Bronies.cz
LOL (League of Legends) - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: PC a konzolové hry (https://bronies.cz/Forum-PC-a-konzolove-hry)
+--- Téma: LOL (League of Legends) (/Vlakno-LOL-League-of-Legends)



RE: LOL (League of Legends) - Wozzy - 08.04.2013

Vsechno muze bejt hodne op Pinkiesmile zilean na midu umi pekne zatopit a uz jsem s tim dostal i kassadina a podobny mage assasiny Rainbowlaugh snad jeden z mala fakt unbeatable champu je singed kterej je countrovatelnej snad jenom elise a to jenom v early game Pinkiehappy


RE: LOL (League of Legends) - DaveL - 08.04.2013

jsem jedinej kdo si užívá hru za Teema? Rainbowlaugh
[Obrázek: 106973124-4.jpg]
*cough* lulz



RE: LOL (League of Legends) - Sareth - 08.04.2013

How counter singed? Just Dont chase.

Teemo is awesome Twilightsmile jenže jak jsem řekl mám už moc champů že nevím co hrát Twilightblush


RE: LOL (League of Legends) - Nightmare0312 - 09.04.2013

V podstatě úplně VŠICHNI jsou OP z čohož plyne, že nikdo není OP Pinkiesmile Je jen rozdíl v tom jak je ten champ těžký a jak ho zahrajete


RE: LOL (League of Legends) - Fantaxbox - 09.04.2013

V lolku nejni žádnej champ OP xD Zahrajte dotu a uvidíte co je OP champ.


RE: LOL (League of Legends) - Orion - 09.04.2013

Drsně, nějak se nám tu rozmáhá debata - to se mi líbí, to se mi hodně líbí. Rainbowlaugh

AP Zilean? Někdy zkusím Rainbowlaugh *challenge accepted*

Teemo byl můj první champ, kterého jsem hrála. Je to především dokonalý troll... obzvláště při okamžicích, kdy hraje proti mně, přežiju s 50 hp, jdu se v pohodě někam recallnout, najednou na "něco" šlápnu a ozve se "you has been slain"... Rainbowlaugh

Když nad tím vlastně přemýšlím, hlavní je skill... který já nemám. A přesto mám více než polovinu mých her vyhraných... chyba v matrixu? o.o

A nepleťte sem dotu... sice jsem to nehrála, ale bavíme se tu o Lolku, o čemž je také celý topic, nebo ne?


RE: LOL (League of Legends) - Koblížek - 09.04.2013

Pokud se někdy řekne slovo OP champ v LoL, hrdinové, kteří mě napadnou jsou snad jen Irelia, AP Trynda a Rengar, přičemž všichni jsou již nerfnutí. Přijde mi, že LoL je jinak celkem balancnuté. A jestli není, podívejte se na Dotu Rainbowlaugh


RE: LOL (League of Legends) - Tuxik - 10.04.2013

OP champ - ten co jede full tanka a dává tons of dmg a jediný counter na toto byly Madred Bloodrazors (chudák ww, urvali mu ruce).


RE: LOL (League of Legends) - Fantaxbox - 10.04.2013

Vzpomínám si když jsem měl fight s ww tankem za leeho. Oba jsme se mlátili cca 5 minut a kdybych neměl za prdelí karmu tak by mě ten salát sežral XD.


RE: LOL (League of Legends) - Wozzy - 10.04.2013

jak tu bylo receno op je vsechno ve spravnych rukou Pinkiesmile kouknete se nekdy na stream Siv HD co on hraje za trolloviny a pritom to reze Rainbowlaugh vsechno je to o tom jak je danej hrdina tezkej na zahrani a nebo spis o tom jak komu sedne Rainbowlaugh takova karma pred reworkem nebo sejuani 2 nejvic underrated champove a pritom karma byla strong a seju no vsem nam gornagal ukazal jak se to hraje Rainbowlaugh