Bronies.cz
Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Předměty s tématikou MLP (https://bronies.cz/Forum-Predmety-s-tematikou-MLP)
+--- Téma: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách (/Vlakno-Ponici-blinbag-ci-plysak-na-cestach)



RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Blue Storm - 27.10.2012

Hodně dobrý Twilightsmile Jak "orloj" ,tak i houby ))


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Xeelee - 28.10.2012

RadlanJay: Mlok skvrnitý? Tos na něj jen tak narazil v lese? Nebo máš plastovýho? Twilightsmile Já jednoho viděl, ale to už je aspoň 10 let zpátky.


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Nitram - 28.10.2012

Tak ta fotka s mlokem je skvělá, ať už je živej nebo ne Twilightsmile


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Xeelee - 28.10.2012

BTW mlok skvrnitý je na seznamu kriticky ohroženejch druhů. Ta fotka je unikát. Předpokládám, že žádná další fotka mloka s poníkem neexistuje.


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - RadlanJay - 28.10.2012

Hmmm a to jsem si říkal, jestli to za to stojí. Ale nakonec jsem se vrátil a seznámil ho s Twilight (ukecala mě).

Mě to zas tak nevzrušuje, když je správné počasí, tak ani nemusím chodit do lesa, kolem chaty se minimálně jeden vždycky potuluje. Říkeme jim salamandery Pinkiesmile Jestli budu mít příležitost, nafotím toho víc.

BTW, salamander moc nadšení neprokázal, jen trochu otočil hlavu.


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - beruskovova - 28.10.2012

(28.10.2012, 19:56)RadlanJay Napsal(a): Hmmm a to jsem si říkal, jestli to za to stojí. Ale nakonec jsem se vrátil a seznámil ho s Twilight (ukecala mě).

Mě to zas tak nevzrušuje, když je správné počasí, tak ani nemusím chodit do lesa, kolem chaty se minimálně jeden vždycky potuluje. Říkeme jim salamandery Pinkiesmile Jestli budu mít příležitost, nafotím toho víc.

BTW, salamander moc nadšení neprokázal, jen trochu otočil hlavu.

Ten mlok je opravdu hrozně krásný, neviděla takového už hroznou spoustu let... Twilightsmile
Mohla by ta fotka být ještě teda trochu ostřejší, ale co bych furt nechtěla, vidím mloka... Twilightsmile


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Melgarh - 04.11.2012

Ten mlok je opravdu nadherny, takhle zblizko a uplne je v pohode.. skoda ze je ohrozeny, tak roztomila jesterka to je!

Sorry za kvalitu fotek - je to mobilem v rychlosti protoze securita jak v CR tak v UK by me asi snedla za ziva Twilightblush

Jednoho vecera se Twillight Sparkle (TS) prochazela svym pokojem, premyslela co ji v budoucnosti ceka.. nevedela, netusila, byla cela nesva..

A v ten moment.. zablesk svetla! Objevila se Twillight z budoucnosti (FTS).. ale z vice vzdalene.. a horsi budoucnosti.. proto nemarnila casem a popadla soucasnou TS, prehodila svoji nohu pres jeji rameno a pronesla: "Je na case aby jsi si povyrazila, poradne si uzila a poznala nove mista!".

A tudiz se stalo - vydali se na cestu za zabavou a poznanim!

TS mela trosku tremu ale FTS ji ujistila.. cestovani letadlem je skoro to same jako vzducholodi, akorat trosku.. rychlejsi!
[Obrázek: DSC_1150.jpg]
[Obrázek: DSC_1159.jpg]

.. a pak uz hura na vlak, do mist neznamych! (UK - London - Paddington)
[Obrázek: DSC_1161.jpg]

Po delsi jizde vlakem, ktery obe dve stravili ve sladkem spanku se probudili jiz na miste ktere urcite stalo za tu celou cestu.. (UK - Bristol)
[Obrázek: DSC_1205.jpg]
[Obrázek: DSC_1215.jpg]

Po poznavaci prochazce novou lokalitou uz se obe rozhodli ze je cas si trochu dachnout. .a jak jinak nez s ciderem! Twilightsmile (UK - Bristol - Start the bus)
[Obrázek: DSC_1207.jpg]
A kdo tvrdi ze ponici maji radi jen seno ci jablka, je na omylu!
[Obrázek: DSC_1209.jpg]
..porad nemeli dost.. Cideru NIKDY neni DOST! (jak by i pinkie potvrdila Pinkiehappy )
[Obrázek: DSC_1211.jpg]

Potom vsem popijeni a jezeni z toho TS hrablo a za pomoci FTS se vydali.. no proste Pinkie Style! (UK - Bristol - Rammshackle)
[Obrázek: DSC_1171.jpg]
Cideru neni NIKDY dost!
[Obrázek: DSC_1220.jpg]

Cas se kratil a kouzla, ktere udrzovalo FTS v teto realite slablo.. bylo na case se vratit a tak se obe dve rozloucili s vedomim, ze obe byli radi za vse co spolu prozili a proziji.. vzdyt budoucnost je vzdy pouze vterinu vzdalena! (UK - London Stansted)
[Obrázek: DSC_1222.jpg]



RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Blue Storm - 04.11.2012

Tak tvoji poníci se asi měli Pinkiesmile
Zatím nejdelší cesta BB a supr fotkyTwilightsmile



RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - baxx15 - 04.11.2012

no moja deši bola v prahe ,bratislave a viedni


RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - Host - 04.11.2012

(04.11.2012, 00:53)Melgarh Napsal(a): Sorry za kvalitu fotek - je to mobilem v rychlosti protoze securita jak v CR tak v UK by me asi snedla za ziva Twilightblush

Jednoho vecera se Twillight Sparkle (TS) prochazela svym pokojem, premyslela co ji v budoucnosti ceka.. nevedela, netusila, byla cela nesva..

A v ten moment.. zablesk svetla! Objevila se Twillight z budoucnosti (FTS).. ale z vice vzdalene.. a horsi budoucnosti.. proto nemarnila casem a popadla soucasnou TS, prehodila svoji nohu pres jeji rameno a pronesla: "Je na case aby jsi si povyrazila, poradne si uzila a poznala nove mista!".
...

Tak to je super...takhle nějak si představuju svůj report na jaře, kdy se chystám zažít fallout equestria naživo Pinkiesmile
[Obrázek: p12_square.jpg]