Bronies.cz
Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Předměty s tématikou MLP (https://bronies.cz/Forum-Predmety-s-tematikou-MLP)
+--- Téma: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách (/Vlakno-Ponici-blinbag-ci-plysak-na-cestach)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Ferraripony - 17.07.2014

Jsem zpět a ve velkém stylu Rainbowlaugh (připravte se na wall of photos, protože mne to prostě baví Rainbowlaugh )

Velká Alpská tour

Na začátku července se naše tradiční parta vypravila prozkoumat švýcarské a Italské Alpy. které nás připravily pro ně asi tradiční překvapení hned první den
[Obrázek: DSC_1344.jpg]
[Obrázek: DSC_1345.jpg]

Jelikož jsme toho sněhu měli málo vypravily na jeden z nějvětších švýcarských ledovců - Morteratch
nejprve jsme ho prozkoumaly z dálky
[Obrázek: DSC_1362.jpg]

Ale Twilight by nebyla Twilight kdyby ho něchtěla prozkoumat z blízka, následovaná Dashie, který se jí snažila odtáhnout pryč abychom tam neztvrdly věčnost
[Obrázek: DSC_1370.jpg]
P.S. možná to tak nevypadá, ale fakt jsou přimo na ledovci

Touto oblastí také projíždějí slavné vlaky Glacier a Bernina express a to po jejích nejhezčích častí. odtud pro změnu musely odtáhnout mne
[Obrázek: DSC_1410.jpg]
[Obrázek: DSC_1411.jpg]
[Obrázek: DSC_1469.jpg]
(údolí pod průsmykem Albula a viadukt de Bruscio)

když už jsme v těch Alpách byly rozhodly jsme se stanovit nový výškový rekord
nejprve zahřívačka na Passo Gavia [Obrázek: DSC_1484.jpg]
[Obrázek: DSC_1495.jpg]
[Obrázek: DSC_1489.jpg]

A poté stanovení rekordu na slavném Passo Stelvio (nejvyšší průsmyk v Alpách mimo Francii)
[Obrázek: DSC_1531.jpg][Obrázek: DSC_1539.jpg]

Tímto průsmykem jsme se dostaly do částí Alp zvané dolomity, kde se navštívily jejich nejznámější místa.
Začátek oblast Tre Cime (můžete zkusit tipnout na kterém jsou samotné Tre cime)
[Obrázek: DSC_1571.jpg]
[Obrázek: DSC_1578.jpg]
[Obrázek: DSC_1582.jpg]
porkračování Cinque Torri
[Obrázek: DSC_1607.jpg]
[Obrázek: DSC_1603.jpg]

Abychom si odpočinuly od hor navštiliy jsme Prager see

[Obrázek: DSC_1635.jpg][Obrázek: DSC_1635.jpg]

Ale to už se blížil čas odjezdu, takže už zbyl čas pouze na poslední fota před Grad Sasso a u Marmolady a hurá domů
[Obrázek: DSC_1708.jpg]
[Obrázek: DSC_1650.jpg]



RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Blue Storm - 19.07.2014

Dnes odpoledne se u mě na pár hodin překvapivě zastavila královská rodina a začal jsem vymýšlet, co jim přichystám za program.

Ihned mě napadl výlet do nedaleké Vlašimi, kde mají krásný zámecký park s několika skvostnými malými hrádečky, které slouží jako brány.

Zde je první z nich, ve kterém je i občerstvení. V tom vedru ( Celestia se ptala, kdo je tu zodpovědný za počasí, ale pak si uvědomila, že si to tu stále řídí příroda sama ) přišli tekutiny vhod.

[Obrázek: DSCF2355.jpg?ver=2]

[Obrázek: DSCF2354.jpg?ver=2]

U toho druhého si prohlédli vnitřek a proletěli se i nad ním. Tia dokonce říkala že jí to silně připomíná jejich starý sesterský hrad. Twilightsmile
[Obrázek: DSCF2368.jpg?ver=2]
[Obrázek: DSCF2365.jpg?ver=2]

Po společné chůzi parkem, pak rodinka měla v plánu nějaké královské povinnosti. Twilight to nějak nebavilo a já ji nechtěl vidět, aby se tam jen usmívala a mávala. Proto jsem ji na půl hoďky vzal s sebou do nedaleké vlašimské hvězdárny, což ji velmi nadchlo. Twilightsmile

[Obrázek: DSCF2371.jpg?ver=2]

Těsně před západem slunce jsme se rozloučili a poprosil jsem je, aby vyřídili pozdrav Luně, která zůstala v Canterlotu. Někdo tu Equestrii prostě hlídat musí. Twilightblush


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Jamis - 22.07.2014

Kdo jiný by měl být patronem SleepConu než Princess Luna Pinkiesmile bedlivě dohlížela, zda všichni konečně odpočívají... v noci nás odměnila oblohou plnou hvězd bez zbytečných rušivých světel a hluků, rušených jen občasným šploucháním vody a šelestěním listů v blízkém lese.

(foceno na Orlické přehradě)

[Obrázek: ZvybfX9.jpg]


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Melgarh - 22.07.2014

Damn to vypada jako fajn misto kde clovek neutraci desitky tisic za letenky a ubytovani Rainbowlaugh (CZQ interni joke)

Kazdopadne o vikendu jsem si odskocil do Londynu abych si jeste vice znasobil pocity po Festivalu Fantazie a Crystal Fair. (a taky totalne neprofesionalne zapomnel poslad zakoupene pohledy i se znamkami..)
Btw Brnenske letiste.. seriously.. to je mensi jak tenisovej kurt! Ale aspon tam jidlo a piti stoji jak v Lidlu Rainbowlaugh

Tady uz primo na Stanstedu cekaniii.. cekaaaanii.. na autobusik!
[Obrázek: 1_zps3505e075.jpg]

A hned se to vsechno zvratilo ve food-festival s mega pizzama.. ne, to neni Gore ale ketchup Raritywink
[Obrázek: 2_zpsc8844d75.jpg]

Pak jsme prodiskutovali DJing a zda treba nezahrat par Happy Hardcore tracku na Czequestrii!
[Obrázek: 3_zps0b045cbf.jpg]

Pak navstivili moje oblibene misto z celeho Londyna - CAMDEN TOWN! Heart
[Obrázek: 4_zps4a4f0e04.jpg]
[Obrázek: 5_zps9efc0a2c.jpg]

Ne.. toto neni Afrika, Spanelsko, Brazilie ci jine slunne letovisko. Toto je pohled na letiste Stansted v Anglii! (boltr a mec upadli ale prilepim je..)
[Obrázek: 6_zps855e32e3.jpg]


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - dinopony - 27.07.2014

Letos jsme měli na táboře ples s tématikou Harry Potter. A jelikož nezbyla žádná partnerka, trochu jsem improvizoval: [Obrázek: DSC_0002.jpg?ver=3]


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Faiko - 27.07.2014

Takovou partnerku bych snad i zavidel

ja sice nic zajimaveho na cestach nevidel ovsem navraty domu mi zprijemnily duhy, kvuli kterym jsem se usmival snad 10km cesty domu


[Obrázek: 6J4s0kZ.jpg]

[Obrázek: PRI9qhB.jpg]
[Obrázek: RRteU35.jpg]
[Obrázek: 3cwg1iP.jpg]



RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Tiger Eye - 28.07.2014

Uletěla ti Dashie!!! Za nějaký čas sem taky musím dát fotky... Twilightsmile

Rainbowlaugh tak neuletěla... byla to moje Dashie... Rainbowlaugh


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Blue Storm - 06.08.2014

Docela dlouho jsem se probíral ze šoku, to když jsem po zaklepání otevřel dveře a se svým "Surprise!" tam na chodbě stála celá královská rodinka. Vůbec jsem nečekal, že mě navštíví tak brzy a to ještě s princeznou Lunou, která musela minule zůstat doma a dávat pozor na Equestrii.
Podle Celestiiných slov je v Equestrii docela klidno a tak prý spustili nějakého autoponíka, který to ten jeden den zvládne. Dokonce se i usmívá a mává, jako pravá princezna.

No jo. Ale kam s alicorními princeznami a jedním hřebcem tak narychlo? Přemýšlel jsem, že bych je vzal na pár hradů a zámků, ale všechny bychom nestihli. Jenomže to jsou přeci princezny. Zlatý teleport. !

No a tak jsme takhle navštívili za to odpoledne docela míst.

Jako první byl hrad Kost. Tam se moc líbilo Shiningovi a prošmejdil tam veškerý komnaty, až div nespadl z věže.
[Obrázek: DSCF2473.jpg?ver=2]
[Obrázek: DSCF2475.jpg?ver=2]
[Obrázek: DSCF2477_kopie.jpg?ver=3]

Pak přišel na řadu zámek Veltrusy
[Obrázek: DSCF2482.jpg?ver=2]
[Obrázek: DSCF2478.jpg?ver=2]

Moc se jim líbil Karlštejn. Celestia s Lunou dokonce říkaly, že by to byla krásná úschovna Elementů Harmonie.
[Obrázek: DSCF2483.jpg?ver=2]
[Obrázek: DSCF2484.jpg?ver=3]
[Obrázek: DSCF2485.jpg?ver=2]

Výlet na hrad Trosky byl zajímavý. Tia si neodpustila rýpnout, že vypadá, jak kdyby tu řádila jistá noční princezna, načež na ni Luna trochu blýskla pohledem. Ale i ona se pak musela smát, když jí to opravdu připomělo jejich zničený sesterský hrad.
[Obrázek: DSCF2486.jpg?ver=2]
[Obrázek: spoilerButt]

Rodinka se pak šla kochat pohledem na Mělník z jejich věže. Ano. Shining raději svojí magií podpíral svoji stranu té věžičky, protože nebyla jistota, zda vůbec vydrží.
[Obrázek: DSCF2497.jpg?ver=2]
[Obrázek: DSCF2498.jpg?ver=2]

Jako zlatý hřeb jsem si pro ně připravil zámek v Lánech. Jistá hlava státu, byla objímat stromy v lese a tak naše skupinka měla zámek pro sebe.
[Obrázek: DSCF2490.jpg?ver=2]
[Obrázek: DSCF2494.jpg?ver=2]

Dojalo mne pak, jak chtěli vidět místo posledního odpočinku jednoho našeho velikého hrdiny, který se odvážně vrhl ze skal Vyšehradských do Vltavy. Ano. Princezny a Shining se šli poklonit našemu Šemíkovi, což mi vehnalo slzy do očí. Pinkiesad2
[Obrázek: DSCF2506.jpg?ver=2]
[Obrázek: DSCF2507.jpg?ver=2]

Nakonec jsme chtěli jet motoráčkem z nejbližší vlakové zastávky, aby si vychutnali jízdu s ČD.
[Obrázek: DSCF2502.jpg?ver=2]

Avšak po půl hodině marného čekání pak i poníci pochopili, že Času Dost je více výstižné, než České Dráhy a tak jsme se opět teleportovali zpět ke mě domů, kde se po rozloučení rodinka vrátila zpět do Equestrie.

Byl to krásný den. Pinkiesmile

Celý komplex miniatur hradů a zámků najdete na zámku Berchtold u Velkých Popovic a jak vidíte sami, tak pro Blindbagy poníků to je jako stvořený. Twilightsmile



RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Vlče - 07.08.2014

Váááu parádní nápad Blue! Vážně se tam výškou perfektně hodí a je to takové pěkně pohádkové Pinkiesmile


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Black Noodles - 07.08.2014

Blue Storm, uděluji ti:
[Obrázek: Fluttershy+seal+of+approval.png]

EDIT: Takoveto velke obrazky/videa davej prosim do spoileru at to netapetuje stranku, dik
-Mel