Bronies.cz
Custom Blindbags - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Ostatní (https://bronies.cz/Forum-Ostatni)
+--- Téma: Custom Blindbags (/Vlakno-Custom-Blindbags)

Stran: 1 2 3


Custom Blindbags - Frolda - 25.10.2012

Zdravím,

poněvadž mám dvakrát Twilight BB, rozhodl jsem se trochu zaexperimentovat.

Místo obvazu jsem použil tmel. Řekněme, že to vypadá podobně (v mých představách Pinkiesick) a zakryje to nenabarvená odseklá místa.

[Obrázek: sdc13254u.jpg]
[Obrázek: sdc13257k.jpg]
[Obrázek: sdc13258b.jpg]
[Obrázek: sdc13259t.jpg]
[Obrázek: sdc13260s.jpg]


Jo a vy zdatní figurkáři, nesežerte mě Rainbowlaugh. Já dělal kdysi tanky ne figurky Rainbowlaugh

Pozn. Můj foťák má hroznou kvalitu Twilightoops


RE: Custom Blindbags - Martin - 25.10.2012

Má tvůj foťák režim makro? Jestli ano, tak rozhodně používej ten (i když budeš fotit třeba ze 2 metrů)..


RE: Custom Blindbags - Frolda - 25.10.2012

Makro mi už doporučilo více lidí. Ale pokud vím tak nemá :/


RE: Custom Blindbags - RadlanJay - 25.10.2012

Docela pěkný. Rozhodně líp nabarvený než původní blindbagy.


RE: Custom Blindbags - Dreit - 29.10.2012

Líbí se mi, jen to není moc vidět Applejackunsure I kdyby měl makro, tak to nevyfotíš ostře takhle zblízka - třeba kompakt co mám doma má minimální vzdálenost na kterou dokáže zaostřit asi 8cm, ale v praxi to funguje tak od 20cm Ajsmug Ostatně není problém fotky vyfotit víc z dálky a oříznout Twilightsmile


RE: Custom Blindbags - Frolda - 29.10.2012

Zkusím to zítra přefotit, ale nevím jaký bude výsledek


RE: Custom Blindbags - Frolda - 30.10.2012

Nafoceno v lepší kvalitě (a teď, když vidíte tu hrůzu, tak na mě buďte hodní, jsem špatný modelář Twilightoops )




RE: Custom Blindbags - Dreit - 30.10.2012

Můj názor už znáš, moc se mi líbí Twilightsmile
Obvaz by byl samozřejmě lepší, ale v tak malých rozměrech se to nedá. V porovnání s tím, co já dokázal s tmelem, tak to tvoje je prvotřídní práce zasluhující obdiv Ajsmug


RE: Custom Blindbags - Melgarh - 30.10.2012

Dobry vykon, u takovehoto piplani to opravdu trpelivosti da zabrat, ten obvaz vypada autenticky !

Na obvaz bych doporucil bud miliput a nebo green stuff, udelat si mini rolku, pote primacknout leskle plastovym predmetem (lehce namocenym) k takovemu povrchu k vytvoreni velmi placate a jemne struktury, pote vzit ostry nastroj a udelat si primo rovny obvaz a pouzit toto - za cerstveho stavu se to da i fragmentovat a nasledje spojit "hlazenim" tak, aby spary nebyli videt. Timto zpusobem udelas "tucnejsi" obvaz ktery dobre padne do MLP prostredi kde veci jsou typicky.. "cartoonove" =)

A pri foceni ano - makro a jednoduche pozadi a denni svetlo a je to vse!


RE: Custom Blindbags - MidnightShadow - 31.10.2012

Nebo vyzkousej Super clay nebo Premo clay hmotu. Sice se pece v troube, ale mam zkusenosti, ze ponik to v pohode vydrzi bez jakekoli ujmy.
Ta prvni je bila a da se brousit i barvit, ta druha byva v barvach, ale da se take dobarvovat i brousit.