Bronies.cz
[Kritika] Elfmanovy výtvory - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Obrázky (https://bronies.cz/Forum-Obrazky)
+---- Fórum: Tvorba členů (obrázky) (https://bronies.cz/Forum-Tvorba-clenu-obrazky)
+---- Téma: [Kritika] Elfmanovy výtvory (/Vlakno-Kritika-Elfmanovy-vytvory)



RE: Elfmanovy výtvory - Baterka - 14.02.2013

asi monitorem na mě působí jako fotka, ten program stáhneš i zadarmo Pinkiesmile je to moc dobrý program, ty máš asi hodně starou vykopávku že ? (pc)


RE: Elfmanovy výtvory - Martin - 15.02.2013

Tak po pár hodinách si myslím, že kdybych nebyl tolik líný, tak mi nějaký SAI může být "ukradený" Pinkiesmile

Zdá se totiž, že Paint Shop Pro má na všechny problémy společnou odpověď - jedno tlačítko pod názvem Retouch (škoda jen, že se nedá rozkopírovat na více nástrojů)

A téma obrázku? Kdo máte / měli jste malou sestřičku, netřeba vysvětlovat Ajsmug

[Obrázek: a_little_help_from_a_big_brother_by_elfm...5uzrrg.png]

Doufám, že tohle už budete brát jako dostatečně vlastní tvorbu Rainbowlaugh

V případě, že dáváte přednost méně sytějšímu podání, tak mám i tuhle verzi, ale ta barevnější mi přijde taková příjemnější (i to je už cca. 50% originálu)
[Obrázek: brother_and_sister_pony_alternate_colors...5uzs9b.png]


A jen pro zasmání.. znáte tu situaci, kdy běžci marathonu dáte na hlavu pytel a na nohy kýbl? No, a ten prevít stejně běží dál.. Pinkiesmile Když si jen představím, že dneska se do té mé konfigurace nevejde pomalu ani startovací modul Windows 7 (pokus o vtip) Pinkiesmile (viz. Spoiler a příloha - stav počítače při práci na tomto obrázku)

Kód:
Paint Shop Pro Build Information:
Build Date    Jun 11 1998 @ 09:07:49
Build Mode    Release (5000102)

Hardware Configuration:
Processors    1
Processor Type    586
MMX Support    Yes

Memory / Drive Status:
Memory Load Index        53 pcnt.
Total Physical Memory        256MB
Available Physical Memory    28MB
Total Paging Memory        768MB
Available Paging Memory    571MB
Total Managed Memory        139MB
Total Handles:            69
Temp Drive Free Space        2047MB



RE: Elfmanovy výtvory - Baterka - 15.02.2013

no nevypadá to vůbec zle.. Pinkiesmile lepší než ty překreslené věci


RE: Elfmanovy výtvory - Martin - 15.02.2013

(14.02.2013, 19:40)Baterka Napsal(a): asi monitorem na mě působí jako fotka, ten program stáhneš i zadarmo Pinkiesmile je to moc dobrý program, ty máš asi hodně starou vykopávku že ? (pc)

No, bylo to obyčejných pár tahů štětcem s přidaným šumem a pokryté voskem, ale možná to chtělo ještě trochu vyhladit..

Stáhnu ho zadarmo a nebo ho šlohnu zadarmo Ajsmug ? Podle mne to je jen shareware a po třiceti dnech přestane fungovat načítání a ukládání obrázků, alespoň co jsem četl..

Mám vykopávku..

Nevím sice, co máš za počítač ty, ale myslím, že se dá bezpečně říct, že kdybys vydělil rychlost (v MHz) svého grafického akcelelátoru 4x, dostaneš výkon mého procesoru Ajsmug Když jsem totiž kdysi zjistil, že jsem do audio-video a PC techniky už nacpal tolik, že byste si za to koupili dost slušné auto (o bazarových autech ani nemluvě), tak si člověk uvědomí, že by to chtělo se krotit Twilightoops Jediná nevýhoda je při práci s videem, ale alespoň to člověka nutí, aby se od té mašiny zvedl a šel zatím dělat něco užitečnějšího..


RE: Elfmanovy výtvory - Baterka - 15.02.2013

no teda to je hodně pomalé pc, to bych asi rozsekal na kusy Rainbowlaugh


RE: Elfmanovy výtvory - Martin - 18.02.2013

Jen takový momentální nápad, obrázek bez tématu.. Kdysi jsem už něco podobného dělal, ale tohle je myslím co se týče hor a barevnosti lepší.. Je to asi také poprvé, co se mi povedlo udělat inverzní osvětlení postav.. Tentokrát to není žádné speciální doladění, ale místo zmatvení okrajů fleku, což dělám běžně a ze kterého pak postupně "modeluji" postavu, jsem okraje prostě zesvětlil. 3D vzhled jsem dodal poníkům prostou kopií vrstvy (vzhledem ke zjednodušení a vzdálenosti jsem si to mohl dovolit).

[Obrázek: night_flight_of_pegasi_by_elfman83ml-d5vcm6s.png]

Omylem jsem nahrál na DA špatnou verzi minulého obrázku, ve které má holčička špatné nosdry.. správně měly vypadat takto.. možná nejsou o moc správnější než předtím, ale podle mne vypadají lépe.. opravovat to už na DA nebudu..

[Obrázek: brother_and_sister_pony_correction_by_el...5vcm12.png]


RE: Elfmanovy výtvory - Zmok - 20.02.2013

Tak ten poslední je vážně dost zajmavej (v dobrym smyslu).


RE: Elfmanovy výtvory - Martin - 21.02.2013

To jsem měl asi zrovna dobrou náladu, jinak si to nedovedu vysvětlit..

A teď odvraťte zraky, přichází další mé hrůzné experimenty Twilightoops

Hlava koně.. co dodat..
[Obrázek: horse_head_test_by_elfman83ml-d5vphsy.png]


Další pokus o poníka zepředu.. a hřívu trochu jinak.. Výsledek.. no comment.. Twilightoops
[Obrázek: baby_pony_test_by_elfman83ml-d5voqob.png]


Když to vezmu kolem a kolem, tak kreslení tužkou mě teda baví víc než tabletem..


RE: Elfmanovy výtvory - Martin - 25.02.2013

Pokus o zlepšení stínování.. Hlava no comment.. to by asi moc stabilní nebylo. (a ne, není to fáze běhu, jen náhodná póza)
[Obrázek: shading_test_pony_by_elfman83ml-d5w5o5w.png]

Začal jsem zase čmárat tužkou, a tentokrát to většinou budou tématické bloky zvířátka/lidi..
[Obrázek: spirit_of_the_cimarron_mustang_by_elfman...5w5ov6.png]
http://fc08.deviantart.net/fs71/f/2013/055/d/b/spirit_of_the_cimarron_mustang_by_elfman83ml-d5w5ov6.png

A menší cvičení ohledně perspektivy a zlatého řezu (jehož uplatnění mi zatím celkem uniká)..
[Obrázek: sketches_february_2013_by_elfman83ml-d5w5op8.png]



RE: Elfmanovy výtvory - Baterka - 25.02.2013

však cvič perspektivu Pinkiesmile
je hodně ale hodně důležitá !