Bronies.cz
Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Předměty s tématikou MLP (https://bronies.cz/Forum-Predmety-s-tematikou-MLP)
+--- Téma: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách (/Vlakno-Ponici-blinbag-ci-plysak-na-cestach)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Merrie - 30.06.2013

Tak teda, aj ja sa pochválim Twilightblush
Tohtoročná dovolenka sa konala v Talianskom Caorle. Neváhala som a poníkov som brala so sebou. Síce len tú moju mini zbierku, ale plánujem ju rozšíriť, chce to len čas Ajsmug
Na dovolenku cestovali veľká a malá Pinkie, Twilight a Junebug (tá však nie je na žiadnej fotke, chystám sa ju prefarbiť na Trixie)
Upozornenie - Poníci sú rozmazaní, vďaka úžasnej kvalite digitálneho foťáka, na ktorom nejde nastaviť ostrosť. Niektoré fotky vyzerajú umelo, ale môžem vám odprisahať že poníkov som nosila starostlivo všade so sebou (nie sú dorobení v žiadnom programe), ja som len občas fotila s bleskom, lebo inak boli veľmi tmaví.

Takto sme cestovali. Pinkie a Twili zvedavo pozorovali krajinu naokolo
[Obrázek: P_a_T_na_okne_auta.jpg]

Caorle je asi najznámejšie týmto majákom. Pinkie sa teda neváhala odfotiť...
[Obrázek: Pinkie_pri_maj_ku.jpg]

Pinkie a Twi sa odfotili spoločne na skalách pri mori
[Obrázek: Pinkie_a_Twi_pri_mori.jpg]

Ďalej sme boli na výlete v tropikáriu a vodnom svete v Jessole. Pinkie má celkom podarenú fotku s korytnačkou, ktorá o ňu prejavila záujem Pinkiehappy Zrejme si našla novú kamošku Twilightsmile
[Obrázek: Pinkie_s_korytnackou.jpg]

Ďalej zatúžila po fotke s krokodílom...
[Obrázek: Pinkie_s_krokodilom.jpg]

Ale najviac sa tešila na fotku so žralokom. Žiaľ, fotka pre ňu nebola dosť akčná a tak zostala celkom sklamaná. Asi na tomto výlete zastupovala Dashie Rainbowlaugh
[Obrázek: Pinkie_a_zralok.jpg]

Potom som však odfotila asi milión fotiek, pokým sa nám jedna nezdala ako tak akčnejšia...Síce rozmazaná, ale akčná! Raritywink
[Obrázek: Pinkie_so_zralokom.jpg]
Pinkie vyfotila na žralokov celú baterku nášho "kvalitného" foťáku a tak už Twilight nezostala fotka s modrou rybkou Raritycry

S obrázkami som sa nevošla do príspevku, takže pokračujem v ďalšom Twilightsmile

Jedného dňa sme sa vybrali na výlet do Benátok. Pinkie sa fotila z lode
[Obrázek: Pink_a_Benatky.jpg]

Twi (hlavne Twi) a Pink si splnili sen a odfotili sa pri veži Svätého Marca
[Obrázek: San_Marko.jpg]

Pri známom moste Rialto
[Obrázek: Most_Rialto.jpg]

Pinkie pri nejakej peknej budove...Vážne netuším či je to kostol, alebo palác, alebo čo Twilightblush
[Obrázek: Pinkie_a_pal_c.jpg]

Dúfam, že sa vám náš výlet páčil Pinkiesmile A tiež dúfam, že sa moja zbierka rozšíri a keď budeme opäť cestovať, nebude všade len Pink. Píšte si však že aj tak bude Pinkiehappy


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Bublushka - 30.06.2013

Příští tejden jedu do Řecka a beru svou Pinkie sebou, zaručeně budou fotky a dám je sem Pinkiesmile


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Azuliana - 01.07.2013

Kontrola v práci, tak jsem musela zvěčnit poníčka na Koníčkovi Pinkiehappy

   


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Weredragon - 02.07.2013

Tak už mám i já svou figurku a jako bonus k tomu i jeho harém. moustache
A cestování se může zahájit. spike letter


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Bublushka - 02.07.2013

(02.07.2013, 10:37)Weredragon Napsal(a): Tak už mám i já svou figurku a jako bonus k tomu i jeho harém. moustache
A cestování se může zahájit. spike letter

Pinkiegasp jéééé ty máš malýho Spikea? toho hrozně chci Pinkiesmile, ale jde asi koupit jen v balení s těma vlasatejma poníkama, že?
Applejackunsure


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Weredragon - 02.07.2013

Bublushka: Kyš kyš. moustache


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Berry.s - 04.07.2013

Tak dneska jsem s naším nejnovějším členem bandy Applejack vyrazila na procházku po Berouně ( i když z toho na fotkách moc není ) a naprosto nečekaně ( vlastně trochu čekaně Twilightblush ) jsme přikoupili další BB. Byly jsme příjemně překvapené obsahem i prodavačkou. Tudíž já mohu jen doporučit hráčkářství Wiky v Berouně , protože prodavačka byla moc milá a ani na mě divně nekoukala , povídala si se mnou.
Takže tu už fotky , focenou kousek od Edenu (Ano toho edenu který hořel)
[Obrázek: 2c8a432544_93867719_o2.jpg]
[Obrázek: 12abaeab4d_93867723_o2.jpg]
[Obrázek: 05c5ae6d17_93867713_o2.jpg]



RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - beruskovova - 04.07.2013

super krásné fajné fotky Twilightsmile)) zvlášť ta poslední.
celé to na mě působí že si AJ našla super chlapa na svoji farmu Twilightsmile))

Cocodrillo: na predchozi strance ta fotka, ta se mi taky moc libi. skoda trochu te hloubky ostrosti ale ono to asi neslo uplne dobre. ale vypada dobre!


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Berry.s - 04.07.2013

(04.07.2013, 16:13)beruskovova Napsal(a): super krásné fajné fotky Twilightsmile)) zvlášť ta poslední.
celé to na mě působí že si AJ našla super chlapa na svoji farmu Twilightsmile))

Cocodrillo: na predchozi strance ta fotka, ta se mi taky moc libi. skoda trochu te hloubky ostrosti ale ono to asi neslo uplne dobre. ale vypada dobre!

To je skvělé , protože přesně tak jsem to myslela :333 I když co jsme doma zabral si ho gang jednorožců (Rarity , Forsythia a Flippity Flop RainbowlaughD)


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Faiko - 05.07.2013

Dneska jsem se zajel podivat s mamkou na Radhost samozrejme Prskavka (Firecracker Burst ) nemohla chybet

[Obrázek: FHjE40J.jpg]
[Obrázek: Tp45zcb.jpg]
pripadal jsem si malinko divne Twilightsmile

na ceste tam (kolem pul 2) mlha jak svina ,viditelnost tak 30 metru
po ceste Z5 se pocasi umoudrilo a vylezlo i slunicko ale Prskavka zustala zalezla v pouzdre u fotaku
[Obrázek: udNDhp7.jpg?1]