Bronies.cz
My little pony for iOS, Android a Windows phone - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Hry (https://bronies.cz/Forum-Hry)
+--- Téma: My little pony for iOS, Android a Windows phone (/Vlakno-My-little-pony-for-iOS-Android-a-Windows-phone)



RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Shiro neko - 07.02.2015

OT
To se mi stává všude. I na skype ve skupinách. A to co jsi napsal dej do OT radši.



RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Tiger Eye - 19.02.2015

No KONEČNĚ jsme koupili po 2 měsících nabíječku na ipad a updatováno!
Ale...
Ta mise se Soarinem...
Vypadá to, že budu muset použít cheat i když se mi nechce.. Twilightoops

EDIT: Um... Hack Rainbowlaugh
EDIT2: Minetexi, když chci ten hack na 50 gemů denně a mám ipad, kam mám ten soubor přesunout? Rainbowlaugh


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Minetex - 19.02.2015

iOS je mnohem míň otevřený systém, a hlavně funguje naprosto odlišně, nežli android, takže daily50gems ti nepůjdou. Rovnou je můžeš smazat. Autor hacku napsal, že někdy v budoucnu plánuje i iOS verzi, ale ještě nevyšla. Takže máš bohužel smůlu Rainbowlaugh Ale existují i jiné tooly na hackování gemů nebo bitů, např. Luna's Dreamwalk, i návod tu je (pokud podporuje iOS, dlouho jsem ho neviděl Rainbowlaugh)

Po šikovném vyresetování telefonu včetně systému a bez zálohy jsem přišel o data ke hře, takže postup pryč a znovu to hrát nebudu, takže končím! Rainbowlaugh Well done, me, well done Rainbowlaugh


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Tiger Eye - 19.02.2015

Minetex: Já ho naštěstí zatím ano nestáhle. Alespoň mám o práci míň. Rainbowlaugh Díky. Pinkiesmile


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Minetex - 19.02.2015

Zejtra ti napíšu návod (pokud to teda jde, váážně si nejsem jistý Rainbowlaugh


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Shiro neko - 20.02.2015

Luna's dreamwalk? Co to je? Je tam slovo luna hned mě to zajímá Rainbowlaugh (dejte i download) mam android mobil
Klidně hoďte i na ostatní módy/hacky


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Minetex - 20.02.2015

Tobě bude stačit daily50gem Rainbowlaugh Luna's Dreamwalk je "krycí" jméno pro program na počítač, který z připojeného telefonu/tabletu vytáhne data o Gemech a Bitech, upraví je podle potřeby s vrátí. Takže můžeš mít měny, kolik jen chceš Rainbowlaugh Ale za velké hackování se banuje...


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Shiro neko - 21.02.2015

Aha. No o tom banování vim. Stačí použít hlavu Pinkiesmile. Ale jak mě můžou chytit za hacky když se nedostanou s aplikací na net? A nebo to ověřuje ikdyž nejsem v aplilaci?


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Minetex - 21.02.2015

Mám pocit, že bez alespoň trochy internetu se do hry nedostaneš, a oni (jako všechny ostatní společnosti) shromažďují infromace pokaždé, když hraješ. Takže toho se neboj, Gameloft si najde cestu Rainbowlaugh


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - LordMat - 21.02.2015

Ja som minule zapol tablet a ikonka MLP mi zmizla. Pýtam sa doma čo to má byť, a ževraj oco to odinštaloval, lebo nebolo miesto Facehoof celý postup preč... Nejdem to ani ja už hrať ďalej, bolo to aj tak dosť zabugované... Facehoof