Bronies.cz
Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Předměty s tématikou MLP (https://bronies.cz/Forum-Predmety-s-tematikou-MLP)
+--- Téma: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách (/Vlakno-Ponici-blinbag-ci-plysak-na-cestach)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - MájC - 21.06.2015

To je supr nápad! Pinkiegasp 
Asi za čtrnáct dní máme jít stanovat, tak už vím, koho vzít s sebou.  Rainbowlaugh


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Blue Storm - 28.06.2015

Jelikož mám dovolenou a bylo hezky, naplánoval jsem si malý výlet na nějakou pamětihodnost.  
Vzpoměl jsem si pak na to, jak mě v zimě Celestia uháněla, zda bych ji nedoprovodil na jeden z největších pamětihodností ve středních čechách a tak slovo dalo slovo a spolu pak se zašli podívat na zámek Konopiště. Pinkiesmile

Byl docela rozruch kolemjdoucích turistů, když jsem jak Král, kráčel po boku princezny po zámeckém parku až před hlavní bránu.   Jako by se vrátil původní majitel s její chotí.  Twilightblush

Nicméně se princezně Celestii zámek moc líbil a přirovnala jej ke Canterlotu.  Avšak dekorace uvnitř by asi vyděsila Fluttershy. Původní majitel totiž nebyl zrovna velikým ochráncem zvířeny.

Nicméně ty doby pominuly a tak se Celestia nechala vyfotit před tímto zámkem. Pinkiesmile

[Obrázek: DSCF4134.jpg?ver=2]

[Obrázek: DSCF4138.jpg?ver=2]

Potom  jsme ještě prošli zámeckou zahradu, kde si princezna se zájmem prohlédla různou květenu a nenechala si ujít, přivonět si k červeným růžím. Pinkiesmile  

Schylovalo se k večeru a tak návštěva její výsosti pomalu končila.  

Byl to velmi pěkný den.  Twilightsmile


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - blesk1j_CZ - 28.06.2015

Mám k tomu jediné slova Twilightsmile nádhera


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - dinopony - 04.07.2015

Dnes jsem jel k babičce na chatu česat třešně. A napadlo mě, že bych mohl sebou vzít littlepip, která mi včera přišla.

Samozřejmě chtěla hned pomoct, i když takhle čerstvé ovoce ještě neviděla  Twilightsmile
[Obrázek: 2120150704_142432.jpg]
A dokonce se jí zalíbili ovečky, které tam babička má  Rainbowkiss 
[Obrázek: 4120150704_142501.jpg]


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - blesk1j_CZ - 14.07.2015

Tak jsem byl týden v žamberským kempu u koupaliště a bydlel jsem v chatce č.30 no a udělal jsem jenom jedinou fotku ale stojí to za to.

[Obrázek: 22PTPkB.jpg]


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Shadow light - 15.07.2015

Jdu si takhle po zahradě a najednou na jabloni...  Twilightoops


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - blesk1j_CZ - 15.07.2015

Snad jses ujistil jestli není ještě batpony. Ale... jabloň jo? Tak to by byl dobrej štrůdl a když ho udělá Applejack tak nikdo jí netrufne.
Sakra a tet jsem na to dostal i chuť.


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - blesk1j_CZ - 15.07.2015

Ahoj poníci, včera a dneska jsem byl taky na třešních o které se už bohužel nikdo nestará, takže to tam bylo hodně zarostlý ale stálo to zato. Tak jsem si tam krásně natrhal. (Tet to teta zavařuje do sklenic) a samozřejmě byla se mnou i Twilight

včerejší úlovek
[Obrázek: 2DRwJVM.jpg]

A dnešní úlovek
[Obrázek: y5CMbOd.jpg]

A jak jsem mohl trhat když jsem měl sebou Twilight která mi zaměstnala jednu ruku? Takže potom si tu větev nemůžu přitáhnou a dělalo by se to špatně? Tak jsem to vyřešil takhle:
No, dal jsem jí pod svojí mikinu se zipem, takže si tam krásně udělala pohodlí a mohla mi pomáhat s magii a aniž by musela stát na zemi která je pro ní až moc špinavá a mokrá protože musí na sebe dávat pozor když je jako plyšák.
[Obrázek: vat0LgF.jpg]

A ještě jsme se koukli na krásný výhled
[Obrázek: SUs9VGp.jpg]

A speciál! Udělal jsem něco co jste neudělali a co by vás možná ani nenapadlo a já jsem jako první! Ano myslím tebe Dinopony! Twilightblush
Dal jsem Twilight na ouška třešně jako náušnice. Tohle snad znáte že holkám dáte tyhle třešně na uši Twilightsmile


Není opravdu nádherná. Twilightsmile
[Obrázek: vun7pqS.jpg]

[Obrázek: Q1mPeiI.jpg]

[Obrázek: bWcktTI.jpg]

[Obrázek: E8n3BgJ.jpg]



RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Mácaman - 15.07.2015

ad fotka 3> ja se lek ze vam roste tresen v pokoji Rainbowlaugh

nausnice> slusive, ale nechtelo by to nove jmeno? Treba CherryJack? Rainbowlaugh


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - RayCode - 15.07.2015

Vypadá to dost pěkně , naušnice byly celkem slušivé a originální. (Teda , alespoň sem to nikdy neviděl.) Jak dlouho si ty třešně sbíral? Rainbowlaugh