Bronies.cz
Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Předměty s tématikou MLP (https://bronies.cz/Forum-Predmety-s-tematikou-MLP)
+--- Téma: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách (/Vlakno-Ponici-blinbag-ci-plysak-na-cestach)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Xeelee - 22.05.2013

10. května byla Derpy na zasedání republikového výboru Pirátů v Ostravě. Jela stopem tam i zpátky. V noci sem už už myslel, že přespíme na benzinový pumpě Pinkiehappy a zpátky domů sem dorazil v neděli brzy ráno. [spoiler: Kde je smajlík s Daring Do?]
[Obrázek: FfXQvdR.jpg]



RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Hann - 23.05.2013

Juuuj zoberem si Flutt do ZOO v Moskve^^


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Melgarh - 23.05.2013

Pro ty, co si chteji precist pribeh o plysacich Princezny Luny ktere procestovali skoro cely obvod Planety Zeme, tak pokracujte dal.. ostatni muzou preskocit Twilightsmile

Pribeh Princezny Luny aneb jak plysova Luna k namornicke capce prisla.

Pozdni Listopad 2012 - Stranka Kickstarter - Puvodni kampan pro objednavku plysovych Lun zapocala.

28. Listopadu 2012 - Xeelee zaklada thread ohledne masove objednavky s Lunami. http://bronies.cz/Vlakno-Hromadna-objednavka-plysovych-Lun?page=1 Zajem o ruzne kampane z Kickstarteru a IndieGoGo se zacne zvetsovat.

Zacatek Prosince 2012 - behem poslednich 48 hodin se 17+ lidi na foru rozhodne ze by nakonec Lunu chtelo..

Pozdni Prosinec 2012 - navazany kontakty s UK of Equestria, britskymi Bronies vcetne jednoho Bronika z Ameriky s kterym zacalo vyjednavani ohledne organizace dopravy

Leden 2013 - Kickstarter projekt byl zrusen z duvodu poruseni Copyrightu Hasbrem. Projekt pokracuje na "utajovanych" strankach - zde: http://carbonesque.com/Luna.html

Zacatek Unor 2013 - Jeden TISIC Plysovych Lun bylo vyprodukovany, zasackovano a zabaleno a pripraveno k expedici.

2. Unora 2013 - Luny meli opustit Cinu pomoci Fedexu.. ejhle, nestihlo se to do konce dne.

3. Unora 2013 - Zacina Novy Cinsky Rok - svatek ktery trva 20 dni! Luny po celou dobu jsou zavrene v tovarne.. cekaji na svoji prilezitost aby mohl uderit zpet na tento svet!

22. Unora 2013 - Konecne! Luny jsou prevzaty Fedexem kuryrem a jsou dopravovany do USA!

12. Brezna 2013 - Byl kontaktovan Fedex s tim kde jsou Luny.. Luny meli k vam dorazit 28.meho.. ale BREZNA! Oh dear..

Zjistujeme ze Luny jsou prepravovany v lodnim kontejneru a jeli jizni spojkou z Ciny smerem do Stredo-Jizni Ameriky pres Panamsky pruplav. Plysove Luny stravi 1 mesic na lodi a jsou officialne pokrteny jako SAILOR MOON, Equestria edition.

2. Duben 2013 - Luny jsou v pristavu, kontejner byl vylozen.

3. Duben 2013 - Kontejner s Lunami byl vybran pro "Rozsirenou bezpecnostni prohlidku" pro importni zbozi.. Kontejner je premystovan do specialniho skladu kde se tyto prohlidky provadeji.
[Obrázek: customs%20exam.JPG]

15. Duben 2013 - Luny se dostali k manazerovi a tvurci Kickstarter Projektu.

22. Duben 2013 - Luny uz se nachazeji na Americke vojenske letecke zakladne. Budou prepravovany na zakladnu v Anglii.

1. Kveten 2013 - Luny dorazili k Midnight! Od teto chvile uz je osud Lun v rukach ktere se nachazeji na tomto kontinente Twilightsmile

20. Kveten 2013 - Luny jsou, po problemech s ridicem, konecne poslany do Prahy =)

23. Kveten 2013 - Luny jsou, snad, v drzeni na utajovanem miste u Xeeleeho doma :p




Zajimava Fakta:

Luny procestovaly pres 35.000 Kilometru z Cinske tovarny pres Panamu pres Ameriku pres more do Anglie a z Anglie pres Nemecko do Prahy. Coz je jen par tisic KM mene nez obvod teto planety.

Behem celeho projektu Midnight zmenila svoji adresu v Anglii zhruba 6x . Pinkiehappy

72 Gmailu bylo poslano behem organizace dopravy v ramci Ameriky a do Anglie mezi mnou a mymi kontakty.

Na doprave se podilali 4+ postovni spolecnosti: Fedex, USPS, MyHermes, TNT

Luny byli prepraveny do Evropy pravdepodobne bud Airbusem A330 MRTT, Airbus A400M Atlas ci Lockheed C-141 StarLifterem (dle toletovych moznosti) ve vojenskem provedeni.



FOTOGALERIE:
Luna Project zacina
[Obrázek: front%20image%20thumb.jpg]
Pocatecni opravy rohu a hrivy pri prototypovani
[Obrázek: YY2J9.jpg]
Priprava na odeslani z tovarny
[Obrázek: eD3Dv9lh.jpg]
Zabaleny v tovarne
[Obrázek: MpxWlWTh.jpg]
Kolekce fotek od Midnight pri vitani Lun:
>>> http://sta.sh/2wic9zjwf9v <<<

Luna na operacnim sale Midnight.. cekajici, lezici.
[Obrázek: luna5_by_tersaziu-d63p3j9.jpg]
Luna na odpocinkovem luzku... lezici, odpocivajici.
[Obrázek: luna10_by_tersaziu-d6432vj.jpg]
Luny u Midnight, cekajici, sedici.
[Obrázek: luna11_by_tersaziu-d64gaio.jpg]



Pristi projekt vezmu plysaky a rovnou je poslu na mesic nebo aspon na obeznou drahu Rainbowlaugh


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - GhostPony - 24.05.2013

Jsem na ceste do Bratislavy, tak snad zitra neco nafotim Pinkiehappy
--------------------
EDIT: Tak ne, nejak na to "nezbyl" cas, mel jsem dulezitejsi veci na praci :333 Heart


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Blue Storm - 24.05.2013

Melghart: Škoda, že u těch Lun nebyl pohotový brony s foťákem při jejích cestách lodí. To by byly fotky Rainbowlaugh

PS: Bože! 35tis. kilometrů. To je skoro 10% cesty na měsíc.


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Anemonis - 26.05.2013

Včera byl Ručníkový den. Původně jsem ho plánoval strávit doma, ale Twilight mě přemluvila, abychom si s Fluttershy udělali výlet. Kromě cesty, kdy se obloha pročistila a svítilo Slunce, bylo neustále zataženo a každou chvíli poprchávalo. Navzdory našim žádostem, pokud jí to samozřejmě nevadí, Fluttershy odmítla s mraky jakkoliv hýbat. "Rostlinky také potřebují vláhu."

Konečně jsme dorazili na místo. První fotka před pamětní deskou vsazenou do skály, na níž rád sedával i Karel Havlíček Borovský. Bylo tam hodně vlhko a kluzko, poníci se jen taktak udrželi na holé skále. Naštěstí jsem byl nablízku a nebylo to vysoko. Samozřejmostí byl ručník poníkovské velikosti (žínka). Následovalo společné foto.
       

Pak se Twilight rozhodla vyšplhat na Havlíčkovu skálu a rozhlédnout se po lese. Fluttershy se bála tak vysoko; vysadil jsem ji tedy na menší balvan, aby měla alespoň nějaký výhled. Ručník si nechala - jednak byla zima, jednak se trochu strachovala o Twilight; naproti tomu Twilight se při šplhání zahřála a ručník by jí akorát zavazel. A tady už je odvážná klisna na samém okraji skály, vysoko nad okolím (i nad Fluttershy). Omlouvám se za rozmazanost, fotoaparát není můj a byl nastavený na automatické ostření.
   

Cestou dolů jsme to vzali zkratkou po skalnatém svahu. Zapomněl jsem na všudypřítomné vlhko a dole jsem byl rychleji, než mi bylo příjemné, naštěstí jsem to s pomocí ruky ustál (druhou rukou jsem držel Twilight). Při návratu z výletu jsem našel na kalhotách klíště, naštěstí Fluttershy použila svůj pohled a roztoč se "dobrovolně" odporoučel do trávy.


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Blue Storm - 26.05.2013

Supr akce, ale fotky nejsou Twilightsmile Nevidím je Pinkiesmile


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Anemonis - 26.05.2013

Už tam jsou, s přílohami občas trochu zápasím. Twilightsmile


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Kocúr - 29.05.2013

Ták, dnes je pre mňa historický deň. Kúpil som si prvý BlindBag ! A kto v ňom bol ? Pinkiesmile
[spoiler: TRIXIEEEEEE Pinkiesmile]
Na veru. Trixie sa vybrala na lavičku, aby si prečítala program kina.    

Potom sme sa vybrali do SK8 parku, trochu si zaskákať.            
A malý bonusík, oproti je koliba Pinkiesmile    



RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Azuliana - 01.06.2013

Pozdě, ale přece. Dva týdny stará fotka z akce s Cirkusem, moje Fluttershy a Wereho Pinkie (obě z Burger Kinga)