Bronies.cz
[Kritika] Elfmanovy výtvory - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Obrázky (https://bronies.cz/Forum-Obrazky)
+---- Fórum: Tvorba členů (obrázky) (https://bronies.cz/Forum-Tvorba-clenu-obrazky)
+---- Téma: [Kritika] Elfmanovy výtvory (/Vlakno-Kritika-Elfmanovy-vytvory)



RE: Elfmanovy výtvory - Martin - 17.12.2012

Dej mi prosím ještě trochu času (tak 5 let), a možná se naučím i ty reálné koně (ale tady nevidím moc šancí, leda že bych začal kreslit Spirita, jenže koně v mém podání jsou dost těžcí a nevypadají moc roztomile)..

Nemáš rád preG4 poníky kvůli seriálům obecně nebo ti prostě jen vadí jen jejich vzhled? Pinkiesmile (napadla mne Rainbow Dash v anatomii Firefly, ale ne.. nebudu se podbízet Rainbowlaugh). A když jsi byl malý, taky si také My Little Pony nenáviděl? (pokud ne, tak nerozumím, co je jim spíláno)

Celé obrázky určitě snad časem budou, ale teď ke konci roku je v práci frmol, a "kreslím" po nocích místo toho, abych spal, protože jindy se to nedá.. Navíc mám zatím pocit, že čím déle se v obrázku nimrám, tím horší to nakonec vypadá.. ale musím říct, že se mi anatomie G1 velmi zalíbila (ve spojením s anatomií koní) = čti "nedokážu ji tak zvorat jako G3 nebo FIM", tak určitě budou další obrázky o ponících, ale asi už ne ve stylu FIM..

Nevím, jestli zrovna typický styl, ale uvědomil jsem si (snad správně), že se nemá cenu pokoušet o obrázky s bůhvíjakou grafikou, protože je stejně nesvedu, takže zatím zůstanu věrný tomu, co jakžtakž ovládám, což je tohle..


RE: Elfmanovy výtvory - Baterka - 17.12.2012

Pinkiesmile .

.


.
.


RE: Elfmanovy výtvory - Antošík - 17.12.2012

No, mě se hlavně nelíběj vůbec ani vizuálně. Normální koní taky nejsem fanoušek, ale to se dá, zatímco starý generace se mi prostě narovinu hnusej Pinkiesmile

Je dobrý vrátit se k začátku po neúspěchu. Já se teď trochu hloubš zaměřuju na obyčejný kresby tužkou, abych se líp naučil základy Pinkiesmile


RE: Elfmanovy výtvory - Martin - 17.12.2012

Baterka.. něco mi v tvém hodnocení uniklo Twilightoops

Antošík: je mi líto, že se nelíbí.. mě se spíš hnusí poslední dobou FIM (myslím tím své kresby).. jinak s těmi základy máš pravdu.. kreslil jsem dřív podle vzorů.. takže se to povedlo.. pak jsem začal kreslit sám a zjistil jsem, že vlastně nic neumím.. Twilightoops


RE: Elfmanovy výtvory - Antošík - 17.12.2012

Hlavní je, aby to tebe těšilo. Je to ale těžké, když se nedaří. Já se nakonec snažim napodobit absolutně kreslíře, které obdivuju, ono stejně nikdy nebudu kreslit stejně jako oni a každej si udělá svuj styl Pinkiesmile




RE: Elfmanovy výtvory - Martin - 27.12.2012

Takže tu máme další čmáraničky.. ještě jich bude minimálně 150..

[Obrázek: pony_sketeches___end_of_2012_by_elfman83...fu6k.png?1]


RE: Elfmanovy výtvory - Martin - 02.01.2013

Pokračuji dalšími testy poníků (G1.1) + nějaké ty mé vlastní studie křídel, očí a stínů..
[Obrázek: pony_sketeches___end_of_2012_d_by_elfman...5q4eh2.png]


RE: Elfmanovy výtvory - Baterka - 02.01.2013

ty ponies s reálným základem. vypadají dobře.. (tvetší emoční škála) fluttershy je moc pěkná.


RE: Elfmanovy výtvory - Antošík - 02.01.2013

Už vim co mi na těcfh ponících furt nesedí - ty vlasy, všechny stejně střapatý.
Stejně nejlepší máš neponíkatý chlupatosti - ta liška v levym hornim rohu, předtim Bolt, i Misty je pěkná Pinkiesmile


RE: Elfmanovy výtvory - Martin - 02.01.2013

jj.. vypadají celkem fajn.. ať člověk dělá co dělá, nemůže to zkazit.. kritička matka jednoduše hlásí: "tohle je kůň.. tamto (FIM) jsou kočky".. Pinkiesmile Fluttershy se celkem povedla.. dokonce ani nevypadá jako hřebec.. Pinkiesmile

Je pravda, že v úplně prvním speciálu měly ponice takovéhle hřívy.. tam to zkrátka byli poníci se vším všudy (hříva, dokonce i podkovy).. ale od druhého speciálu už mají sem tam každá svůj styl, tak uvidím, co mi sedne lépe..

Tak jestli to nebude tím, že v porovnání s koňmi/poníky je nakreslení čehokoliv celkem snadné..

Misty? Máš na mysli Nanami? Je fakt, že si jsou dost podobné..