Bronies.cz
Froldova kouzelná klávesnice - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Literatura (https://bronies.cz/Forum-Literatura)
+---- Fórum: Tvorba členů (literatura) (https://bronies.cz/Forum-Tvorba-clenu-literatura)
+---- Téma: Froldova kouzelná klávesnice (/Vlakno-Froldova-kouzelna-klavesnice)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44


Froldova kouzelná klávesnice - Frolda - 16.09.2012

Moje povídky, krásně na jednom místě. Doufám, že si jejich čtení užijete Pinkiesmile

Velká díla
-----

Aurora: Výprava do džungle
Krátký popis: Dobrodružství, akce, napětí, romantika. Mladý šlechtic dá dohromady výpravu za vzácným palivem, jehož nejbohatší naleziště je v dálném Cervidasu.
První část

Druhá část


Třetí část


Co se nikdo nesmí dozvědět

Dodatek k románu Aurora: Výprava do džungle

Krátký popis: Když se všichni vrátili, nikdo nechtěl mluvit o tom, co se dělo na závěrečné cestě. Vznikal dojem, že něco tají. Skutečně byla tak klidná, jak by se na první pohled mohlo zdát?

Aurora: Co se nikdo nesmí dozvědět
-----

Inspirovaný fanfic Role Playe Válka
Krátký popis: Skupinka hrdinů zjišťují, že Equestrie musí projít velkým vývojem, než se z ní stane zase ta krásná utopická země, kde je radostí žít.
Obrázek
Se svolením většiny účastníků.
-----
Menší díla

U sta mořských ďasů
Krátký popis: Málokdo ví, že Equestrie má také své chrabré klisny a hřebce, kteří se nebojí prozkoumávat daleká nebezpečí moře.

Ostrov Černého Orla

-----
Já se změnil, pro tebe
Krátký popis: Pro dnes již neexistující soutěž. Dejte pozor, obsahuje dost smutné myšlenky. Shining Armor napsal dopis královně Chrysalis.
Já se změnil, pro tebe
Povídka přeložena do angličtiny. Díky DrakeDamagovi za korekturu  
I changed for you, my love
-----

Vezmu si jen půlku
Krátký popis: Povídka temnější než tma. Strašidelnější než ta nejhlubší deprese. A zlá jako to nejčirejší zlo.
POZOR, POVÍDKA JE POMĚRNĚ NÁSILNÁ A NEDOPORUČUJE SE ČÍST JÍ POKUD MÁTE DOBROU NÁLADU, SLABŠÍ POVAHU NEBO NECHCETE KREV
Vezmu si jen půlku
-----

Vzpomínky
Krátký popis: Dva poníci našli pouto, které je bude dělit navěky.
Vzpomínky
Doporučení: Poslouchejte u toho tohle: http://www.youtube.com/watch?v=tCkV0qSJRkk
-----

Dvojče
Dvojče
Krátký popis: Jeden zhrzený poník chce začít nový život.
Obsahuje krev, nedoporučuje se slabším povahám a těm, kteří ji neradi.
-----

Sen
Sen
Krátký popis: Zdál se mi sen, který jsem přepsal do podoby fanficu. Nicméně, věřím, že se vám bude líbit.
-----

Archiv
Archiv
Krátký popis: Princezna Twilight hledá v archivu Krystalového Impéria nějaké zmínky o Sombrově vládě, to, co najde...to nelze nalézt v žádné knize.
Pozn. autora: Prosím kohokoliv, kdo si to bude číst, nechť čte až do konce.
-----

Dlouhá cesta do Coal Hill Town
Dlouhá cesta do Coal Hill Town

Krátký popis: Krátký příběh o jednom kovboji, který na cestě sice nezískal peníze, ale životní lásku.
 

-----

Rychlá bašta u nářečné EjDžej
Rychlá bašta u nářečné EjDžej

Krátký popis: Jak už název napovídá, nejedná se o nic jiného než o Applejack, která s jablečnou rodinou rozjíždí rodinný podnik.

-----

Dvojník
Dvojník

Krátký popis: Jaké to je, když si z vás někdo tropí šprýmy? Mladý Powerful Word to poznal na vlastní kůži.
-----

Under Construction
-----
Aurora: Pouštní bouře

Krátký popis: V pořadí druhé větší dobrodružství posádky Aurory. Ze Sedlové Arábie vane neklid směrem k Equestrii, která se teprve začala vzpamatovávat ze surovinové krize a nabírá druhý dech v mocenské světovládě steampunkového světa. Kopýtka ambasadorů a Princezen jsou svázané a je potřeba někdo neoficiální, kdo by se podíval na kloub tajemným Mahadínům a na tzv. Spiknutí Tří Šavlí.

První část

Kapitola 1 - Tam, kde dýchá historie
Kapitola 2 - Výlet
Kapitola 3 - Špatný nápad
Kapitola 4 - Kat-astrofa
Kapitola 5 - Šťastnou cestu
Kapitola 6 - Ponížit a ovládnout 15+ varování!
Kapitola 7 - Pod palmovými listy
Kapitola 8 - Meditace
Kapitola 9 - Galéra
Kapitola 10 - Špína a krev
Kapitola 11 - Na suchu


-----
FalloutTwilightangry2questria - Smrt Začátečníka - Pozastaveno

Je těžké přežít, ale je to to jediné co nám zbylo.

Krátký popis: Mladý průzkumník našel něco, co nelze koupit ani vyměnit. Přátelství, lásku a strach.
Kapitola 1

Pozn. pro autora: Prvně publikováno 30.7.2012
-----

Zámek
Krátký popis: Rarity zjišťuje, že se probudila v zámku, nepamatuje si, kde je ani co se dělo. Moc jí nepomůže ani dopis od jakéhosi hřebce Spirit Angela, který jí nabízí pomoc a možnost jak se zachránit.
Úvod

Kapitola 1 - Gryf
Kapitola 2 - Kulička
Kapitola 3 - Dveře
Kapitola 4 - Víno

-----

Císař
Krátký popis: Jaké to bylo před panováním Celestie a před tím, než Luna byla poslána na měsíc?
Úvod
První část
Kapitola 1 - Cesta začíná
Kapitola 2 - Pekařem a zachráncem
Kapitola 3 - Agrippa a Legendy

-----

On way

Kasíno

Krátký popis: Existuje mnoho způsobů jak získat svá znaménka. Nebo alespoň pokusů.

Aurora: Lotosové květy

Krátký popis: V pořadí třetí větší dobrodružství posádky Aurory. Neighpon byl odjakživa klidnější částí světa, tradicionalistická země, která po staletí pěstovala umění, řemesla a jemné techniky poníkovské duše. Se smrtí starého císaře a příchodem nové mladé krve ale přichází i boj o moc a konflikt tradicí s novými moderními technologiemi. Dokáže Neighpon za pomoci Aurory najít zlatou střední cestu?
-----

Reklama
Pokud se vám některé z děl líbilo, podívejte se i na ostatní tvorbu: Frolda FB |Oficiální web


RE: Froldova kouzelná klávesnice - Frolda - 27.09.2012

Update prvního příspěvku. Přidána Kapitola číslo 4 - Vztah

Válka - Kapitola 4 - Vztah


RE: Froldova kouzelná klávesnice - Frolda - 01.10.2012

Přidána krátká povídka (totiž dopis) Já se změnil, pro tebe

Já se změnil, pro tebe


RE: Froldova kouzelná klávesnice - Rivel Arosis - 01.10.2012

To je ovšem velice povedená povídka, i když je tedy trochu smutná.
Jen tak dál Twilightsmile


RE: Froldova kouzelná klávesnice - Frolda - 01.10.2012

Díky, Twilightsmile


RE: Froldova kouzelná klávesnice - Greytail - 01.10.2012

No, přiznám se ti, že mám trochu rozpolcené pocity. Povídka je napsaná skvěle, to bez řečí, ale z toho, co se v povídce stalo, mám docela zkažený celý den. Takže vlastně se dá říct, že je to práce na výbornou - málokdy se stane, že se do mě přečtený text takhle silně zavrtá.


RE: Froldova kouzelná klávesnice - Rivel Arosis - 01.10.2012

(01.10.2012, 14:42)Frolda Napsal(a): Díky, Twilightsmile

Není vůbec zač. My spisovatelé přeci musíme stát při sobě Pinkiehappy

Jinak i pro mě platí to samé, co napsal Greytail.


RE: Froldova kouzelná klávesnice - Frolda - 06.10.2012

Kapitola 1 - Jak se baví šlechta

První kapitola připravovaného fanficu. Je spíš taková rozjezdová, než doopravdy nějak přínosná, přesto občas vykouzlí úsměv na tváři. Twilightblush


RE: Froldova kouzelná klávesnice - Greytail - 06.10.2012

To jsem netušil, že umíš napsat i odlehčené povídky! Rainbowlaugh Dobrá práce - už jsem zvědavý na další Steampunkové kapitoly Twilightsmile


RE: Froldova kouzelná klávesnice - Frolda - 18.10.2012

Přidána druhá kapitola k Steam Punku - Jak se baví důstojníci

Kapitola 2 - Jak se baví důstojníci