Bronies.cz
Princezna Skyla (Spoiler) - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Všeobecná diskuze (https://bronies.cz/Forum-Vseobecna-diskuze)
+--- Téma: Princezna Skyla (Spoiler) (/Vlakno-Princezna-Skyla-Spoiler)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Princezna Skyla (Spoiler) - Blue Storm - 27.12.2013

Citace: Baterka: Za mně NE ! tohle je jen hračka od hasbra.

Víš. Mám překvápko. MLP jsou hračky od Hasbra od samého začátku. Chtěli zvýšit prodejnost svých výrobků a nalákat děti, aby otravovali rodiče jejich nákupem. Tak udělali právě tento seriál. Ale PSSST. Nikomu to neříkej! Twilightoops .............Facehoof

Takže podle mě tam Skyla patří stejně tak, jako ostatní poníci z MLP. Twilightsmile


RE: Princezna Skyla (Spoiler) - Vypravěč - 27.12.2013

Blue Storm: Tak jasně, vždycky to tak je. Zisky jsou na prvním místě.


RE: Princezna Skyla (Spoiler) - Blue Storm - 27.12.2013

Ano. Je tomu tak a bude. Ale díky tomu, že to Hasbro bere jako tahák pro děti, aby si ty hračky koupili, tak tu máme tento seriál.
S tim se musíte prostě smířit. No a pokud ne, tak si jen sami ničíte své psychické zdraví nad něčím, co vás už prostě netáhne a jen se brblá nad tím, jak by to mohli udělat lépe.
Doufám, že tvůrci prostě nepodlehnou a nezačnou podle bronies ještě víc ovlivňovat seriál. Mají si jít svojí cestou ať se vám to líbí, nebo ne.

PS: Když už jsou Shining a Cadence jednou milující manželé, tak ať z toho taky něco mají ne? A právě Skylu. Twilightsmile Howk. Domluvil jsem.


RE: Princezna Skyla (Spoiler) - Monterka - 27.12.2013

(27.12.2013, 12:51)Blue Storm Napsal(a):
Citace: Moterka: Za mně NE ! tohle je jen hračka od hasbra.

Víš. Mám překvápko. MLP jsou hračky od Hasbra od samého začátku. Chtěli zvýšit prodejnost svých výrobků a nalákat děti, aby otravovali rodiče jejich nákupem. Tak udělali právě tento seriál. Ale PSSST. Nikomu to neříkej! Twilightoops .............Facehoof

Víš, mám taky překvápko.
Pod příspěvkem je tlačítko [Obrázek: postbit_quote.gif]
kdyby jsi ho zmáčkl, přišel bys na to, že:
  • Se nejmenuju Moterka.
  • Jsem to nepsala já, ale Baterka.
Ale PSSSSST!
Nikomu to neříkej.


RE: Princezna Skyla (Spoiler) - Blue Storm - 27.12.2013

OK Sory. Má chyba, opraveno. Pinkiesmile


RE: Princezna Skyla (Spoiler) - Monterka - 27.12.2013

V pořádku. Twilightsmile


RE: Princezna Skyla (Spoiler) - CeehisekSK - 27.12.2013

Chyby sa stávaju Pinkiesmile


RE: Princezna Skyla (Spoiler) - Monterka - 27.12.2013

OT:
To už je OT.
Nevím co ty s tím máš společného.



RE: Princezna Skyla (Spoiler) - Baterka - 27.12.2013

(27.12.2013, 12:51)Blue Storm Napsal(a):
Citace: Baterka: Za mně NE ! tohle je jen hračka od hasbra.

Víš. Mám překvápko. MLP jsou hračky od Hasbra od samého začátku. Chtěli zvýšit prodejnost svých výrobků a nalákat děti, aby otravovali rodiče jejich nákupem. Tak udělali právě tento seriál. Ale PSSST. Nikomu to neříkej! Twilightoops .............Facehoof

Takže podle mě tam Skyla patří stejně tak, jako ostatní poníci z MLP. Twilightsmile
Blue Storm: dobře napsal jsem to blbě. prostě je to jen další zbytečnej alikorn.
není povedená- vypadá tak cukrově a uměle (Posunula Candence někam hluboko dolů v přeplácanosti )
ono je to o tom jen tu postavu - hračku,další prodejní materiál do seriálu dobře vecpat. a udělat jí slušný desing.
Možná by měla být celá mane 6x alikornama a bude klid.


RE: Princezna Skyla (Spoiler) - Monterka - 27.12.2013

Souhlasím.
Ty barvy opravdu nejsou příjemné pro oči.