Bronies.cz
Great To Be Different - brony community project by ForestRain - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Video (https://bronies.cz/Forum-Video)
+--- Téma: Great To Be Different - brony community project by ForestRain (/Vlakno-Great-To-Be-Different-brony-community-project-by-ForestRain)

Stran: 1 2 3


Great To Be Different - brony community project by ForestRain - Jamis - 07.10.2012

Už nevím, kdo na IRC mě upozornil na projekt ForestRain-a spojený s písní Great to be Different (přehrát online + text).

Hudbu tohohle typu mám moc rád a video, kde autor popsal, jak píseň vznikla, na mě hodně zapůsobilo. Už jen proto, že co verš to kus velké pravdy, kterou nacházím ve vlastním životě a i podle příspěvků tady ná fóru nejsem jediný brony, co se potýkal s tím, že je nebo si prostě připadá jiný, třeba jen proto, že se mu líbí My Little Pony Twilightblush



Na stránkách projektu visela výzva, aby lidé posílali svoje pony-related kresby/fotky/videa, když nemají vlatní, tak aby ukázali, jak jsou odlišní a nebo prostě jen svoji fotku s nataženými dlaněmi - hlavně ta poslední část mě zaujala... co z toho asi bude Pinkiesmile

A výsledek? Moje oči nezůstaly suché Twilightsmile Na videu najdete třeba Legedenovo OC a i další příspěvky od členů tohoto fóra.


YAY, it is great to be different Pinkiesmile it is wonderful to be exactly who you are...


RE: Great To Be Different - brony community project by ForestRain - Dumbass_CZ - 07.10.2012

Nádhera. Opravdu nádhera, a pravda.


RE: Great To Be Different - brony community project by ForestRain - Refly - 07.10.2012

Moc povedený projekt... Ajsmug


RE: Great To Be Different - brony community project by ForestRain - Blue Storm - 07.10.2012

K tomu slova ani nemusí být'((
Tohle je důkaz,že poníci opravdu dokáží udělat svět lepším.Jen kdyby tomu naslouchalo více lidíPinkiesmile


RE: Great To Be Different - brony community project by ForestRain - DrakeDamage - 07.10.2012

Úžasné, jinak to nelze vyjádřit Fluttercry Ty emoce v tom.


RE: Great To Be Different - brony community project by ForestRain - Pajzl - 07.10.2012

I thought it´ll be just another moment before i´ll go work,
I woke up and looked at the forum wave,
But I´ve run into this song and it changed my day,
Now I know exactly what to do.


RE: Great To Be Different - brony community project by ForestRain - Ferraripony - 07.10.2012

tuhle písničku mám rád od první chvíle co jsem jí poprvé slyšel. ty emoce co to ve mně pokaždé vyvolá jsou nepopsatelné a tenhle projekt to jen umocnil.


RE: Great To Be Different - brony community project by ForestRain - Refly - 14.10.2012

Tak a tady to máte s titulkama... Pinkiesmile




RE: Great To Be Different - brony community project by ForestRain - DrakeDamage - 14.10.2012

(14.10.2012, 16:15)Refly Napsal(a): Tak a tady to máte s titulkama... Pinkiesmile

A už zase mám slzy v očích Fluttercry Pinkiesad2


RE: Great To Be Different - brony community project by ForestRain - Refly - 14.10.2012

No to mi povídej - zvláště když jsem si to musel kvůli časování pouštět tolikrát...