Bronies.cz
Buttons, Badges, Placky, a whatever od Creepyho - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Předměty s tématikou MLP (https://bronies.cz/Forum-Predmety-s-tematikou-MLP)
+--- Téma: Buttons, Badges, Placky, a whatever od Creepyho (/Vlakno-Buttons-Badges-Placky-a-whatever-od-Creepyho)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Buttons, Badges, Placky, a whatever od Creepyho - TemplarBrony - 01.12.2012

Mooc pěkné značky uvažuju o koupi tak 8 kusů Ajsmug. Btw proč na čísle 30 má Dash roh a nemá křídla, Twilight nemá roh a má křídla, Rarity nemá roh? Jinak všichni mají uplně blbě vlasy Rainbowlaugh. To je nějaká parodie? Rainbowlaugh


RE: Buttons, Badges, Placky, a whatever od Creepyho - CreepyRiver - 03.12.2012

Ano, to je mierne premiešanie farieb Pinkiesmile.

(01.12.2012, 18:48)TemplarBrony Napsal(a): Mooc pěkné značky uvažuju o koupi tak 8 kusů Ajsmug. Btw proč na čísle 30 má Dash roh a nemá křídla, Twilight nemá roh a má křídla, Rarity nemá roh? Jinak všichni mají uplně blbě vlasy Rainbowlaugh. To je nějaká parodie? Rainbowlaugh




RE: Buttons, Badges, Placky, a whatever od Creepyho - Azuliana - 03.12.2012

Say no to ponies má kamarád, aby nás broníky škádlil. Žádný hater, myslí to dobře, jako takové přátelské špičkování Pinkiehappy


RE: Buttons, Badges, Placky, a whatever od Creepyho - TemplarBrony - 04.12.2012

Pochopil jsem dobře že můžeš posílat normálně dobírkou?


RE: Buttons, Badges, Placky, a whatever od Creepyho - CreepyRiver - 04.12.2012

Dobierku do Českej Republiky nie. Je to nenormálne drahé. Normálne poštou po zaplatení napred. Ale plánujem si založiť účet v Čechách, takže by sa dalo platiť priamo prevodom a tým by odpadol PayPal a klesla by cena poštovného.

(04.12.2012, 14:54)TemplarBrony Napsal(a): Pochopil jsem dobře že můžeš posílat normálně dobírkou?




RE: Buttons, Badges, Placky, a whatever od Creepyho - turboviking - 04.12.2012

takže si budu muset založit účet, což se mi vůbec nechce Rainbowlaugh ale co už


RE: Buttons, Badges, Placky, a whatever od Creepyho - kotyz - 04.12.2012

Dobírka (i jenom v rámci samotný ČR) a přeshraniční platební převod v eurech sou pěkně mastný záležitosti. Mam "veselý zážitky z natáčení". Ten účet v ČR je dobrej nápad a kdybys měl bydliště kousek od hranic tak další dobrej nápad je podat to přímo na český poště, tim se to ještě o něco urychlí a zlevní (tak to probíhalo když se odesílala objednávka trik pro to naše malý sdružení KERNEL ULTRAS, výroba na Slovensku, distribuce v ČR, ale to už dělali celý dva lidi).


RE: Buttons, Badges, Placky, a whatever od Creepyho - Kiraa - 06.12.2012

(01.12.2012, 18:48)TemplarBrony Napsal(a): Mooc pěkné značky uvažuju o koupi tak 8 kusů Ajsmug. Btw proč na čísle 30 má Dash roh a nemá křídla, Twilight nemá roh a má křídla, Rarity nemá roh? Jinak všichni mají uplně blbě vlasy Rainbowlaugh. To je nějaká parodie? Rainbowlaugh

[Obrázek: 166051__safe_rainbow-dash_caption_facehoof_fail.jpg]


RE: Buttons, Badges, Placky, a whatever od Creepyho - Xeelee - 06.12.2012

Rohy a křídla odpovídaj, stejně jako cutie marky a hřívy s oháňkami. Jen sou prohozený barvy poníků. For fun fun fun Pinkiehappy


RE: Buttons, Badges, Placky, a whatever od Creepyho - TemplarBrony - 06.12.2012

Aha tak to promiň. Ja jsem je poznával podle barvy takže mi to nesedělo. Ten obrázek fail zamrzí... Fluttershysad