Bronies.cz
Vlče tvoří - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Obrázky (https://bronies.cz/Forum-Obrazky)
+---- Fórum: Tvorba členů (obrázky) (https://bronies.cz/Forum-Tvorba-clenu-obrazky)
+---- Téma: Vlče tvoří (/Vlakno-Vlce-tvori)



RE: Vlče tvoří - Elchar - 17.08.2014

Tak teď, když jsem už doma, sem ještě napíšu: děkuju moc, vypadá to super a těšim se, až to budu mít v rukách Rainbowlaugh


RE: Vlče tvoří - Vlče - 19.08.2014

No tohle skoro bych zapomněla zveřejnit tak důležitý obrázek!
Můžete to brát trochu jako draw this again, tady je We're gonna eat you 2014!
[Obrázek: we_re_gonna_eat_you_2014_by_mao_ookaneko-d7vujym.png]
Předchozí verze z roku 2013
[Obrázek: we_re_gonna_eat_yooou__by_mao_ookaneko-d6a0thn.png]



RE: Vlče tvoří - Aelipse - 20.08.2014

To zlepšení je nepřehlédnutelné, jen tak dál, Vlče! Twilightsmile


RE: Vlče tvoří - Vlče - 20.08.2014

Díky moc Aelipse

Jinak jsem si dalo mini pauzu od commissionů a je tu něco čistě vlastního:
[Obrázek: tired_by_mao_ookaneko-d7vxbtu.jpg]



RE: Vlče tvoří - Elchar - 20.08.2014

Pinkiegasp Páni, takovýhle zlepšení jen za rok? Potlesk!


RE: Vlče tvoří - Aidrien Assagir - 25.08.2014

Jabel stál na kraji vody a trochu nelibě se díval na svůj odraz ve vodní hladině.
„Opravdu tam musím?“ otočil se a svou partnerku, těla i duše. Stála tam překrásná a připravená kdykoli vybouchnout. Jak by taky ne. Nejenom, že zabřezla, ale navíc se Jabel do vody bál, i když jí slíbil, že se od ní naučí plavat.
Merin se zhluboka nadechla, aby zaplašila ten instinktivní hněv, který jí bublal v žilách. Hrozil každou chvíli vyrazit na povrch, přestože k tom byl jen málokdy důvod. Zadívala se Jabelovi do očí a hledala v nich útěchu a uklidnění. Zároveň se pokusila dát do těch svých veškerou lásku a oporu, kterou cítila.
„Neboj se. Dnes tě nebudu nutit plavat,“ usmála se. „Podívej. Mně samotné dosahuje hladina jen do půlky boků. Pojď za mnou. To zvládneš.“
Jabel dosti neochotně omámen jejím pohledem vyrazil za ní do neznámé hlubiny. Každičký krok, co udělal, byl vykoupen jedním láskyplným pohledem jeho družky. Studená voda, která mu náhle sahala až po pás, ho sice děsila, ale jen do té doby, než se přiblížil k Merin a dotkl se jí čumákem na tom jejím. Chvíli se o ni třel a užíval si pocit pohody, který to v něm vyvolávalo. Náhle se zdálo, že žádná voda není dost hluboká, aby mu zabránila se k ní dostat.
„Myslím, že to půjde. Snad.“

(XXVII. Osudové setkání)

Můj příspěvek do Vlčetina vlákna bude mírně speciální, už jen úvodním úryvkem z Rwakkova díla Draci míří ke hvězdám. Draci míří ke hvězdám nás s Rwakkem provázeli našimi začátky a možná i proto zvolil Rwakk dárek právě z nich. Bez úvodního úryvku by možná bylo těžké pochopit, co znázorňuje jedno z nejnovějších děl našeho skromného, stydlivého Vlčátka.

[Obrázek: dscn02mem.jpg]

Děkuji ti, moje milé. Sice se říká, že umím psát, ale tady moje slova náhle nestačí. Srdce se mi svírá, jen se na to podívám. Pevně doufám, že moje touha pověsit si tvé dílo ve svém potenciálním domově postačí, protože nevím, jak ti ještě jinak (a mnohem víc) vyjádřit svou vděčnost. Objala bych tě, kdybych se nebála, že mi ještě předtím v rozpacích utečeš.

Hanta rimbevë! (Děkuji mnohokrát!)



RE: Vlče tvoří - Vlče - 25.08.2014

No páni! já nevěřím svým očím, tomu co čtu. Krásnější díky jsem snad nikdy nedostala Twilightblush a tenhle obrázek nemohl mít lepšího "uvítání na internet" Pinkiehappy Díky moc Aidri za tak nádherný příspěvek!!!
Já mám pocit, že bych toho měla napsat mnohem mnohem víc, abych mohla vyjádřit to co se mi právě honí hlavou, ale nějak nenacházím slova Twilightblush


RE: Vlče tvoří - Iluzon - 26.08.2014

*melts from ultraawesome supercute rapid heartwarming posts about beautiful art*

Sent by Ponyriffic Binary Hoofwriter


RE: Vlče tvoří - Aidrien Assagir - 27.08.2014

Tentokrát představení bez vzletných slov. Vše již bylo řečeno.
[Obrázek: 2014082715.jpg]



RE: Vlče tvoří - Vlče - 12.09.2014

Po menší odmlce tu mám jeden update... školní rok začal a Vlče se přestěhovalo do Bratislavy. A jelikož stěhování znamená i velký nepořádek a neustálé odkládání (+aktuální nemoc) stále nemám pořádné "výtvarné zázemí". Takže na chvíli pozastavuji commissiony a nejspíše se toho tu ode mě moc neobjeví.

A pak tu mám jednu nedokončenou věc a to konkrétně commission pro Tobby Puggie:
[Obrázek: wip_commission__dashie_in_cloudsdale_by_...7yw76l.jpg]
Upřímně, tenhle obrázek mi sebral hodně sil a nemůžu přijít na to co s ním. Udělala jsem chybu že jsem tam v takové míře použila dvou kontrastních barev, co se potom do sebe zatřely a udělaly špínu.