Bronies.cz
Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Předměty s tématikou MLP (https://bronies.cz/Forum-Predmety-s-tematikou-MLP)
+--- Téma: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách (/Vlakno-Ponici-blinbag-ci-plysak-na-cestach)



RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Blue Storm - 09.10.2012

No vidaTwilightsmile
Supr fotka Nitram!. Tak nějak ta tam RD zapadne.Úplně ji vidím,jak tam lítá kolem věžeRainbowlaugh


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Marty0088.cz - 11.10.2012

(09.10.2012, 09:10)Nitram Napsal(a): No...jednu fotku mám Rainbowlaugh
Moc pěkný plyšák! Twilightsmile Kde jsi ho sehnal? Díky. Twilightsmile




RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - NitramBro - 13.10.2012

Dneska jsem byl na pochodu slováckými vinohrady v Mutěnicích, a vzal jsem s sebou Dashie Rainbowkiss
[Obrázek: Cr1Lzl.jpg][Obrázek: 5GELpl.jpg]



RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - ZoidySVK - 13.10.2012

Ja som teraz cez týžden chodil strážiť valce a cisterny Rainbowlaugh No tie čo majú cestáry pri rekonštrukcii ciest... No a ja som ich celý týžden chodil cez noc strážiť v aute sám 12-14 hodín :O... no nie úplne sám :o bol tam aj Dashie Rainbowlaugh Ukázal by som aj fotky ale mobil zas nepočúva...


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Tails - 13.10.2012

Blue Storm: Teda ta Celestie je super RainbowkissPinkiehappy Ale jak tak koukám, má vůbec cutie mark? Nebo ho má jen na jedný straně?
Tak si říkám, ještě že já figurky nesbírám. Protože jinak bych je neustále fotil s autobusama, tramvajema... Pinkiecrazy ...no prostě všude. Rainbowlaugh


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Blue Storm - 13.10.2012

JJ má CM,ale jak píšeš,jen na jedné straně. To vlastně všechny.Applejackunsure

Nicméně:Byl jsem na malém srázku a před ním,jsem si s Greitailem prošel Starou Prahu a to bych nebyl já,abych nevzal s sebou nějaké poníky.Konkrétně obě sestry a tak si prohlédly naše památky Twilightsmile

Tia a Luna na Karlově mostu    

Luna u orloje    
Tia u orloje    


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Refly - 14.10.2012

Hezké... Pinkiesmile

Ale co tak koukám, tak Luna a Celestia jsou prakticky stejné figurky, akorát mají jiné barvy, hřívu apod. Pinkiehappy


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Blue Storm - 14.10.2012

Vážně?Rainbowhuh............Rainbowlaugh
Víš..Oni se s tím nepatlaj,aby udělali pro každou figurku jinou formu a tak si BB celkem podobní..I třetí do party Cadence je taková.Pinkiesmile


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Moně - 14.10.2012

(13.10.2012, 23:58)Blue Storm Napsal(a): JJ má CM,ale jak píšeš,jen na jedné straně. To vlastně všechny.Applejackunsure

Nicméně:Byl jsem na malém srázku a před ním,jsem si s Greitailem prošel Starou Prahu a to bych nebyl já,abych nevzal s sebou nějaké poníky.Konkrétně obě sestry a tak si prohlédly naše památky Twilightsmile

Tia a Luna na Karlově mostu

Luna u orloje
Tia u orloje

Tyhle vypadají tak...tak majestátně Pinkiehappy


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Refly - 14.10.2012

(14.10.2012, 00:05)Blue Storm Napsal(a): Vážně?Rainbowhuh............Rainbowlaugh

To víš, já je tak detailně nikdy neviděl... Rainbowlaugh