Bronies.cz
[Kritika] Elfmanovy výtvory - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Obrázky (https://bronies.cz/Forum-Obrazky)
+---- Fórum: Tvorba členů (obrázky) (https://bronies.cz/Forum-Tvorba-clenu-obrazky)
+---- Téma: [Kritika] Elfmanovy výtvory (/Vlakno-Kritika-Elfmanovy-vytvory)



RE: Elfmanovy výtvory - Martin - 29.04.2013

Kreslení kopytníků.. včetně koní zezadu..

[Obrázek: cloven_hoofed_animals_by_elfman83ml-d63g31q.png]


RE: Elfmanovy výtvory - Martin - 02.05.2013

Rychlozkouška poníkovské hlavy s hřívou bez jakékoliv předlohy.. Když pominu větší pravé oko, tak myslím, že hříva rozhodně nestojí za nic (a je moc ostrá). Levé oko by možná chtělo dát dál od nosu. Taky tam dost hapruje perpektiva nosu a čelisti.. Pokus o opravu v příloze..

[Obrázek: pony_head_test_2013_by_elfman83ml-d63spoc.png]


RE: Elfmanovy výtvory - Baterka - 02.05.2013

tak trochu creepy. Rainbowlaugh mě se ta prvá hříva líbí více než ty hloupé mazance. možná kdby měl větší oči poník tak by působil více roztomile Pinkiesmile barvy líbí

trochu sem zvětšil oko ušisko a nakopíroval vrstvu z hřívou a použil filtr na rozmazání a zprůhlednil sem ji tak pak ta hříva není tak tvrdá.


RE: Elfmanovy výtvory - Martin - 02.05.2013

Jo, těch mazanic v té příloze si vůbec nevšímej.. to byl jen záchvat vzteku Rainbowlaugh

Díky. Ucho bych asi nezvětšoval, vypadá pak jako hrnec, ale ty větší oči mají něco do sebe.. Ta hříva mi teď připomíná ptačí chmíří, ale když si odmyslím ty ostré okraje, tak není vůbec špatná (ta tvoje)


RE: Elfmanovy výtvory - Fahu - 02.05.2013

Možno by bolo lepšie, aby nebolo vidno bielka dookola celej dúhovky, aby nemal také vypúlené oči. Ďalej by som ešte pridal nejaké ostrejšie línie na tvár (napríklad ústa, horná hranica nosa alebo do ucha), pretože takto je celá tvár jemne vygradientovaná a preto to vyzerá (opakujem sa) rozmazane. Vlasy sú zase naopak príliš ostré a na mňa osobne pôsobia tie sivé odtiene vo vlasoch ako špina.


RE: Elfmanovy výtvory - Angeee - 02.05.2013

Wow, líbí se mi to stínování, a ti G3 poníci vypadají jako originál... a Sonic miluju, proto se mi to líbí taktéž Rainbowlaugh


RE: Elfmanovy výtvory - Antošík - 02.05.2013

Máš obrovksje kontrast mezi detailní hřívou a hromadou šmuh alá obličej - stačilo by i lehc načrtnout chlupy a zvýraznit okraje (pusa, nos) aby to bylo ve stejný úrovni detailů, aspon zdánlivě.


RE: Elfmanovy výtvory - Martin - 02.05.2013

Zkusil jsem vyčistit vlasy, a trochu zostřit obličej.. Ty oči, to je fakt, normálně je oko přikryté částečně horním víčkem..


RE: Elfmanovy výtvory - Martin - 06.05.2013

O víkendu jsem si zkoušel nakreslit Twilight Sparkle spolu s nějakými těmi zvířátky.. Na pomoc jsem si vzal encyklopedii Živý svět Pinkiesmile

Jsem si vědom, že kočka vypadá divně a taky pes (fenka) má divnou přední packu a ty její oči by asi neměly být tak moc vysoko na hlavě.. pokud jde o stínování.. zaměřoval jsem se hlavně na styl postav, vše ostatní šlo stranou..

[Obrázek: twilight_sparkle_with_animals_by_elfman83ml-d64adfl.png]

A protože mi moc nešli lidi, tak jsem zkusil trénovat i je:

[Obrázek: cartoon_people_by_elfman83ml-d64ac7d.png]



(02.05.2013, 14:32)Angeee Napsal(a): Wow, líbí se mi to stínování, a ti G3 poníci vypadají jako originál... a Sonic miluju, proto se mi to líbí taktéž Rainbowlaugh

Hm.. díky.. to jsi skončila na první stránce, hádám? Pinkiesmile To, co tam je, to už snad ani není pravda..


RE: Elfmanovy výtvory - Martin - 06.05.2013

Tak jsem zjistil, že všechny ty rádoby super filtry typu Adobe, které napodobují např. suchý štětec, se dají vytvořit prostou kombací pár základních funkcí, které PSP nabízí (ne že by ty filtry neuměl číst, ale teď ostastně k čemu) k práci se zrnitostí (resp. k jejímu odstraňování). Tak jsem si zkusil obrázek trochu opravit. Ale hlavně jsem chtěl zkusit stínování, co mě zrovna napadlo a to pomocí gumy.. (možná, že nejsem až tak originální).. Když chci stín, zadám černou barvu pozadí (PSP gumuje bitmapově).. Když chci osvětlení, dám bílou.

[Obrázek: twilightsparkledogcatbird2_by_elfman83ml-d64b935.png]

Docela si umím představit v této kvalitě zalesněnou krajinu.. to taky budu muset někdy zkusit Ajsmug