Bronies.cz
Který byste měli Cutie Mark? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Všeobecná diskuze (https://bronies.cz/Forum-Vseobecna-diskuze)
+--- Téma: Který byste měli Cutie Mark? (/Vlakno-Ktery-byste-meli-Cutie-Mark)



RE: Který byste měli Cutie Mark? - !Lejmer - 09.04.2012

(09.04.2012, 09:44)G-Phys Napsal(a): Znázorňují věc ve které vynikáš (že si v tem profík).

např.: umíš upíct neodolatelné koláče, tak budeš mít jako znaménko koláč. asi.
Ano, to viem,
ale myslim konkretne tie cutie marky co postujete,
napriklad Pinkie ma za cutie mark tri baloniky, ale to neznamena ze je dobra vo viazani balonikov.
Proste som chcel vediet vyznam VASICH cutie markov Pinkiesmile




RE: Který byste měli Cutie Mark? - ColourSprinkler - 09.04.2012

Hm, asi bych měla něco hodně barevného, miluju barvy. Možná slité barevné kaňky a v nich smajlík. Pinkiehappy A nebo duhový vodopád...
Cutie mark je zatím stále v přemýšlecí fázi.


RE: Který byste měli Cutie Mark? - Drakasin - 09.04.2012

No, já si chci změnit cutie mark na něco, co reprezentuje neutralitu. To, co jsem sem postnul bylo spíše něco, co jsem dal jen tak prozatím, aby můj OC neměl holou zadnici.


RE: Který byste měli Cutie Mark? - parman16 - 10.04.2012

Zatím blank, protože se rozhoduju Pinkiesmile
Možná §


RE: Který byste měli Cutie Mark? - CrystalShine - 11.04.2012

(08.04.2012, 19:29)!Lejmer Napsal(a): Ano,
ale co tie cutie marky znamenaju? talent v com?

Třeba můj glider cutie mark (hacker emblem) - Nesnesu pocit když něčemu nerozumím, toužím vědět jak všechno funguje, získávat informace a skládat je dohromady různými způsoby, hrát si s myšlenkami, vytvářet různé šílené teorie. A mám pořád snahu vytvářet něco nového na základě získaných poznatků.



RE: Který byste měli Cutie Mark? - Ravhasin - 11.04.2012

No můj cutie mark je vlastně o obraně vzdušného prostoru



RE: Který byste měli Cutie Mark? - Space horse - 18.04.2012

ja by som chcela vybuchujucu sopku alebo hryb po vybuch atomovej bomby [attachment=249]


RE: Který byste měli Cutie Mark? - Blue Storm - 19.04.2012

Kdybych byl poníkem už od hříběte(takže zatím holobočka) z modrou krví,těšil bych se na nějaké znaménko královského rodu.
Třeba kometu,nebo planetu s prstencem.
PS:Na týden jsem ale ve skutečnosti měl nááádherný Cutie Mark,který se mi pěkně usadil na pravé hýždi.
To když jsem pouštěl do výběhu jednoho našeho koníka po rekonvalescenci a on samou radostí z toho,že je po delší době venku,mi poslal pozdrav v podobě podkovy z jeho zadní nohy,mě přímo na zadek.
Bylo léto a tak mé plavky(hned po vypuštění toho koně jsem měl namířeno totiž do bazénu), nebyly zrovna tou nejlepší ochranou proti železnému projektilu,který byl vymrštěn ohromnou silou a celou plochou mi pleskl přímo na kůži.
S palčivou bolestí,jsem se uklidil do statku a sledoval zadek,na kterém byla obtisknuta dokonalá krvavá podkova,která s postupem času měnila barvy.
Krásný to dočasný Cutie Mark.Applejackunsure


RE: Který byste měli Cutie Mark? - Dumbass_CZ - 19.04.2012

Ouch, to muselo být nepříjemné ....


RE: Který byste měli Cutie Mark? - !Lejmer - 19.04.2012

(19.04.2012, 00:32)Blue Storm Napsal(a): Kdybych byl poníkem už od hříběte(takže zatím holobočka) z modrou krví,těšil bych se na nějaké znaménko královského rodu.
Třeba kometu,nebo planetu s prstencem.
PS:Na týden jsem ale ve skutečnosti měl nááádherný Cutie Mark,který se mi pěkně usadil na pravé hýždi.
To když jsem pouštěl do výběhu jednoho našeho koníka po rekonvalescenci a on samou radostí z toho,že je po delší době venku,mi poslal pozdrav v podobě podkovy z jeho zadní nohy,mě přímo na zadek.
Bylo léto a tak mé plavky(hned po vypuštění toho koně jsem měl namířeno totiž do bazénu), nebyly zrovna tou nejlepší ochranou proti železnému projektilu,který byl vymrštěn ohromnou silou a celou plochou mi pleskl přímo na kůži.
S palčivou bolestí,jsem se uklidil do statku a sledoval zadek,na kterém byla obtisknuta dokonalá krvavá podkova,která s postupem času měnila barvy.
Krásný to dočasný Cutie Mark.Applejackunsure

[Obrázek: fuck-that-bitch-scared-yao.png]