Bronies.cz
Jaký element harmonie reprezentujete? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Jaký element harmonie reprezentujete? (/Vlakno-Jaky-element-harmonie-reprezentujete)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Jaký element harmonie reprezentujete? - Antarius - 07.06.2013

Tak počkat, počkat Twilightoops

1. Žádná z Nositelek (myslím Mane 6) nemá víc než jeden element harmonie.
2. Wertour, zajímavý příspěvek, určitě pobaví a bude na něm spousta pravdy (i když dle tvého elementu prolhanosti... Rainbowlaugh) ale nepatří do elementů harmonie.
3. Nevím, že by si ho ony vybíraly, i když to jejich chování to (většinou) potvrzuje.

Já se držím svý loajálnosti, protože to o sobě vím a mám to mnohokrát vyzkoušeno Ajsmug
Žádné tipování Ajbemused
Nejlepší ale je, když vám to někdo může potvrdit... Twilightsmile


RE: Jaký element harmonie reprezentujete? - ČuprBrony - 15.06.2013

Dal jsem věrnost, protože když pro mě někdo něco udělá, oplatím mu to stejnou měrou, což je takový základ věrnosti. Přelétavý nejsem, ale zase věrný nemám moc být komu (myšlenkám, hodnotám?), ale z možností to vychází nejlíp Twilightsmile
Kdybych to volil v angličtině, tak dám bez váhání honesty, protože to mám kromě upřímnosti víc zafixované s čestností, poctivostí a nepodváděním. Jenže upřímnost na mě moc nesedí, protože lidé špatně snáší kritiku (i já Applejackconfused)


RE: Jaký element harmonie reprezentujete? - Andhariel - 15.06.2013

Já mám nejspíš "věrnost" ...ostatní mám o něco slabší <promiň FSFluttercry> a "kouzlo" skoro vůbec <Harry Potter nejsem Twistnerd


RE: Jaký element harmonie reprezentujete? - MapleTwister - 18.06.2013

No, nejspíš věrnost a/nebo upřímnost. Ale to se těžko určuje.


RE: Jaký element harmonie reprezentujete? - Aidrien Assagir - 18.06.2013

Je to pravděpodobně až přehnaná věrnost, když na to přijde.


RE: Jaký element harmonie reprezentujete? - Constelavent - 18.06.2013

Rozhodoval jsem se mezi věrností a upřímností, nakonec jsem si ale uvědomil, že dokážu opustit věci/lidi, pokud mě tahají ke dnu nebo mě drží pořád na stejném místě. Kdežto upřímný dokážu být někdy až moc, většinou se musím krotit, protože upřímnost se pomalu v dnešní době ani nepovažuje za ctnost.


RE: Jaký element harmonie reprezentujete? - Kikyo - 19.08.2013

Tak pokud bych měla vybrat opravdu jen jeden element z těchhle 6ti, tak nejspíš upřímnost. A je to zároveň něco, co si na lidech nejvíc cením. Není nic horšího, než když vám někdo lže do očí, byť by to měla být jen lež z milosrdenství, nakonec to stejně nikam nevede...Facehoof


RE: Jaký element harmonie reprezentujete? - coolbro - 19.08.2013

Můj element je asi věrnost protože kamarádům se snažím pomáhat a nikdy se k nim neotočím zády.Možná i trochu upřímnost ale ne na 100% Twilightblush


RE: Jaký element harmonie reprezentujete? - kelbesh - 23.08.2013

Ja som dal radost. Pinkiehappy Najviac sa stotoznujem s Pinkie Pie a Twilight. Bohuzial roh nemam a neviem ako by sa element kuzla interpretoval v nasej realite Rainbowhuh


RE: Jaký element harmonie reprezentujete? - Zagami - 23.08.2013

Přesto, že Brony test osobností říká něco jiného, řekla bych, že představuji element Štědrosti, neb ten je mi IRL ze všech nejbližší.