Bronies.cz
[Kritika] Elfmanovy výtvory - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Obrázky (https://bronies.cz/Forum-Obrazky)
+---- Fórum: Tvorba členů (obrázky) (https://bronies.cz/Forum-Tvorba-clenu-obrazky)
+---- Téma: [Kritika] Elfmanovy výtvory (/Vlakno-Kritika-Elfmanovy-vytvory)



RE: Elfmanovy výtvory - Baterka - 20.05.2013

Líbí se mi stádo koní. ten pohyb tužkou a barvou v šikmé ose dodává to energii Pinkiesmile


RE: Elfmanovy výtvory - NikolPegasister - 20.05.2013

Kreslíš fakt nádherně Ajsmug


RE: Elfmanovy výtvory - .Keira. - 20.05.2013

moc se mi líbí tvoje práce ale poslední obrázek prvního příspěvku mě nejdřív vyděsil Rainbowlaugh
myslela jsem že jim budou dělat něco s kopytama nebo podobně Rainbowlaugh


RE: Elfmanovy výtvory - Martin - 20.05.2013

Musím říct, že to stádo koní mě, co se týče pohybu, také příjemně překvapilo.. no, spíš jsem se snažil hlavně pohytit hlavní rysy koní.. jak vidíš, tak se to moc nedařilo (každá hlava jinak) Pinkiesmile

.Keira. neboj, s kopyty ne Ajsmug "Jen" s hřívou..

Dneska jsem si chtěl trochu zanadávat, tak jsem si vzal na paškál anatomii FIM z mého pohledu.. Berte to spíš jako takou legraci, i když to myslím vážně Rainbowlaugh

[Obrázek: what_i_don_t_like_about_mlp_fim_anatomy_...65xgea.png]

Pokud anglicky nerozumíte, tak to není tutorial "jak to dělat", ale spíš "co se mi na tom nelíbí".. Čistě jen osobní názor


RE: Elfmanovy výtvory - Martin - 23.05.2013

Protože tento týden bude na kreslení asi dost skoupý, tak jsem alespoň včera zkusil digitálně něco načmárat. Nejdřív jsem chtěl udělat poníka, ale to co vyšlo se nedá publikovat, ale docela mne zaujalo kreslit štětcem s nízkým krytím (cca. 2% ), tak jsem začal skečovat koně. Nakonec jsem mu dal i trochu lidské rysy. Ale paní perspektiva si vzala dovolenou Twilightoops No, jediné, co asi stojí za "uznání", je že je to úplně z hlavy, takže ty desítky náčrtků nebyly úplné házení perel do hnoje Rainbowlaugh Co mě asi štve nejvíc je ta mizerně umístěná pata, ale kdykoliv jsem ji dal výš (nafackovat) nebo níž (což by měla být), tak to vypadalo ještě blbějc' než teď Twilightoops A také hlava je zřejmě o něco větší než by bylo zdrávo..
[Obrázek: horse_with_human_face_sketch_by_elfman83ml-d668vc4.png]


RE: Elfmanovy výtvory - MidnightShadow - 23.05.2013

Vypada to jako buldog s kopytama a konsko - lvim ksichtem Rainbowlaugh

Potkat to na prochazce, tak bez milosti strilim.


RE: Elfmanovy výtvory - Martin - 23.05.2013

Je fakt, že je dost tlustý.. no, zkusil jsem srovnat ten xicht podle fotky koně.. Už lepší? Alespoň o trochu?


RE: Elfmanovy výtvory - Baterka - 23.05.2013

povedlo se ti pěkně tělo. já nevím ten obličej stále není moc koňský ale o hodně lepší než to původně. Midnight to napsala tvrdě ale dobře Pinkiesmile příliš mu zjednodušuješ lebku a nevypadá to moc dobře. (třeba ty disney koně jsou velmi stylizovaní leč stále si zachovávají koňské výrazné rysy ) tvoj koň má někeré části hlavy příliš zdeformované.

možná kdyby si skusil hlavu koně udělat znovu na novou vrstvu jinou barvou ak snížit sytost a porovnávat.
[Obrázek: k%C5%AF%C5%88.jpg]



RE: Elfmanovy výtvory - Martin - 23.05.2013

Dneska jsem z práce totálně mrtvej, že nemám sílu odporovat.. Pinkiesmile Podle mne je hlavní problém v tom, že má lebku hranatou v mém podání.. Možná zkusím koně někdy příště.. tohle byl takový test, jestli si ho už pamatuji (kreslit podle předlohy mi možná jde, ale k čemu je semtam dokonalá technická kopie, když by měl člověk produkovat něco vlastního).. Disney koně asi myslíš od DreamWorks.. jj, ti jsou pěkní (ale autorům dost pomáhalo, že jsou předrenderovaní na počítači).. No nic, budu dál kreslit zase podle předloh (ještě tam pár koní mám), a pak dám zase průchod svým dovednostem (vím, že když budu kreslit přírodu, tak si ale rohodně nějakou fotku vždycky pořídím Ajsmug).

EDIT: Od teď už prosím končí má tolerance s příspěvky typu "kreslíš nádherně" a budu je nahlašovat.. Tak to prosím berte na vědomí..


RE: Elfmanovy výtvory - Dragea - 23.05.2013

Heh, je vidět, že někteří vůbec nečtou. A nebo je to trolling.
Jinak k tomu koníkovi už tu bylo asi vše řečeno, ale je pěkné vidět, jak se zlepšuješ. Za chvíli budeš umět realistické koníky, ani nebudeš vědět jak Twilightsmile