Bronies.cz
Bronies Dabing - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Ostatní (https://bronies.cz/Forum-Ostatni)
+--- Téma: Bronies Dabing (/Vlakno-Bronies-Dabing)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Bronies Dabing - DrakeDamage - 16.10.2012

Asi první Applejackunsure


RE: Bronies Dabing - Klofkac - 16.10.2012

Hmm, dabing.. Pošlete mi nějaký text a já to zkusím nadabovat.. Snad to bude dobrý a možná si tu najdu místečko.
Ale gympl je dost těžký poslední dobou, takže se může stát, že nakonec (pokud nějakou tu roli náhodou dostanu) to bude muset vzít někdo jiný.


RE: Bronies Dabing - Xaverius - 16.10.2012

Sehnal jsem si ten Morphvox, zatím to jde ztuha, ale postupným posouváním sliderů se dostávám k použitelným hlasům Rainbowlaugh. Někdy si na to vyšetřím odpoledne a zkusím to pořádně. Jestli tedy po příchodu ze školy neusnu jako obvykle, tak.


RE: Bronies Dabing - pipa943 - 16.10.2012

popoředě první a pak druhá Ajsmug


RE: Bronies Dabing - Space horse - 16.10.2012

No tak to cakanie musím vydrzat. Nemôzem sa dockat!
PS: prepácte ze nepísem diakritiku ale na mojom tablete sa na niektorícrh písmenách nedajú dat makcene a dlzne. T Twilightoops


RE: Bronies Dabing - DoctorPickle - 30.10.2012

Škoda že tam není Pony Gimli.....ty co byli na pražském srazu vědí o co se jedná Rainbowlaugh


RE: Bronies Dabing - Autumnbreeze - 02.11.2012

Zdravím. Pokud ještě není tento projekt odpískaný pro nedostatek dabérů, rád bych se také připojil. Konkrétní postavu zatím vybranou nemám, takže jsem minulý týden zkoušel experimentovat téměř se vším, co si ze seriálu pamatuji. Vznikla z toho dvě krátká videa s několika málo postavami. Nahrávání se uskutečnilo s pomocí starého Skypového mikrofonku za <100 kč, což rozhodně nenapomáhá kvalitě zvuku. Bohužel bere nízké frekvence jen velmi omezeně, takže jsem občas musel jít s hlasem ještě níže, aby se alespoň něco zachytilo, a proto to zní místy přiškrceně. V obou případech omluvte občasný desync a opakování slov (uvědomil jsem si to až po nahrání). Rainbowwild

Pro změnu hlasu byl použit AV Voice Changer.
U videí se doporučuje 720p.

1) Discord + jeho převleky, Pinkie Pie, Fluttershy a Flutterbitch. Pinkie jsem tam zařadil jen kvůli Discordovi a balonkům a rozhodně nedopadla uspokojivě.Applejackconfused


2) Diamond Dogs


Obecně bych mohl zvládnout postavy s hlubokým hlasem a z komičtějších rolí například Granny Smith, Snips a Snails - podle potřeby. Také pokud by Martin potřeboval pomoci s technickou stránkou, rád tak učiním. Pinkiehappy


RE: Bronies Dabing - Martin - 02.11.2012

This is the best! Sice Fluttershy se nepovedla na 100%, ale mužské role bezvadně.. Diamong Dogs rules! Takto pánové vypadá profi dabing.. a ten mikrák je trochu slyšet jen u Discorda, jinak dobrý.. Jj, sice jsem to zatím neslíbil na 100%, ale pokud střih je myšlené mixování hlasů do stopy na určitá místa, rozhodně by to chtělo víc lidí, aby to netrvalo týden (počítám s tím, že přesně umístit 1 hlas může trvat tak 1-2 minuty)


RE: Bronies Dabing - Tuxik - 02.11.2012

Wow dobrý, škoda že nemám taky takovýto prográmek Ajsleepy


RE: Bronies Dabing - Zmok - 02.11.2012

Skvělá práce, dokonce ani ženský hlasy nejsou horší než českej dabing a psi jsou dokonalý.