Bronies.cz
Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Předměty s tématikou MLP (https://bronies.cz/Forum-Predmety-s-tematikou-MLP)
+--- Téma: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách (/Vlakno-Ponici-blinbag-ci-plysak-na-cestach)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Blue Storm - 21.03.2015

Decoy: Vždyť je to postarší kompakt s vadou na objektivu sim tě Rainbowlaugh A není vůbec těžký dát před něj něco a zmáčkout spoušť Twilightsmile
Ale máš pravdu, že z podzimního Písconíku mám jednu fotku, kterou mám moc rád. Jde o Lunu, jak jsem s ní v nějakým kulturáku s názvem LUNA a jak se jakoby dívá se mnou z okna vesmírného modulu na okolní vesmírný prostor.
Viz:
[Obrázek: DSCF3165.jpg?ver=2]

A to mě připomělo, že bych mohl dát ty fotky z minulého Písku že?


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - ♕Decoy♕ - 21.03.2015

no tak jako že moh bys a LUNA neni kulturák možná dřív ale teď je to spíš obchoďák a žádnou vadu na objektivu nevidím prostě sou ty fotky super


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Ferraripony - 05.04.2015

Před dvěma týdny jsem se vrátil z Anglie, kde samožřejmě byla naše známá parta

Začali jsme jednoho studeného rána u Dovesrských útesů

[Obrázek: DSC_1955_1.jpg]

Dále následoval průzkum starého kalendáře Starswila the bearded, nyní známí pod názvem Stonehenge
[Obrázek: DSC_1962_1.jpg]
Další den následovala návštěva místní šlechty, protože chtěla twilight poznat jak rozdílný je místní hrad proti canterlotu.

[Obrázek: DSC_1989_1.jpg][Obrázek: DSC_1990_1.jpg]
Poté jsme pozorovali nádherný výhled z vrcholu, (tentokrát i s Lunou, která momentálně měla přestávku od diplomatických schůzek
[Obrázek: DSC_1998_1.jpg]

Poté jsme si všimly, že se blíží příliv. Následoval rychlý úprk k lodi a přejezd na pobřeží. ale i tak jsme to nestihly, tak jsem si vyfotili ještě celkový pohled z ostrůvku uprostřed moře a pak se přebrodili zbylých pár metrů ke břehu
[Obrázek: DSC_2002_1.jpg]

Další den po vysušení bot následoval výjezd na nejzápadnější mys Anglie a poslední a první hospodu v UK
[Obrázek: DSC_2013_1.jpg]

[Obrázek: DSC_2015_1.jpg][Obrázek: DSC_2017_1.jpg]

Ale to nám samozřejmě nestačilo. Twilight totiž zjistila, že v blízkosti se vyskytují podobné ruiny jako je castle of two sisters. Titangel Castle
[Obrázek: DSC_2067_1.jpg]

Bohužel byla mírně zklamaná, protože zde nebyla velká skrytá knihovna jako tam. Avšak nádherné výhledy nám to vynahradili
[Obrázek: DSC_2068_1.jpg]

Při cestě zpátky nás čekalo překvapení. U cesty se pásl místní divoký poník. Samozřejmě Dashie se ho musela pokusit vyzvat k závodu. Ale s moc velkou odezvou se to nesetkalo
[Obrázek: DSC_2092_1.jpg]

Další den následoval průzkum ekosystému pralesa a středomoří ve sklenících Eden Project
[Obrázek: DSC_2118_1.jpg]

Poslední zastávka byla ve městě kde strávila část života Agatha Christie, kde jsme se a Anglií a Cornwallem rozloučili
[Obrázek: DSC_2211_1.jpg]
[Obrázek: DSC_2213_1.jpg]



RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Blue Storm - 05.04.2015

Woow. Koukám, že procestovali kus světa a podívali se na opravdu úžasná místa. Twilightsmile


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - blesk1j_CZ - 05.04.2015

No tak to je nádhera, ty poníci tam vypadají skvěle. Věřím že si to holky užily.


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Tiger Eye - 05.04.2015

No a moje Dashie se brzy podívá se mnou na flétnovou soutěž do Belgie. Pinkiehappy


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - blesk1j_CZ - 05.04.2015

Tak si to tam s poníky hodně užij, Tiger Eye.


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Tiger Eye - 05.04.2015

Moc díky, Blesku. Pinkiesmile


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - blesk1j_CZ - 06.04.2015

Není zač. A vraťte se domů všichni zdravy. (ty a poníci)


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Cwossie - 06.04.2015

(05.04.2015, 22:12)Ferraripony Napsal(a): Před dvěma týdny jsem se vrátil z Anglie, kde samožřejmě byla naše známá parta

Ale to nám samozřejmě nestačilo. Twilight totiž zjistila, že v blízkosti se vyskytují podobné ruiny jako je castle of two sisters. Titangel Castle
[Obrázek: DSC_2067_1.jpg]

Bohužel byla mírně zklamaná, protože zde nebyla velká skrytá knihovna jako tam. Avšak nádherné výhledy nám to vynahradili
[Obrázek: DSC_2068_1.jpg]

Viděli jste lachtany? ^^ A vzal jsi poníky na lahodnou místní zmrzlinu?