Bronies.cz
[Kritika] Elfmanovy výtvory - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Obrázky (https://bronies.cz/Forum-Obrazky)
+---- Fórum: Tvorba členů (obrázky) (https://bronies.cz/Forum-Tvorba-clenu-obrazky)
+---- Téma: [Kritika] Elfmanovy výtvory (/Vlakno-Kritika-Elfmanovy-vytvory)



RE: Elfmanovy výtvory - Martin - 07.05.2012

Ok.. díky za info.. budu si příště dávat na rameno bacha.. nebo spíš takhle, budu se snažit víc abstraktnit a nesnažit se všechno dělat podle reálu, kór podle sebe (jakožto člověka) Rainbowlaugh

(07.05.2012, 10:30)Airashi Napsal(a): myslím, že můžu klidně říct, že je to to nejhezčí, co jsem od tebe viděla Pinkiesmile

No, tento styl mi snad ještě chvíli vydrží Pinkiesmile


RE: Elfmanovy výtvory - Terok - 08.05.2012

Souhlasím skoro se vším, co tu k Octavii v Octavii padlo. Twilightsmile
Ta noha je opravdu nějaká... vykloubená? I don't even know. Každopádně to auto se ti povedlo perfektně, ty asi vážně jsi na ty technické věci už od malička.

Ten "sneak-peak tvého posledního díla" (ta spousta poníků) je taky pěknej obrázek, už máš poníky celkem v ruce. A styl kreslení jako za stara, bez vrstev jen se štětcem, gumou a tak je asi nejlepší Rainbowlaugh Moc tě to nenutí přemejšlet nad blbostma a jen kreslíš. Můžu potvrdit z našich Drawpile kreslení, kde nemáme ani svaté ctrl+z Pinkiegasp


RE: Elfmanovy výtvory - Martin - 09.05.2012

(08.05.2012, 04:10)Terok Napsal(a): Ta noha je opravdu nějaká... vykloubená?

Jj Rainbowlaugh k Octaviině noze jsme si už řekli svoje Rainbowlaugh Ale stejně, skutečně jde o reálnou pozici, jen je malinko zvoraná perspektiva.. v příloze přikládám, jak jsem to myslel.. Pravda, je to lidská kostra a ne koňská, ale ono už posadit poníka do auta je velká umělecká licence.. Ajsmug Taky s tím autem byla makačka.. 2 hodiny.. no more Rainbowlaugh Ale jinak pravda, kreslit mrtvé věci je vždycky jednodušší než živé..

Ad ten druhý obrázek.. snad už ho konečně tento týden dodělám.. na Octavii jsem se naučil stínování, takže bych už měl mít znalosti kompletní (alespoň pro tentokrát)..


RE: Elfmanovy výtvory - Martin - 11.05.2012

Dokončený obrázek, na kterém jsem se učil novému stylu stínování a křídlům.. Ten závazek používat pro kreslení max. 3 vrstvy mě málem zabil Rainbowlaugh To už ani omylem Pinkiesmile A hlavně, zpátky ke křivkám (Octavia je používala a vypadá lépe).

Celková doba od náčrtu na počítači (to už také nikdy, zlatý papír): 9 hodin. Použitý kreslící software je z roku 1998 (jestli mě zase někdo nakrkne, že je Malování na dred, tak příští obrázek bude v Paint Brush '98 Rainbowlaugh). Celkově to je prostě odfláklé (pro srovnání: samotnou Octavii, resp. její torzo, jsem kreslil asi tak dlouho, jako jsem stínoval a okřídloval všechny poníky v pozadí).

P.S.: Zde zobrazená verze má tak 1/3 rozlišení. Originál, ve kterém je asi tak o 50% více detailů - peříčka na křídlech (no, spíš chmíří), atd. (snažil jsem se, aby to vypadalo jako klasická malba) je na mém DA účtu; odkaz: http://elfman83ml.deviantart.com/art/Wing-Boner-Dash-test-301371435

[Obrázek: wing_boner_dash_lores_by_elfman83ml-d4zffs7.png]

Dear Princess Celestia, I haven't learnt anything Twilightoops

My faithful student, flush it away!


Taky nevím, proč ta samice napravo vypadá jak indián Rainbowlaugh (nebo to je hřebec?? omg, vždyť to není vůbec poznat... obrázek plný hermafroditů Rainbowlaugh i když si myslím, že je tam transformace F->M zleva doprava..)


RE: Elfmanovy výtvory - Antošík - 11.05.2012

a) hodit vedle seme víc poníků je vždy majstrštyk ... a ten výraz dashie v pravý části je prostě božííííí Rainbowlaugh


RE: Elfmanovy výtvory - Martin - 11.05.2012

(11.05.2012, 17:08)Antošík Napsal(a): a) hodit vedle seme víc poníků je vždy majstrštyk ... a ten výraz dashie v pravý části je prostě božííííí Rainbowlaugh

Umění je spíš namalovat stejné poníky v různých panelech tak, aby bylo jasné, že nejde o 2 různé osoby, což se očividně hodně "podařilo" Rainbowlaugh Mám ten pocit, že jsi možná chtěl napsat něco víc Pinkiesmile (pokud to "a)" na začátku znamená označení bodu "zaprvé").. Ten výraz je náhrada za kousání do rtu.. "někdo" to dělá místo zuby horním rtem Pinkiesmile (popravdě výrazy nejsou zrovna to, s čím bych byl extra spokojen)


RE: Elfmanovy výtvory - Antošík - 11.05.2012

uh ano .. asi chtěl ... to je tim jak dělám hrozně moc věcí najednou Rainbowlaugh
Prostě ten výraz Dashie ... trochu strachu v očíéch, roztažená křídla - tzn nějaká akce ... ocas ... dalo by se z toho hodně vyvodit Rainbowlaugh

jinak těch vzádu bych se bál ...

A ten/ta světle zelená vzadu ... jasnej Tyrion Lannister Rainbowlaugh


RE: Elfmanovy výtvory - Martin - 14.05.2012

Hele, hele, hele.. nic nevyvozuj Rainbowlaugh Je to prostě jen póza typu "ajaj, teď jsem tu za největšího trapáka, a můžu se hanbou propadnout"..

Měla to být TA světle zelená.. Pinkiesmile


RE: Elfmanovy výtvory - Martin - 18.05.2012

Můj nový avatar...

[Obrázek: elfman_fursona_ii_by_elfman83ml-d50c93d.png]


RE: Elfmanovy výtvory - Space horse - 18.05.2012

páni krásne krídla!!