Bronies.cz
[Kritika] Elfmanovy výtvory - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Obrázky (https://bronies.cz/Forum-Obrazky)
+---- Fórum: Tvorba členů (obrázky) (https://bronies.cz/Forum-Tvorba-clenu-obrazky)
+---- Téma: [Kritika] Elfmanovy výtvory (/Vlakno-Kritika-Elfmanovy-vytvory)



RE: Elfmanovy výtvory - Baterka - 12.05.2014

celý život se člověk učí Twilightsmile musí být chuť pak jsou vidět výsledky.


RE: Elfmanovy výtvory - Martin - 19.05.2014

Tak tady to je:

[Obrázek: twilight_sparkle_in_the_wrong_neighbourh...7iwxq5.png]

Asi "bez komentáře" (snad jen: "moc černé barvy")

Převedené na černobílý obrázek to možná vypadá lépe..

[Obrázek: blackwhite_version_of_twilight_and_megan...7ix1cg.png]

EDIT: Koukám, že si můžu už i rovnou vyjmenovat chyby: rozpitá modrá u vrchu druhého koně (měl by být víc dohněda), a Megan má levé oko šejdrem..
Barvy by měly být asi takto:
[Obrázek: megan_and_twilight_color_correction_by_e...7ixgk6.png]



RE: Elfmanovy výtvory - Martin - 27.05.2014

Čmáranice poníků. Pomalu ale jistě se prokousávám k roztomilejšími kxichtíkům (i když to vypadá spíš jako dětská kresba).

[Obrázek: cute_ponies_attempt_by_elfman83ml-d7jxug9.png]


RE: Elfmanovy výtvory - Baterka - 27.05.2014

Roztomilost -velké dětské oči. siroká hlava nepoměrně velká vůči tělu- zavalité nohy- velké čelo - Anatomie odvozená od dětí.

nejvíce to splňuje žluté hříbě.
zapracuj na tom.


RE: Elfmanovy výtvory - Martin - 28.05.2014

Děkuji za výčet. Ale nechci to zase až tak moc přehánět. Mě zase docela vyhovuje ta hlava vpravo dole. Není to něja super roztomilé, ale ne úplně sterilní. Jen možná menší čumák.


RE: Elfmanovy výtvory - Martin - 02.06.2014

Jenom takové blbnutí ze včera.. Akvarelové barvy mi očividně stále moc nejdou.

[Obrázek: random_pony_head_by_elfman83ml-d7kq6ac.png]


RE: Elfmanovy výtvory - Martin - 18.08.2014

Už dlouho jsem tu nebyl (což je "nevýhoda" většího počtu koníčků), a v nejbližší době zase dlouho nebudu (tak jak to, že jsem pořád druhý? ne že by na tom nějak záleželo, ale i tak..), ale vyhrabal jsem pár posledních věcí, které ještě nemám online, tak zde jsou.

Jen takové kresby z nudy, snaha o různé styly poníků:
[Obrázek: pony_drawings_august_2014_by_elfman83ml-d7vn5xt.png]

A samozřejmě test lidí. Stále to není ono a podle mne mi stejně nic jiného nezbyde, než se naučit i je, protože poníci v MLP jsou v obličeji víc lidi než koně.. (a samozřejmě pak kreslit skutečná zvířata a lidi)
[Obrázek: tico_and_nanami_sketches_4_by_elfman83ml-d7vn5qo.png]

Kdo ví, možná že až se to naučím pořádně, tak budu alespoň užitečný tím, že se pokusím pomáhat začínajícím tvůrcům zde jako kdysi. Nejdřív se ale budu muset naučit také psát tak, aby to nevyznělo ofenzivně Pinkiesmile Takže se už můžete "bát" předem..

Takže zatím na nějaký čas nashledanou Ajsmug


RE: Elfmanovy výtvory - Martin - 12.11.2014

Jsem opět na chvíli zpět Pinkiesmile Trochu jsem zanedbával kreslení kvůli jiným věcem, tak jsem se rozhodl opět přitvrdit. Trénoval jsem spíš lidi, protože mi nejdou, ale aby to nebylo úplně marné, zkoušel jsem i vlastní poníky (nebo co to je):

[Obrázek: mostly_tico_and_nanami_sketches_5_by_elf...83il5l.png]

Mám zvyk nechávat tam i všechny pomocné čáry, takže kdo rádi studujete cizí tvorbu, nebo byste se chtěli naučit jak kreslit (ale nebral bych sebe jako zrovna ideální příklad Pinkiesmile ), máte možnost. Kde se mi něco nelíbilo, mám šipky, které ukazují, co je kam posunout/zvětšit/zmenšit.

V barvě je to přeci jen trochu veselejší (zkoušel jsem i jiná zvířátka; jenom poně jsou z hlavy):

[Obrázek: random_cartoon_characters__mostly_from_t...85x06f.png]

A poslední:

lidi, hlavně koně (ať jsme on topic Pinkiesmile ), oblečení a pozadí. Sice jsem zvrzal velikostní poměry, ale zase až tak špatně to nedopadlo.

[Obrázek: tico_and_nanami_from_original_sketch_gra...865abb.png]

Spíš to je víc boj s leností než vlastní učení se Rainbowlaugh

Ona textura na pozadí tomu dodává zajímavý nádech (napadlo mne to, když jsem si na papír posvítil v noci baterkou z boku, a vystouply tam stíny v mikroprohlubních, což ale bohužel scanner nedokáže napodobit).

Tak fajn, to by bylo a jde se na další syslení (ještě mi chybí půlka knížky Leonarda - jestli to naučí kreslit děti, tak mě by mělo taky).


RE: Elfmanovy výtvory - Milda - 12.11.2014

wow , popravdě not bad! Twilightsmile jen tak dál, kéž bych taky uměl něják tak kreslit


RE: Elfmanovy výtvory - Martin - 12.11.2014

Protože už jsem dlouho neřádil, tentokrát budu tolerantní, ale příště si prosím prostudujte, co znamená tag Kritika (a nebo ho chápu špatně já).

A abych nebyl úplně necita: po 4 letech snahy se to musí naučit každý. Mimo to, setřiď si sekci Tvorba členů podle počtu odpovědí/shlédnutí a mrkni na skutečné umělce, jako je například Vlče, Baterka, Antošík, Azuliana, Cody a další Ajsmug

Ale OK, díky za pochvalu.