Bronies.cz
Vlče tvoří - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Obrázky (https://bronies.cz/Forum-Obrazky)
+---- Fórum: Tvorba členů (obrázky) (https://bronies.cz/Forum-Tvorba-clenu-obrazky)
+---- Téma: Vlče tvoří (/Vlakno-Vlce-tvori)



RE: Vlče tvoří - Terodeness - 30.04.2013

Takže kritiku jo? Rainbowlaugh No dobrá...
Čistě dle mého názoru:
1) Má moc úzký a dlouhý krk
2) Mohla jsi mu tam udělat pusu. Nemusela by být nějak obří, ale být by tam měla. Klidně i zavřená.
3) Máš špatně napojenou tu pokrčenou nohu. Chybí ti tam část mezi ramenem a loktem. (Stačilo by jí trochu posunout a vystínovat.)
4) A jak říká Montérka ta ruka je taková "gumová". Vůbec na ní nejde poznat, že tam je nějaké zápěstí nebo tvrdé kopýtko.

Ale na druhou stranu se mi líbí jeho obličej a celkový dojem badass poníka. Pinkiesmile


RE: Vlče tvoří - Monterka - 30.04.2013

(30.04.2013, 17:25)Bluro Napsal(a): 4) A jak říká Montérka

Argh, neříkej mi Montééééérka Twilightangry2

Rainbowlaugh


RE: Vlče tvoří - Vlče - 03.05.2013

(30.04.2013, 14:29)Flattie Napsal(a): Dobrý jenom se mě trochu ta pusa nezdá mohl by tam být náznak rtů vypadá to jako pan Enderson když neměl pusu a měl ji slepenou.....Unsuresweetie
(30.04.2013, 14:47)Azuliana Napsal(a): Předpokládám, že má to cígo nonšalantně v našpulené puse, která je ale na straně, která není vidět. I tak bych tam udělala nějaký malý náznak stažení nebo tak (víš co myslím, že jo).

Pravda, náznak pusy, nebo stažení by tam mohl být Twilightblush

(30.04.2013, 14:29)Flattie Napsal(a): Co bych ještě trochu kritizovat je ta noha zadní v zadu tak tam je jako kdyby hrb malinký je to tak schválně aby byl náznak stehení nohy? Rainbowhuh

Ten hrbolek bude spíš špatné napojení tahu... ono kreslilo jsem to trochu ve spěchu, proto jsou vůbec po celém obrázku takové pidi přetahy a nesrovnalosti

(30.04.2013, 02:16)Monterka Napsal(a): Huuuu moc pěkné Twilightsmile ale ta přední noha se mi zdá trochu gumová Rainbowlaugh
(30.04.2013, 14:47)Azuliana Napsal(a): Něco se mi nezdá na ramenním kloubu, ale za boha nemůžu přijít na to co, ale nezdá se mi to Pinkiehappy
(30.04.2013, 17:25)Bluro Napsal(a): 3) Máš špatně napojenou tu pokrčenou nohu. Chybí ti tam část mezi ramenem a loktem. (Stačilo by jí trochu posunout a vystínovat.)
4) A jak říká Montérka ta ruka je taková "gumová". Vůbec na ní nejde poznat, že tam je nějaké zápěstí nebo tvrdé kopýtko.

Přední noha a vůbec celé tělo je takovej... šílenej omyl, co vznikl tím, že jsem spěchala... (vlastně by bylo lepší, kdybych to celé ořizla) U stínování a vůbec všeho jsem se zaměřila hlavně na obličej a na to aby vypadal dostatečně...mmmm zlověstně?
Ta noha je fatálně špatně. Až si najdu chvilku času mezi těmi requesty zkusím si dát takové samoučné cvičení... hlavně co se týče nohou a křídel Ajsmug


RE: Vlče tvoří - Vlče - 03.05.2013

Dneska to bude jenom skica. Patří k těm, které jsem sem dávala už dříve. Schází už jenom Pinkie a Twily Pinkiesmile Kreslilo jsem ji na autobusové zastávce mimochodem Twilightblush

[Obrázek: fluttershy_by_mao_ookaneko-d63xtjd.jpg]
EDIT: dodalo jsem odkazy na mé obrázky do prvního příspěvku. Tak doufám, že všechny fungují jak mají...


RE: Vlče tvoří - Flattie - 03.05.2013

To je Fluttershy? Rainbowderp


RE: Vlče tvoří - Vlče - 03.05.2013

Hai je to Fluttershy, gomenne nemá cutiemark tak to asi není moc poznat Twilightblush


RE: Vlče tvoří - Flattie - 03.05.2013

To je jedno já bych ji stejně poznal kvůli asi jejím vlasům ale už se těším až uvidím Pinkie od tebe nakreslenou! Pinkiehappy
[Obrázek: tumblr_inline_mj5x8ka29D1qz4rgp.gif]



RE: Vlče tvoří - Azuliana - 03.05.2013

(03.05.2013, 09:08)Vlče Napsal(a): Až si najdu chvilku času mezi těmi requesty zkusím si dát takové samoučné cvičení... hlavně co se týče nohou a křídel Ajsmug

Anatomie a mechanika nohy u koně není tak složitá, složité je pochopit "jak" (kde jsou klouby, jak se ohýbají a tak). Babička mě na tom cepovala, až to pěkné nebylo (sem se jako malá chtěla naučit kreslit koníky a poprosila babičku - inženýrku zootechničku s vystudovanou Mendelovkou a jezdkyni - o pomoc. No, naběhla jsem si na vlastní vidle, ale koně umím nakreslit doteď).
Je pravda že poníci mají tu anatomii hodně zjednodušenou (třeba v 90% se nekreslí pohyb spěnky u předních i zadních nohou), ale vychází to stále z reálného základu.


RE: Vlče tvoří - Vlče - 03.05.2013

Azu: já kreslila koně víceméně každý den když mi bylo tak 9-14 let a myslím že se mi dostali do ruky tak, že je z ní už nikdy nevytřepu Pinkiesmile Chápu jak funguje jejich tělo (a dříve snad i jak jejich mysl a chování), ale po té dlouhé době, co jsem se jich muselo stranit se mi má paměť trochu zamlžila. Takže tohle bude opáčko Ajsmug
Jinak jsem docela zvědavé na opravdu koňovitého koně od tebe, takže kdyby se ti náááhodou chtělo *vlčí oči*


RE: Vlče tvoří - Azuliana - 03.05.2013

Hihi, zkusím něco spáchat, ale žádná sláva to asi nebude, protože já je dostala z ruky úplně (posledního koně jsem kreslila asi před čtyřmi lety svým svěřencům v družině Pinkiesmile )

A ono vůbec všeobecně mi kreslení vypadlo z ruky, bo sem naposledy aktivně čmárala na výtvarce na VŠ a to jsou nějaké tři roky... nechceš to zatancovat? Raritywink Pinkiehappy