Bronies.cz
Který byste měli Cutie Mark? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Všeobecná diskuze (https://bronies.cz/Forum-Vseobecna-diskuze)
+--- Téma: Který byste měli Cutie Mark? (/Vlakno-Ktery-byste-meli-Cutie-Mark)



RE: Který byste měli Cutie Mark? - Roise Madchen - 26.09.2013

Já budu navždy blank flank Fluttershyouch


RE: Který byste měli Cutie Mark? - tSChERWAJsSs - 27.09.2013

Možná myš od PC, clekem ani nevím, ale chtěl bych


RE: Který byste měli Cutie Mark? - Monterka - 27.09.2013

(20.09.2013, 20:25)Davis Unicorn Napsal(a): jako jednorožec bych měl to samé, co Twilight.

Asi jsi nepochopil k čemu je CM...
CM je k tomu, aby tě odlišilo od ostatních a přitom znázornilo tvůj talent.
Jistě, hodně BG poníků má stejné CM, a taky OCka mají stejné, jako třeba paletu, čímž vám všem s paletou, pastelkou atd. gratuluji pro vaši fantazii. Neberte si to osobně všichni, někteří z vás mají opravdu talent na kreslení.
Vymysli si vlastní CM, které bude znázorňovat kouzlo. Pokud si teda Myslíš, že bys byl v kouzlení talent...
Přece jen Twi CM znázorňuje ji a jejích 5 kamarádek.


RE: Který byste měli Cutie Mark? - Miku Veverka - 29.09.2013

já bych měl pentagram, btw. ted mě napadlo si vytvořit dalšího poníka.


RE: Který byste měli Cutie Mark? - Elinka - 30.09.2013

ja asi PC


RE: Který byste měli Cutie Mark? - DevilYay - 10.10.2013

Dj pult & Notu .. ^^ btw.. hraju na dj pult, dělám electronickou hudbu Rainbowlaugh a hraju na house ( pokouším se Pinkiesmile
)


RE: Který byste měli Cutie Mark? - Decimus - 10.10.2013

Já bych asi žádný cutie mark neměl,protože mám celkem hodně dost zájmů a kdybych měl být jako ten poník v mém avataru,tak nevím.Ale určite by tam patřilo něco s letadlama,vlakama,s malou plechovkou barvy a štětec(jsem totiž i plastikový modelář),něco s malováním a ještě mnoho dalšího.Neexistuje nějaký Cutie Mark,který symbolizuje všechno? Rainbowlaugh
EDIT: Nebo nic, budu mít cutie mark jako vlak Rainbowlaugh


RE: Který byste měli Cutie Mark? - Elevea - 15.10.2013

(27.09.2013, 22:10)Monterka Napsal(a):
(20.09.2013, 20:25)Davis Unicorn Napsal(a): jako jednorožec bych měl to samé, co Twilight.

Asi jsi nepochopil k čemu je CM...
CM je k tomu, aby tě odlišilo od ostatních a přitom znázornilo tvůj talent.
Jistě, hodně BG poníků má stejné CM, a taky OCka mají stejné, jako třeba paletu, čímž vám všem s paletou, pastelkou atd. gratuluji pro vaši fantazii. Neberte si to osobně všichni, někteří z vás mají opravdu talent na kreslení.
Vymysli si vlastní CM, které bude znázorňovat kouzlo. Pokud si teda Myslíš, že bys byl v kouzlení talent...
Přece jen Twi CM znázorňuje ji a jejích 5 kamarádek.

No, ono to možná bude souviset s tím, že si ještě neuvědomili, co je jejich osudem. Když na to přijdou, tak to vědět budou.
A zrovna Twilight bych asi jako příklad nedával. Vzhledem k tomu, že zatímco zbytek mane6 získal znamínko osudovým způsobem a ona jej dostala jako fromu předurčení (v té chvíli si prostě neuvědomila, že jejím životem bude kamarádství s těmi pěti), se svým způsobem vymyká obecnému pohledu, jak se CM získává.


RE: Který byste měli Cutie Mark? - Ban(án)CZ - 15.10.2013

já nejsem ničím výjmeční tudíž asi žadný Pinkiesmile


RE: Který byste měli Cutie Mark? - tam(PONY) - 17.10.2013

určitě Joystick nebo Gamepad