Bronies.cz
[Kritika] Elfmanovy výtvory - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Obrázky (https://bronies.cz/Forum-Obrazky)
+---- Fórum: Tvorba členů (obrázky) (https://bronies.cz/Forum-Tvorba-clenu-obrazky)
+---- Téma: [Kritika] Elfmanovy výtvory (/Vlakno-Kritika-Elfmanovy-vytvory)



RE: Elfmanovy výtvory - Antošík - 01.02.2013

Nejvíc ležící na zádech. Jako jediný připomíná FiM.

Jinak ty poníci na dlažbě v posledním provedení maj zajímavej nápad, provedení ... ale ty poníci pro mě vypaadaj jak nějaký zmutovaní psi s špejlema místo nohou, já si prostě nemůžu pomoct Rainbowlaugh


RE: Elfmanovy výtvory - Baterka - 01.02.2013

zmenši jim oči bude to víc super.


RE: Elfmanovy výtvory - Martin - 01.02.2013

Zvláštní.. ten jediný mi nejvíc připomíná G1..

Nápad bohužel moc nevyšel, vzhledem k tomu, že se mi nepovedl dost zoufalý výraz Star Catcher.. Fluttershy měla jako předlohu koně, a chtěl jsem, aby představovala dnešní ideál "krásy".. popravdě, těch nápadů jsem se tam snažil dát víc.. kromě pokusu o trochu temnější a tvrdší styl bez přikrášlování je tam (nevím jak moc poznatelná) narážka na [spoiler: MLD, bronies, hatery starších generací, Applejack chlast a Fluttershy jakožto sexuální zvířátko, co se objevuje na určitých R34 obrázcích a raději o nich pomlčíme].

No, pokus to byl.. ale budu spíš pilovat náčrtky poníků, kterážto činnost mě zatím docela baví.. dokud to nebudu schopen dát z hlavy, tak nemá cenu zkoušet nějaká 10 hodinová veledíla, která člověku pak jenom lezou na nervy..
(01.02.2013, 13:55)Baterka Napsal(a): zmenši jim oči bude to víc super.

Hmmmm... něco na tom bude.. snad to nezapomenu..

btw.. zkusím si do svých pokusů zařadit scény ze Spirita.. to jsou koně a mají malé oči..


RE: Elfmanovy výtvory - Baterka - 01.02.2013

flutty je proste sexuální symbol podivných lidí
hm... poníci a vodítka.. Rainbowlaugh


RE: Elfmanovy výtvory - Martin - 04.02.2013

Tento víkend jsem splodil jen pár dalších bezreferenčních poníkových náčrtů.. no podle mne horších než jsou ty předchozí..

[Obrázek: own_style_pony_sketches_attempts_2_by_el...5tsfiu.png]

A večer jsem si zkoušel ještě noční osvětlení.. Pamatuji si na nějaký obrázek Luny, který byl proveden podobným způsobem, tak toto je Luna, ovšem v G3 podobě.. Hlava a zadní nohy vypadají teda fakt divně.. o uších ani nemluvě.. (ano, vím, že ve FIM se v této póze poníkům kreslí nohy jako 2x přelomená podkova). Zepředu se teda poníci kreslí fakt hrozně.. 16 vrstev, 3 hodiny.

[Obrázek: g3_princess_of_the_night_luna_by_elfman83ml-d5tsgnw.png]


RE: Elfmanovy výtvory - Martin - 05.02.2013

Zpátky k náčrtkům.. dokud si mozek při kreslení poníků bez reference generuje vzory pro kočky a psy, tak je to na houby Pinkiesmile já to do hlavy namlátím.. jednou ten den přijde.. nebo století..
[Obrázek: my_little_pony_g1_sketches_february_2013...5tw905.png]
Mno, nic moc.. sice jsem vysloveně pokazil jen jeden, ale zase z této série je jen jeden, který se mi vysloveně líbí.. takže úspěšnost někde okolo 10%


RE: Elfmanovy výtvory - Martin - 06.02.2013

Tak včera jsem si dal trochu večer záležet a vzniklo toto.. Pomalu a nejistě začínám přicházet, kam umisťovat ve zjednodušené formě nosdry. Stínování bude ale ještě asi běh na dlouhou vzdálenost. Chtělo by to také zdokonalit lidi.

[Obrázek: old_generation_ponies_by_elfman83ml-d5tzx2g.png]

Jestli vás moji G1 poníci už štvou, tak mám dobré zprávy.. už zbývá jen 5 snímků obrazovky a 5 obalů DVD Ajsmug Pak začnu kreslit jiné příšernosti..



RE: Elfmanovy výtvory - Antošík - 06.02.2013

Mě to spíš připadá furt stejný. Poník od poníka, to samý, furt ty samý skeče, rysy ... no sem zvědavej jaké "jiné" příšernosti plánuješ Pinkiesmile


RE: Elfmanovy výtvory - Baterka - 06.02.2013

(06.02.2013, 16:48)Antošík Napsal(a): Mě to spíš připadá furt stejný. Poník od poníka, to samý, furt ty samý skeče, rysy ... no sem zvědavej jaké "jiné" příšernosti plánuješ Pinkiesmile

yeup..
teším se na nějakou nonpony g1 psycho tvorbu..


RE: Elfmanovy výtvory - Martin - 06.02.2013

Určitě to pak už nebude G1 pony (ani G3 atd. Pinkiesmile ).. když mi údajně tak jdou kreslit chlupatosti, tak se zaměřím na lišky, srnky, a králíčky Ajsmug A koně zastoupím obrázky Spirita (pokud nebude vadit, že to nebude poník).. psycho tvorba je taky v plánu.. včera mne napadl nápad na gore.. normálně to nesnáším, ale v pubertě mi to očividně šlo malovat dobře, tak si osvěžím paměť.. (krev tam nebude)..

Furt stejný, eh? Já jsem konečně rád, že mi z různých úhlů nelítají (až tak moc často) oči a uši všemi směry.. že se nestydíte, takhle kazit dítěti iluze Twilightoops

Kdyžtak jestli mohu poprosit o váš názor, jak byste si přestavovali, aby to bylo jiné? (ne že bych se tomu přizpůsoboval, ale zajímalo by mne to)

Podle mne je tam zlepšení proti tomu, co jsem občas vyplodil třeba na stránce 26 a 27 tohoto vlákna.. navíc mám rezervy snad ve všech oblastech.. stínování pořádně nechápu.. dodržování tvarů už jakžtakž (že to jsou zrovna G1 poníci, to je sice smutné, ale na těch kružnicích od FIM jsem prostě nebyl sto pochopit zákonitost - nevím, co je na kreslení těžší).. barvy na počítači: mám pořád tendenci z toho dělat přesaturovanou duhu.. anatomie.. pomalu..