Bronies.cz
Buttons, Badges, Placky, a whatever od Creepyho - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Předměty s tématikou MLP (https://bronies.cz/Forum-Predmety-s-tematikou-MLP)
+--- Téma: Buttons, Badges, Placky, a whatever od Creepyho (/Vlakno-Buttons-Badges-Placky-a-whatever-od-Creepyho)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Buttons, Badges, Placky, a whatever od Creepyho - Dumbass_CZ - 20.10.2012

(19.10.2012, 16:15)Tails Napsal(a): No, dá se to brát i jako docela dobrá ironie. Třeba kdyby měl někdo na batohu 2 placky s poníkama a mezi tím "say no to ponies" Rainbowlaugh

Kiraa to tak má Rainbowlaugh

PS: Tak rád bych si objednal ... ale pro kartu si du až příští týden, a na PP mám jen 3Kč, takže ti nemám jak zaplatit. Jáááj, tak rád bych si objednal další Rainbowlaugh


RE: Buttons, Badges, Placky, a whatever od Creepyho - Kiraa - 27.10.2012

(20.10.2012, 18:23)Dumbass_CZ Napsal(a):
(19.10.2012, 16:15)Tails Napsal(a): Třeba kdyby měl někdo na batohu 2 placky s poníkama a mezi tím "say no to ponies" Rainbowlaugh
Kiraa to tak má Rainbowlaugh

Ja to nosím len na zrazy Ajsmug


RE: Buttons, Badges, Placky, a whatever od Creepyho - kotyz - 30.10.2012

KERNEL ULTRAS si možná objedná nějakou stovku se svym vlastnim logem. Po těch trikách co sme si nechali dělat byly plány na placky a další drobnosti, dokonce snad i vlastní eshop, ale pořád se jen kecá a nic se nedělá... Takže jestli z toho něco bude, tak spíš až začátkem příštího roku.


RE: Buttons, Badges, Placky, a whatever od Creepyho - BorderKeeper - 31.10.2012

Mám pár placek od creepyho a můžu říci, že jsou top notch kvality Ajsmug
Dokonce mám jednu co mi creepy vyříznul z mémo MLP booster packu Pinkiesmile


RE: Buttons, Badges, Placky, a whatever od Creepyho - CrystalShine - 31.10.2012

Také mám várku placek o creepyho, mohu jen doporučit.


RE: Buttons, Badges, Placky, a whatever od Creepyho - Tuxik - 31.10.2012

Chci si od Creepyho nechat udělat vlastní placku (viz příloha), pokud byste chtěl někdo kupovat placky, můžeme hromadně objednat a pak si to předat v Tečce, to poštovný není zrovna levné. Twilightoops

   


RE: Buttons, Badges, Placky, a whatever od Creepyho - !Lejmer - 06.11.2012

(19.10.2012, 14:04)Mondrogar Napsal(a): Ale hlavne ja bych si "say no to ponies" koupil. Uz jen pro ti srandu Rainbowlaugh

By som si z toho spravil mozaiku a isiel na nejaky bronycon Rainbowlaugh


RE: Buttons, Badges, Placky, a whatever od Creepyho - turboviking - 08.11.2012

Never say no to pony Rainbowlaugh


RE: Buttons, Badges, Placky, a whatever od Creepyho - Nessie - 08.11.2012

Placky se mi líbí, uvažovala bych určitě o koupi. Twilightsmile


RE: Buttons, Badges, Placky, a whatever od Creepyho - Andy Luoaere - 11.11.2012

Včera som bol na stretku (sledovanie MLP:FiM S3E1 a 2 v BA) a bol tam aj Creepy s touto ponukou. Môžem povedať, že som nezostal pri jednej či dvoch plackách (kúpil som si ich rovno 18 Rainbowlaugh a to od main 6 cez CMC, Derpy atď. až po brony placky). Nie len že dobré vyzerajú. Ale sú aj super lebo to je MLP Ajsmug Rainbowlaugh

Ja som spokojný Pinkiesmile