Bronies.cz
My little pony for iOS, Android a Windows phone - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Hry (https://bronies.cz/Forum-Hry)
+--- Téma: My little pony for iOS, Android a Windows phone (/Vlakno-My-little-pony-for-iOS-Android-a-Windows-phone)



RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Dawnflash - 18.01.2015

OT:
No, prečítal som si to asi 10x a stále tam vidím to, že si naznačil, že s hackom máš questy prejdené behom 2 týždňov, pričom ja som tento názor zhodil tým, že tak krátko to ani zďaleka nie je.
Beriem, že mechaniku to ničí, ale čo prípady, kde stratíš progress (system upgrade, SDCard wipe, etc.) (ako mne teraz, po prechode na ART runtime), a podobné nepríjemnosti. Prípady, kde nízka RAMka spôsobí, že Changelings, bats a parasprites sa nespawnujú, časovače lagujú a derpy spawn rate je niekoľkonásobne nižšia? Pre tieto veci a nemožnosť plne dôverovať Gameloftu, že tá časová investícia do grindu gemov za to bude stáť mi príde hack prijateľný. Ako hernú investíciu času beriem levelovanie poníkov a plnenie daily quests. Keby sa možno trochu Gameloft zaoberal, čo s tými 512M RAM zariadeniami spred roka, dalo by sa ich softvéru trochu viac dôverovať :/



RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Faiko - 19.01.2015

Poslední dobou se mi rollbackuje hra pořád Z5 asi o LVL na pořad stejne místo ,na facebooku psali ze o tom ví ale mají problem chybu duplikovat aby ji mohli spolehlivě odstranit.
Jsem zase sám nebo ma i ještě někdo stejný problem?


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - LordMat - 19.01.2015

(18.01.2015, 13:31)Dawnflash Napsal(a): OT:
No, prečítal som si to asi 10x a stále tam vidím to, že si naznačil, že s hackom máš questy prejdené behom 2 týždňov, pričom ja som tento názor zhodil tým, že tak krátko to ani zďaleka nie je.

Tak si to prečítaj ešte 20x...


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Percy - 20.01.2015

(19.01.2015, 07:25)Faiko Napsal(a): Poslední dobou se mi rollbackuje hra pořád Z5 asi o LVL na pořad stejne místo ,na facebooku psali ze o tom ví ale mají problem chybu duplikovat aby ji mohli spolehlivě odstranit.
Jsem zase sám nebo ma i ještě někdo stejný problem?

Stava se to me dceri na tabletu, nekdy je to ale vice nez jeden level. Maximum bylo 10 levelu zpet.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Dusan - 20.01.2015

Dneska ma skoro slušne povedané kleplo.
Z 89. levelu som padol na 1. level.
Twilightangry2Pinkiesad2 RaritycryRaritydespairFluttercry


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - LordMat - 21.01.2015

tak to sa ti ani neoplatí hrať... alebo im napíš na support


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - pink-bobik - 21.01.2015

Mne nedávno z 52 sa mi resetla hra som mal cadance full mane 6 investoval som do toho proste asi 400 gemov ma skoro porazilo Rainbowlaugh


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Dusan - 22.01.2015

Už mám opäť dôvod radovať sa z hry.
Obnovili mi save. Twilightblush


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - pink-bobik - 22.01.2015

Ako aj ja chcem mne to nejde Pinkiesmile
Tak gratulujem Pinkiesmile


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Dusan - 22.01.2015

Ja som v stredu večer písal na suport. Stým čo sa mi stalo, uviedol som gameloft LIVE nik. A v štvrtok na obed som už mal v hre ponuku o stiahnutie poslednej u nich uloženej hry.