Bronies.cz
Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Předměty s tématikou MLP (https://bronies.cz/Forum-Predmety-s-tematikou-MLP)
+--- Téma: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách (/Vlakno-Ponici-blinbag-ci-plysak-na-cestach)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - blesk1j_CZ - 15.07.2015

minulý den asi 4 hodiny, protože jsem trhal ty tmavé které byly bud vysoko nebo jsem je tam musel hledat. Natrhal jsem malý kbelíček
A dneska to bylo asi hodinu a čtvrt protože jsem zase trhal jiné. Byla to jiná odrůda a bylo jich tam mrtě takže to bylo rychlejší. A tentokrát jsem měl větší koš. Tak si to potom porovnejte jak dlouho by to trvalo kdybych měl velký koš do kterého se vejde asi 4-5 kbelíků.
A zapomněl jsem říct že tyhle fotky bys jste tu neměli kdyby... No na chvilku jsem ztratil mobil na kterém jsou tyhle fotky. No poslouchal jsem přitom MLP songy a najednou slyším NIC a zjistím že mobil se odpojil od sluchátek a spadnul do toho hnusného křoví kde byly kopřivy. Hledal jsem to snad dvacet minut. A našel. Jinak by jste ty fotky neviděli.


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - blesk1j_CZ - 16.07.2015

Ahoj poníci, ještě dneska jsme byli na třešních a rovnou vám ukážu jak to tam je zarostlí Twilightsmile
[Obrázek: V5RDUYg.jpg]

A tet vám ukážu JAK to tam je zarostlý.
[Obrázek: HRkIFH5.jpg]

[Obrázek: Rx0exai.jpg]

[Obrázek: ayRxMw2.jpg]



RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Jamis - 20.07.2015

Hasbro na Facebook stránce vyhlásilo soutěž "s MLP a LPS na cestách" Pinkiesmile

Citace:Během prázdnin určitě hodně cestuješ, pošli nám sem, do komentářů pod tento status fotku, jak jsou s tebou na cestách i Pet šhopáci nebo My Little Pony! Vybereme 10 z vás, které odměníme krásnými dárkovými balíčky buď s MLP nebo LPS. Soutěžit můžeš až do 23.8. Přesná pravidla soutěže: http://on.fb.me/1LmlRLF

To si říká o účast, což?


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Azuliana - 20.07.2015

Do 23.8.? Tak to abych sebou vzala poně do Brna na motorky Pinkiesmile


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Jamis - 20.07.2015

Mimo soutěž jim pošleme fotky z cesty Libuše po Tichomoří Ajsmug ať ví, kam všude se MLP:FiM poníci podívali Pinkiesmile


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Ferraripony - 23.07.2015

Jelikož Dashie již dlouhodobě projevuje přání vidět z blízka ty létající věcí, co jí denně létají nad hlavou rozhodl jsem se jí toto přání splnit. A když už tak pořádně. Což znamená návštěvu technického muzea ve městě Sinsheim. Zde je k vidění nejrychlejší letadlo, které vozilo pasažéry na pravidelných linkách - nadzvukový letoun Condorde

Nejprve jsme si ho prohlédly zezdola.
[Obrázek: DSC_2631.jpg]
poté co Dashie odtáhla Twilight k prozkoumání každého detailu zblízka, Luna využila chvíle klidu k pořízení momentky nejenom s Concordem, ale i s ruskou konkurencí Tupolev 144, který se narozdíl od Condordu bohužel nikdy nedostal k normálnímu provozu
[Obrázek: DSC_2653.jpg]

po nějakém čase jsme se sešli před jedním z nejvzácnějších a nejdražších Ferrari, které může člověk vidět
Ferrari 250 GT
[Obrázek: DSC_2669.jpg]



RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Faiko - 26.07.2015

Dnešní krásný a ne extremne horky den jsem chtel ztravit v Zoo Lešná ale vlivem zkažené nálady pri pokusu o zaparkovani na preplnenych parkovistich a nakonec i frontama pred pokladnama jsem se na to radeji vykaslal a zasel na nedalekou zriceninu hradu Loukov

a samozreme jsem nemohl nechat Prskavku v aute a vzal ji s sebou
[Obrázek: LgO7S5r.jpg]
[Obrázek: A7ojspP.jpg]



RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - DanerDragon - 27.07.2015

Já byl na dovolené na Máchově jezeře v Čechách a vzal jsem si sebou Dashie tak jsem udělal taky pár fotek Pinkiehappy


První dvě jsou z Bezdězu na vyhlídce:
[Obrázek: img_20150714_152911_by_danerdragon-d92xamf.jpg]

[Obrázek: img_20150714_152957_by_danerdragon-d92xamo.jpg]

Další čtyři z Českého Švýcarska:

[Obrázek: img_20150715_125701_by_danerdragon-d92xana.jpg]

[Obrázek: img_20150715_125758_by_danerdragon-d92xanx.jpg]

Pravčická brána:
[Obrázek: img_20150715_185551_by_danerdragon-d92xaom.jpg]

[Obrázek: img_20150715_190123_by_danerdragon-d92xapd.jpg]

A poslední někde z hospody Rainbowlaugh
[Obrázek: img_20150716_125013_by_danerdragon-d92xapr.jpg]



RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Faiko - 29.08.2015

Dneska jsem vzal mamku a Prskavku na letní Florii do Kroměříže

[Obrázek: hK4CFL8.jpg]

a byli tam i tihle krasavci




RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Ferraripony - 21.09.2015

měsíc uplynul a já se konečně dokopal k přetáhnutí fotek a tak jsme o5 zde s naší poslední výpravou. Tentokrát do krajů známé většině Čechů - Chorvatsko. Zde jsme se vydali prozkoumat, ne tak profláklou Istrii, ale přece jenom méně navštevovanou oblast Splitu (ale jenom o trochu stejně byli češi všude Pinkiesmile )

Naše cesta začala připomínkou Norska, na místě kde se dálnice klene přes ústí řeky Krka, které je podobné menším norským fjordům

[Obrázek: DSC_2791.jpg]


Většinu času jsme se pohybovali po městečku Kaštel Štafilič
[Obrázek: DSC_2851.jpg]
[Obrázek: DSC_2853.jpg]
Jenže válení se u moře začalo být po chvíli nuda. Takže jsem začali kroužit po okolí

Vzhledem k tomu, že nám nad hlavou pravidelně startovaly "kovový ptáci" byl první cíl naší cesty jasný: místní letiště

[Obrázek: DSC_2845.jpg]

nějaký čas jsme se tam zdrželi, ale za nějakou dobu začala mít Dashie praštěné nápady ve stylu, že si dá závod se startujícím letadlem, což jsem jí zatrhl a radši jsme se vydali  na další část cesty. Tou byla výprava za Matkou draků. Daenerys Targarien do Meereenu. Daeneris ani draky jsme bohužel nezastihly, což je možná na druhou stranu dobře, alepsoň nehrozil útok sekty Sons of Harpy.
[Obrázek: DSC_2815.jpg]
[Obrázek: DSC_2810.jpg]

Nechtěli jsme pokoušet dál štěstí, takže naše následující návštěva vedla do klidnější části regionu do městečka Trogir, kde jsme prozkoumali místní pevnost a centrum.

[Obrázek: DSC_2800.jpg]
[Obrázek: DSC_2807.jpg]


Náš okruh jsme zakončili tam, kde začali, na řece Krka, tentokrát o pár kilometrů dál proti proudu, na jejích vodopádech. Zde probíhal souboj o každé volné místo na fotku se stovkami dalších turistů, ale zejména díky průbojnosti dashie a Twilightině magické bariéře se podařilo ukořistit několik fotek vodopádů

nejprve nejnacpanější místo v areálu - největší vodopád skradinsky splav (foceno z mostu na malém volném kousku mezi skupinou japonek, které jsem svým focením poníků tak vykolejil, že na chvíli zapomněly fotit všechno okolo)

[Obrázek: DSC_2868.jpg]

a ještě jednou z větší blízkosti
[Obrázek: DSC_2878.jpg]

S každým dalším vodopádem turistů ubývalo, což jsem využil k pořízení několika dalších fotek

[Obrázek: DSC_2884.jpg]
[Obrázek: DSC_2892.jpg]
[Obrázek: DSC_2896.jpg]
[Obrázek: DSC_2912.jpg]
And that´s all folks for today, hope you like it Rainbowlaugh