Bronies.cz
Vlče tvoří - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Obrázky (https://bronies.cz/Forum-Obrazky)
+---- Fórum: Tvorba členů (obrázky) (https://bronies.cz/Forum-Tvorba-clenu-obrazky)
+---- Téma: Vlče tvoří (/Vlakno-Vlce-tvori)



RE: Vlče tvoří - Xeelee - 26.12.2012

(21.12.2012, 23:07)MaoOokaneko Napsal(a): Jeden poník pro Midnight Shadow Twilightsmile nakreslilo jsem jej víceméně stejně jako jej máš v avataru, protože vlastně o něm nic nevím (doposud nechápu jestli má zavřené, či otevřené oči). Tak snad jsem tam neudělalo něco neodpustitelně hrozného, ale hlavně se mi trošku nepovedlo, aby vypadal jako kluk... Fluttershyouch
[Obrázek: crystal_eye_by_mao_ookaneko-d5otcwn.jpg?1]

Nádherna Twilightsmile Midnight Shadow koketuje s černou magií? Twilightblush [Ooops, opraveno jméno]


RE: Vlče tvoří - Dumbass_CZ - 26.12.2012

Ne, to je Midni OC Pinkiesmile


RE: Vlče tvoří - MidnightShadow - 27.12.2012

Nekoketuje, navic original obrazek byl nakreslen jeste nez vubec vzniklo v mlp crystal empire Pinkiesmile



RE: Vlče tvoří - Jamis - 01.01.2013

(21.12.2012, 14:37)MaoOokaneko Napsal(a): Protože to nevydržím skrývat až do Vánoc, taaaak vám všem tadyk dávám vlčecí vánoční dárek předčasně Flutterryay

Moc hezké Pinkiesmile díky! Ty posmutnělé výrazy sice vidím také, ale to už ke tvojí tvorbě zdá se tak nějak patří...


RE: Vlče tvoří - Vlče - 06.01.2013

Vlče se vrátilo ze severu zpátky na jih... bohužel zase... *sob sob* samo... ale za to na něj doma čakla jistá bedýnka... a ta bedýnka... je kouzelná... protožeeeee... UMÍ KRESLIT! jo a říká se jí tablet Twilightsmile takže jsem ji hnedka muselo ozkoušet a takto vypadá můj první pokusný králík:
[Obrázek: 1__pokus_by_mao_ookaneko-d5qjskh.png]
Šlo mi jen o to vyzkoušet, co pan Tablet a pan SAI umí a hlavně si zvyknout na používání... ááááá to je uplně jiné než tužka! Já se bojím že to rozbiju nebo tak, když na to budu moc tlačit, ale ono to jinak nekreslí awwwww... Fluttershbad
A ano zase je to smutné... a je to smutné protože vlče je smutné a vlče je smutné protože... život je nefér Ajsleepy



RE: Vlče tvoří - Baterka - 06.01.2013

tablet sem si zničil sám (starý sem položil na kapotu auta a on se ráčil cestovat po stěrku au ! )
tablety hodně vydrží ( měl sem genius který doma sloužil jako podložka na horký čaj u pc takže furt politý vařící vodou a kafem. (>д<)
furt na něj neco házeli vydržel 4 roky. )
život je fér. každý máme stejné možnosti je jen o tom jak je využijeme. (︶︹︺)



RE: Vlče tvoří - Zmok - 06.01.2013

Jakej tablet máš? Tuhost přítlaku by mohlo jít nastavit.


RE: Vlče tvoří - Vlče - 06.01.2013

No nevím radši se v tom nastavování moc vrtat nebudu a budu věřit Beterce, že to přežije (nikdy neopustí můj pokoj a sem naštěstí kromě mě nikdo moc nechodí... teda doufám Trixieshiftright mami...)
Jelikož vlče bylo na oněch krásných prázdninách, zelo to tu chvíli prázdnotou a tak jsem si řeklo, že sem něco málo dám... bohužel ale nic není dokončeno a je mi zase líto odjet do školy bez toho sem něco přidat. Takže vám dopřeji takový malý náhled do složky zatím nedokončeno...
[Obrázek: vinyl_by_mao_ookaneko-d5qmdbn.jpg]

Vinyl není moc můj oblíbenec (ale hodně mě zaujala jedna Arosisova povídka). Chtělo jsem si jenom zkusit nakreslit dospívajícího poníka a nevědělo jsem jakou mu dát hřívu... a někdo mi poradil ať tedy udělám Vinyl (kesleno prvně pentylkou a potom fixami)

[Obrázek: small_derpy_by_mao_ookaneko-d5qmdh3.jpg]

Asi je hodně vidět že mám rádo Derpy Derpytongue2

[Obrázek: happy_wolfie_by_mao_ookaneko-d5qmdqc.jpg]

Pravda veselé obrázky mi nejdou, ale abych ukázalo, že i já se umím občas smát tak... tady máte Wolfie šťastnou, když konečně dostala své punčošky.
Asi mi jde kreslit veselé věci jenom když jsem doopravdy šťastné... Twilightsmile


Není to nijak upravované, což je vidět na těch špatně vygumovaných linkách všude kolem Scootangel



RE: Vlče tvoří - Vlče - 11.01.2013

Menší skloubení mé obvyklé školní práce a poníků yaaaay... v tomhle mě škola opravdu hodně naučila myslím Twilightsmile a tento víkend se snad podívám i na ostatní ilustrace, které jsem slíbilo. Přecijen... je to můj obor Raritywink ale na intru kde nemám net, takže ani předlohy nemůžu moc dělat... + tentokrát se mi nakupilo opravdu hodně práce... a navíc budu prý neklasifikované z figury Fluttershbad
[Obrázek: give_to_good_home_by_mao_ookaneko-d5r50gf.jpg]



RE: Vlče tvoří - Dumbass_CZ - 11.01.2013

Awwwww ... Dashie. Už se opět nemohu dočkat zfilmování Rainbowlaugh