Bronies.cz
Froldova kouzelná klávesnice - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Literatura (https://bronies.cz/Forum-Literatura)
+---- Fórum: Tvorba členů (literatura) (https://bronies.cz/Forum-Tvorba-clenu-literatura)
+---- Téma: Froldova kouzelná klávesnice (/Vlakno-Froldova-kouzelna-klavesnice)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44


RE: Froldova kouzelná klávesnice - Frolda - 23.03.2017

Původně jsem chtěl udělat trochu decentnější konec, aby to RP dostalo něco rozumného, ale ne ten paskvil, jakým bylo.

Na druhou stranu, nedával by smysl vývoje některých postav a proto jsem to usměrnil tím směrem, kterým se to mělo od určité chvíle ubíhat (čti od té doby, co jsem se rozhodl to trochu zprasit a udělal pár slušných mindfucků).

Každopádně, další kapitola Války je tu. Doufám, že nikdo z původních hráčů mě za to neukřižuje, i když už léta sem nikdo z skoro nechodí.

Kapitola 15 - Trůnní sál


RE: Froldova kouzelná klávesnice - Rwakk - 27.03.2017

No, staří hráči sem jistě už nechodí kromě pisatele.
Ale staří čtenáři kteří u tohoto fanfiku před lety začínali číst, tu stále jsou. Minimálně jeden který ti tu teď píše.
Na počátku jsem byl více zažraný do války než autory a trošku jsem byl naštvaný, že Aurora, tehdy jen Steampunk pokračovala a válka ne. Aurora ale byla nakonec lepší volbou a dotáhl jsi ji do zdárného a povedeného konce. Ale stejně ve mě trošku lítosti zbylo, protože to vypadalo že se válka už nepohne. A hle, je to tady. Takže děkuji.


RE: Froldova kouzelná klávesnice - Frolda - 08.04.2017

Dnes se objevila čtvrtá kapitola Zámku. Nakonec mi dala zabrat trochu déle, než jsem původně čekal, ovšem ne ku škodě délky nebo kvality, mecheché.

Kapitola 4 - Víno


RE: Froldova kouzelná klávesnice - Rwakk - 11.04.2017

Je to velice čtivé, ale popravdě jsem se v tom i ztrácel. Jede to prostě moc rychle. Jazyk kterým to píšeš je kouzelný. Stejně jak různé momenty, ale je to na mě moc uspěchané jak jsem už zminoval.
Nevím které části mají připomínat Amnezii, ale mohu podotknout, že i kdybych věděl které to jsou, nemohl bych je porovnat. Tu hru jsem nehrál takže nevím.
Navíc si myslím, že Rarity by se tam spíše sesipala, než že by se až tak snažila. Jako snažila by se určitě, ale třeba s tím bizonem...prostě mi to na ni nesedí.
Každopádně se těším co bude dál. Pokud budeš pokračovat. Osobně si pro mě králem dobrodružství, ale tohle mi u tebe úplně nesedí. Mělo by to asi vyvolávat nějaký děs....ale prostě to z toho necítím. Je to zábavně a čtivě psaný popis cesty.



RE: Froldova kouzelná klávesnice - Frolda - 20.07.2017

Před měsícem jsem přísahal, že se mi pro poníky už psát nechce, a že si od nich dám velkou pauzu.

No, dlouho mi to nevydrželo.

Třetí kapitola Aurory: Pouštní bouře

Kapitola 3 - Špatný nápad


RE: Froldova kouzelná klávesnice - EresielRanwa - 20.07.2017

Ale noták! Ještě jsem ani nestihla dočíst první část první výpravy a ty už mi do cesty sypeš další závaly dobrodružných písmenek! Rainbowhuh Rainbowlaugh


RE: Froldova kouzelná klávesnice - Frolda - 20.07.2017

No, počkej si tak dva roky na další kapitolu Rainbowlaugh. První dvě jsou z října 2015 Rainbowlaugh


RE: Froldova kouzelná klávesnice - Frolda - 06.09.2017

Dneska si tu jdu vylejvat srdíčko, protože mám něco, co mě už déle tíží.

Jak jsem naznačil v minulém tématu, už delší dobu ve mně hlodá to, že o ponících píši velmi nerad. Proto jsem se rozhodl k velmi drastickému kroku.

KONČÍM!

Nikoho to nezajímá, já vím. Píšu si to tu spíš pro sebe, abych věděl, že nechci psát.

Ale než skončím, mám tu ještě tři věci.

První - Poslední kapitola Války. Je to hrozný fanfic psaný podle RP a já ho po x letech (nejsem si jist, jestli 4 nebo 5) konečně dokončil. Už mě nezajímá. Je to blbost, hnus a bůhvícoještě, ale už to nechci ani vidět.

Kapitola 16 - Pravý p(l)án

Druhá - Povídka do sborníku s pracovním a konečným názvem Kasíno, bude napsaná v termínu a dodaná do sborníku. Bude to také poslední aktualizovaná věc v blízké době.

Třetí - vše, co tu mám rozepsané dopíšu. Ale uploadnu to sem až den před koncem fóra, nebo až dopíšu danou věc celou. Za pár let nashle.

Adieu. Byly to super roky, ale je třeba se posunout dál. Zdravím Rwakka a kohokoliv náhodného, kdo si to tu přečte.

P.S. - Překlady Falloutu budou i nadále pokračovat a budou updatovány po kapitolách, jak tomu bylo doposud. Tohle se týká jen psaní originálů.

Držte mi palce u skutečné tvorby.

F.


RE: Froldova kouzelná klávesnice - Rwakk - 06.09.2017

Ach tak to ti tedy přeji aby jsi šel tam kam chceš a hlavně ti to vycházelo Pinkiesmile
Je hezké že jsi mě jmenoval, ale připadám si pak trošku divně xD
A jak se také sluší, děkuji ti za tvé dílka, která jsi za ty roky zveřejnil a věřím, že kdyby tě to někdy stejně popadlo a něco by jsi napsal, tak by tím tady lidé rozhodně nepohrdli.
Jen bych rád aby jsi možná trošku nepohdal těmi kteří píši pro zábavu a lásku k seriálu, jak se mi poslední měsíce zdálo. Každý nemá takové epochální cíle, které doufám že naplníš jako ty.

[spoiler: Až něco vydáš, koupím to a přijedu si pro podpis ok? Pinkiesmile]



RE: Froldova kouzelná klávesnice - Aelipse - 10.01.2018

A jéje. Já jsem si tvou tvorbu vždy šetřil jako vrchol literárního snažení zde na foru a vždy jsem si říkal, že až budu mít víc času, tak se do ní pořádně zanořím a celou si ji přečtu. Dneska jsem náhodou zabrouzdal k posledním příspěvkům, a co nevidím: Frolda chce poníky s skoncovat!

Nu, co se dá dělat. Srdci se poručit nedá. Pokud je to skutečně tak, tak ti přeji hodně zdaru s tou skutečnou tvorbou, protože tvé dosavadní psaní o ponících je neskutečné - v tom dobrém slova smyslu. Tvůj styl a práce s jazykem jsou na velmi pokročilé úrovni, a myslím, že máš velkou šanci tento koníček rozvíjet až na profesionální úroveň. Držím kopyta. A pěsti.