Bronies.cz
[Kritika] Elfmanovy výtvory - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Obrázky (https://bronies.cz/Forum-Obrazky)
+---- Fórum: Tvorba členů (obrázky) (https://bronies.cz/Forum-Tvorba-clenu-obrazky)
+---- Téma: [Kritika] Elfmanovy výtvory (/Vlakno-Kritika-Elfmanovy-vytvory)



RE: Elfmanovy výtvory - ________________ - 02.07.2012

Počkat... ono je na tom někde něco špatně? Rainbowwild


RE: Elfmanovy výtvory - Airashi - 02.07.2012

-na každém obrázku se mi zdá že má jinej čumák, já to taky nikdy neřešim, ale když máš takhle víc obrázků stejné postavy pohromadě, tak by ses měl snažit dodržovat stejnou anatomii
-jinak sem tam se mi zdá, že nevíš k čemu ta kružnice slouží, nebo že ji nevyužíváš
-no zase bych ti vytkla že negumuješ tu tužku... Rainbowlaugh


jinak musim ti poděkovat, že jsi toto udělal... poučila jsem se z toho i já, ta kružnice má dávat víc než jsem si doposud myslela Pinkiesmile


RE: Elfmanovy výtvory - Legeden - 02.07.2012

neni to zle cvicenie ... ziadne cvicenie neni zle ... ale na viacerych postupoch by sme sa asi nezhodli Rainbowlaugh

nemozem si pomoct ale pride mi ta Scootaloo starsia na tych tvojich obrazkoch ... odhadujem ze to neboli referencie kde by bola len Scoot na obrazkoch


RE: Elfmanovy výtvory - Martin - 02.07.2012

(02.07.2012, 11:56)Legeden Napsal(a): na viacerych postupoch by sme sa asi nezhodli Rainbowlaugh
pride mi ta Scootaloo starsia na tych tvojich obrazkoch ... odhadujem ze to neboli referencie kde by bola len Scoot na obrazkoch

To asi ne.. já zatím teprve objevuji, který postup je ten správný.. ono kreslit na počítači a v reálu je něco trochu jiného.. jo, jiná věc je, když si člověk udělá jen náčrtek, ale dělat to komplet bez možnosti snadné opravy.. no brrr Pinkiesmile

Starší asi je.. je to podle nějakého tutorialu na netu, a i některé výrazy jsem teda moc nepochopil Pinkiesmile

(02.07.2012, 11:12)Manďák Napsal(a): Počkat... ono je na tom někde něco špatně? Rainbowwild

No... ehm.. třeba tady, támhle, všude Rainbowlaugh No, tak vážně se mi líbí tak 2-3 kusy Pinkiesmile

(02.07.2012, 11:30)Airashi Napsal(a): -na každém obrázku se mi zdá že má jinej čumák, já to taky nikdy neřešim, ale když máš takhle víc obrázků stejné postavy pohromadě, tak by ses měl snažit dodržovat stejnou anatomii
-jinak sem tam se mi zdá, že nevíš k čemu ta kružnice slouží, nebo že ji nevyužíváš
-no zase bych ti vytkla že negumuješ tu tužku... Rainbowlaugh
jinak musim ti poděkovat, že jsi toto udělal... poučila jsem se z toho i já, ta kružnice má dávat víc než jsem si doposud myslela Pinkiesmile

Jj, čumák a vůbec poměry v obličeji byly dány tím, že jsem plně nepochopil, k čemu slouží ty kružnice.. teprve asi 2-3 obrázky před koncem jsem si rozdělil obličej ne 2 křivkama, ale 3, abych věděl, kde končí čelo, a taky oči jsem začal dělat kružnicově a teprve pak je osekávat dle výrazu.. protože jinak se mi stávalo, že měla moc malé čelo/moc velkou bradu.. Ale zase na druhou stranu, tohle byly spíš takové pětiminutovky ohledně výrazů.. takže pár věcí šlo stranou..

Ad ještě ty kružnice: pokud jde o 2 hlavní křížové kružnice v obličeji, tak upřímně zatím nemám vůbec páru, jestli je používám správně Rainbowlaugh

Svatosvatě slibuji, že až budu kreslit obrázek, který nebude jen pro učení, tak to vygumuji Ajsmug

Není zač.. snad bude tajemství kružnic jednou plně odhaleno Ajsmug


RE: Elfmanovy výtvory - Martin - 04.07.2012

Jinak, pro srovnání.. snažil jsem se okopčit toto:

http://www.equestriadaily.com/2011/11/pony-expressions-sheet.html


RE: Elfmanovy výtvory - Terok - 05.07.2012

Tohle se opravdu hodí, musím někdy vyzkoušet, protože tohle mi dělá často problémy Rainbowwild


RE: Elfmanovy výtvory - Martin - 10.07.2012

Není to sice kresba, ale výtvor je to taky, ne? Sice se pod tohle můžu podepsat jen asi z 75-80%, ale i tak.. Rainbowlaugh

[Obrázek: my_new_house_by_elfman83ml-d56sg9e.jpg]

(2 roky práce a cca. 1.500.000 Kč bez parcely.. je to teda komplet včetně vybavení - a jak znáte IT lidi, co se počítačové techniky týče, ISS hadr Rainbowlaugh)


RE: Elfmanovy výtvory - Antošík - 10.07.2012

I guess you keep all the ponies inside Rainbowlaugh Ale jo, schopnost postavit si barák je dobrý, a až si budem dělat naši tajnou pony sektu tak budem potřebovat nějakou centrálu Rainbowlaugh


RE: Elfmanovy výtvory - Martin - 10.07.2012

Bude to asi k nevíře, ale náhodný návštěvník tohoto sídla by jen stěží poznal, že tu žije brony.. Ajsmug A propo, schopnost postavit si barák získá každý člověk, který se rozhodne cca. během pár měsíců, že se nenechá okrádat od zedníků/elektřikářů/tesařů/vodařů a fušérů, a umí hledat na Googlu Rainbowlaugh (většinu z Vás by ještě před pár dny/týdny/měsíci/rokem nenapadlo, že budete koukat na poníky, mne ještě před 2 roky vůbec nepapadlo, že bych vzal do ruky něco jiného než počítačovou myš, natož zednickou lžíci Ajsmug ). Na centrálu zapomeňte, tohle je max. pro 2 lidi Rainbowlaugh


RE: Elfmanovy výtvory - Blue Storm - 11.07.2012

Hele?...Vhodnou modrou barvou to máš natřený...Tak už zbývaj jen na stěny namalovat křídla Cutie Mark RD a máš brony dům jak vyšitejRainbowlaugh
PS: Nezapomeň na poštovní schránku...Mohl bys tam pěkně na ní napsat CloudsdaleRainbowlaugh a všichni bronies budou závidět...Včetně měPinkiesmile
PS 2:U toho rybníčku si dokážu vybavit Fluttershy...Krásně by tam pasovalaPinkiesmile