Bronies.cz
[Kritika] Elfmanovy výtvory - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Obrázky (https://bronies.cz/Forum-Obrazky)
+---- Fórum: Tvorba členů (obrázky) (https://bronies.cz/Forum-Tvorba-clenu-obrazky)
+---- Téma: [Kritika] Elfmanovy výtvory (/Vlakno-Kritika-Elfmanovy-vytvory)



RE: Elfmanovy výtvory - Zmok - 05.03.2012

Myslel jsem časově poslední - alicorn a Pinkie.


RE: Elfmanovy výtvory - Martin - 05.03.2012

(05.03.2012, 14:02)Zmok Napsal(a): Myslel jsem časově poslední - alicorn a Pinkie.

Aha, jo tak.. no, mám dojem, že zrovna Pinkie u Dumbasse moc neboduje Ajsmug Ale jinak pravda, když nepočítám těch asi 6-8 vrstev na stínování peří a "kožichu", tak tam skoro žádné efekty nejsou (jedině v očích je pár vrstev Dodge, Luminance, atp.)..


RE: Elfmanovy výtvory - Dumbass_CZ - 05.03.2012

Mě se PP líbí,hřívu závidím,ale ty oči xD


RE: Elfmanovy výtvory - Martin - 05.03.2012

šmajrá Pinkiesmile na oči jsem pyšný Rainbowlaugh Hřívu není třeba závidět.. klasický štětec, tvrdost 100%, krytí 100%, hustota 5% (ideálně si vytvořit vlastní tečkovanou texturu) a jedu Rainbowlaugh


RE: Elfmanovy výtvory - CrystalShine - 05.03.2012

Mě se ty oči taky líbí Pinkiesmile Jen mi u té Pinkie přijdou jako by to nebyl ani stejný styl malby, nevím jak to vyjádřit přesně… Prostě nezapadají mi se zbytkem do jednoho celku. Možná příliš dokonalé Pinkiesmile


RE: Elfmanovy výtvory - Martin - 05.03.2012

(05.03.2012, 18:06)Darm Napsal(a): Jen mi u té Pinkie přijdou jako by to nebyl ani stejný styl malby, nevím jak to vyjádřit přesně…

Tipuji to na to, že ještě nemá vyhlazené kontury, takže jsou tam ty oči jakoby ostře zapadlé.. ale to se ve finálně spraví..

EDIT: přidána Pinkie Pie, jak bude cca. vypadat ve finálně (jen bude větší), tak tam už snad to oko tak "nevypadává" Pinkiesmile


RE: Elfmanovy výtvory - Martin - 12.03.2012

Tak zatím moje poslední plácanice.. Dávám si přecevzetí se pro příště vykašlat na post-process stínování. O pozadí ani nemluvě (nebo ho budu kreslit tužkou a ne na počítači).

[Obrázek: my_little_pony_generations_by_elfman83ml-d4sluyf.png]

Kdo pozná, z jaké hry jsem čerpal inspiraci pro pozadí, má malé bezvýznamné plus Rainbowlaugh

Jediný poník, se kterým jsem spokojený, je Firefly.. ostatní se moc nepovedly..

Pro zájemce odkaz i na rozlišení 1:1 (3000x1500; téměř 7 MB): DA
(je tam pár skrytých menších vtípků - více méně blbých)

<spoiler!!!>
- pegeska Star Catcher v okně
- NewBorn Pinkie Pie z mé kresby na hodinách
- Rainbow Dash G3 "hračka" u FIM Pinkie v pokoji z mé kresby
- můj avatar u G2 v pokoji na zdi (protože přesně s ní hraji v G2 hře)
- 11 je moje oblíbené číslo a 5 je počet změn generací poníků
- datum revize hasicího přístroje (pro bronies významné datum)
- země původu nástěnných hodin (Luna+CHINA, Chi je navíc první slabika jména Chihiro, která je následně přejmenována na Sen, což znamená tisíc a jak víme, Luna byla na Měsíci kolik let?)
- G2 je mimo pořadí, protože k nim nikdo nenatočil žádný seriál ani film
- Firefly je nejoblíbenější G1 poník Lauren Faust
- autor obrazu.. ehm..



RE: Elfmanovy výtvory - Terok - 17.03.2012

Vypadá to, že si si dal spoust práce s tím Rainbowlaugh Která je Firefly nepoznám, ale předpokládám že ta nalevo dole? Mě se moc líbí oba dva poníci nalevo, Pinkie už se hodnotila samostatná tak jí vynechám, ale ten její výraz tam sedí Pinkiehappy
Vzhledem k tomu že nejsem znalec předchozích sérií tak mi nejspíš něco uniká ale hlavní piontu jsem pochopil. Z jaké hry to pozadí je si netroufnu hádat Rainbowlaugh
To stínování je pěkné, dobře modeluje ty poníky.
Na pozadí už taky poměrně kašlu Rainbowlaugh je s tím spousta práce aby to nějak vypadalo.

Shrnutí: Good job, well done.

edit: těch *spoileru* jsem si poprve vubec nevsiml Rainbowlaugh zajimave
edit2: tady máš asi starší obrázek, protože na DA je kapku jinej


RE: Elfmanovy výtvory - Martin - 19.03.2012

Cože? Rainbowlaugh Dneska žádná kritika? Twilightoops

No, řekněmě, že v tom není tolik práce, kolik by si zasloužilo, ale zároveň až přehnaně moc práce v místech, kde to nebylo vůbec potřeba Pinkiesmile

Firefly.. jj.. to je ona..

Tak modrá G2 je trochu naducaná, ale ony vůbec vypadaly divně Pinkiesmile

Tady jde spíše o vztah u číslování G3, G3.5 a G4 vs. G3, G4 a G5 Pinkiesmile

Uhodnout pozadí je celkem jednoduché.. Theme Hospital

Stínování bude třeba ještě malinko zjednodušit.. příště zkusím různě barevné štětce místo stínování černou přes mix vrstev..

Většinu těch "spoilerů" (spíš "blbinek") jsem přidal až na poslední chvíli.. příště možná zkusím s nějakými počítat už od začátku..

Odkaz na DA je na tu větší detailnější verzi (ve Scraps).. původní verze (která je zde) je v normálně v hlavní Galerii Ajsmug 3000 pixelů široký obrázek by tady asi neposobil zrovna dobře..


RE: Elfmanovy výtvory - Dumbass_CZ - 20.03.2012

Chceš kritiku ? Dobře .....
Pořádně vždy vyřízni pozadí, než tam toho poníka dáš. Ta bíla tam je strašná xD

Jinak fakt dobře detailně zpracované, ale je to pro mě "iné kafé" ....