Bronies.cz
Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Předměty s tématikou MLP (https://bronies.cz/Forum-Predmety-s-tematikou-MLP)
+--- Téma: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách (/Vlakno-Ponici-blinbag-ci-plysak-na-cestach)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Anemonis - 24.07.2013

Twilight Sparkle a Fluttershy jely na dovolenou a mě vzaly s sebou. Nejprve Twilight navštívila muzeum svérázného profesora, vynálezce a obrozence Jakuba Hrona. Místní brony byl celestiažel zrovna pryč...
   

...a tak, aby nebyla smutná, ji Fluttershy vzala alespoň na vlakové nádraží Počátky-Žirovnice...
   

...a druhý den do záchranné stanice Makov u Čížové, kde mimo jiné letu-neschopný pár čápů bílých letos vychoval čtyři mláďata. Fluttershy je sleduje přes webkameru už od vajíčka.
       

Cestou domů se ještě zastavily u největšího proutěného losa v ČR (Pelhřimov).
   


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - GhostPony - 25.07.2013

Mých pár poníků Pinkiehappy . Kostel sv. Klimenta na Hradišti, Lštění nad Sázavou Twilightsmile

[Obrázek: btlq.jpg]



RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Blue Storm - 25.07.2013

A heleme se kdo byl cca 2 kilometry od mého baráku.Rainbowlaugh
Já ho totiž vidim z okna Twilightsmile


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - GhostPony - 26.07.2013

U kidding??! Že já to nevěděl dřív, byl jsem poblíž víceméně sám bez někoho znamýho (krom rodiny) Twilightangry2 Rainbowlaugh Tak tohle mě štve Rainbowlaugh


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Bublushka - 26.07.2013

poníci zas cestovali dke se dalo jak koukám
moc pěkné fotky Twilightsmile
hlavněta luna u svých místeček Rainbowlaugh

A já byla se svou Pinkie v Řecku.
Fotek moc není a lituju, že jsem nenafotila Pinkie s dalšíi poníky co měly sestřenky (naší rodinu totiž provází láska k poníkům napříč zeměmi Rainbowlaugh)Pinkiesad2. Ale moc se mi fotit nechtělo a ani nebylo moc příležitostí.

Ale tady jich je pár, snad se líbí Pinkiehappy
   
Tady začíná cesta, ale málem jsem na fotku zapoměla Pinkiesmile
[Obrázek: 37ef252cca_94255806_o2.jpg]
[Obrázek: 5b86a9aefd_94255847_o2.jpg]
[Obrázek: aac58313fb_94255861_o2.jpg]


a to je vše. Říkala jsem že jich není moc.
Tak co líbí? PinkiecrazyPinkiehappy


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Blue Storm - 26.07.2013

Začínám těm poníkům opravdu závidět. Rainbowhuh
Člověk až žasne, kam se dostanou Twilightsmile

Je krásný, že bronies nezapomínají na své poníky a berou je tam, kde je samotnému dobřePinkiesmile


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Zagami - 26.07.2013

Prosím, naučte se používat makro, pak jsou ty fotky nic moc.


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Niky - 27.07.2013

Ty poníci se teda nacestovali


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Shadow light - 28.07.2013

Já byla s malou postavičkou Luny na Slovensku v Tatrách, ale žádná fotka nevzešla. (Zjistila jsem, že má vybitou byterku a nemám sebou nabíječku Twilightoops( )


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Bublushka - 28.07.2013

hlavní je, že tam vůbec byla Pinkiesmile

já si pamatuju, že když jsem byla malá a někam jsem jela, musela jsem sebou mít nějakého malého plyšáčka nebo panáčka, aby cestu sdílel se mnou. A ted když mám Pinkie, tak to můžu dělat zas. A přijde mi to fajn i když jsem pak jak dítě Pinkiesmile... ale vrátit se do dětsví je někdy fajn ne?