Bronies.cz
My little pony for iOS, Android a Windows phone - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Hry (https://bronies.cz/Forum-Hry)
+--- Téma: My little pony for iOS, Android a Windows phone (/Vlakno-My-little-pony-for-iOS-Android-a-Windows-phone)



RE: My little pony for iPad - niemand - 25.12.2012

Já to nainstaloval na android kompa, jenže ten je primárně určen na filmy, ne na hry, takže to neběží uplně plynule, což je v těch minihrách trošičku problém, ale hlavně že to komunikuje s myší, jiné hry mají s klasickou myší problém Pinkiesmile Včera jsem to hrál jen chvilku, protože to půl dne stahovalo 90mb cosi Rainbowlaugh


RE: My little pony for iPad - Scavender - 25.12.2012

No, pod stromeček jsem dostal tablet s androidem, ale jelikož si dotyčný tablet neumi brát internet ze stolního pc kabelem, TAK SI ŽÁDNÉ PONÍKY NEZAHRAJU, protože hra vyžaduje internetové připojení! No nic, až otevřou krámy pojedu pro WI FI router a udělám si doma wifinu, abych si moh zahrát poníky na tabletu Pinkiecrazy


RE: My little pony for iPad - PonyMaster - 25.12.2012

docela na ho*no je ze jak si stahnete prvni obsah tak se stahuje druhej...


RE: My little pony for iPad - Ferraripony - 25.12.2012

No nový mobil s androidem sice mam ale nejak mi to nejede Raritycry možná az budu mit naladu tak to zkusim znova



RE: My little pony for iPad - DragonsCz - 25.12.2012

Jestli si mě někdo chce přidat do MLP game tak na GL sem "DragonsCz" nečekaně Rainbowlaugh ale bez uvozovek


RE: My little pony for iPad - Survivor - 25.12.2012

(25.12.2012, 11:43)TemplarBrony Napsal(a): Survivor: Jaký máš nick na GL live? Chci si tě přidat.

Saints | Survivor Twilightsmile
(25.12.2012, 13:13)Scavender Napsal(a): No, pod stromeček jsem dostal tablet s androidem, ale jelikož si dotyčný tablet neumi brát internet ze stolního pc kabelem, TAK SI ŽÁDNÉ PONÍKY NEZAHRAJU, protože hra vyžaduje internetové připojení! No nic, až otevřou krámy pojedu pro WI FI router a udělám si doma wifinu, abych si moh zahrát poníky na tabletu Pinkiecrazy

LOL Rainbowlaugh mne treba net iba keď chcem niečo kupovať z App Store Rainbowlaugh (peniaze,krištále Rainbowlaugh )


RE: My little pony for iPad - Refly - 05.01.2013

[Obrázek: 0_yRRbCYiR0yyYfDvIEEIAZEV2KWF8eGNH6mpA_b...Df4QkI1Ccg]

Nevím jak u ostatních platforem, ale pro Android vyšla nová verze hry... Má zimní téma a nové (zimní) questy... Twilightsmile

Jinak jsem na Gameloft LIVE pod nickem Refly_CZ - posílám všem skoro každý den dáreček, ale bylo by dobré, kdyby ho taky někdo poslal mě, potřebuji srdíčka... Twilightsmile Hodně srdíček... Rainbowlaugh


RE: My little pony for iPad, Android - pidi - 05.01.2013

Taky potřebuju srdíčka...žel iPad je právě v opravě... Jinak vypnout wifi, nastavit ručně čas a pak stačí vždy posbírát penízky a přehodit o den dopředu... funguje to krásně... ...jsem milionář Pinkiehappy


RE: My little pony for iPad, Android - Refly - 05.01.2013

Já to hraju protože mě to baví, ani jednou jsem v té hře necheatoval, nijak... Pinkiesmile


RE: My little pony for iPad, Android - Radmen - 05.01.2013

Ta zimní verze na iOS už je hodně dlouho, alespoň oproti tomu co mi na androidu naskočila možnost aktualizace... Btw vy to někdo ještě "hrajete"?