Bronies.cz
My little pony for iOS, Android a Windows phone - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Hry (https://bronies.cz/Forum-Hry)
+--- Téma: My little pony for iOS, Android a Windows phone (/Vlakno-My-little-pony-for-iOS-Android-a-Windows-phone)



RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Jamis - 24.07.2015

Tyhle "hacky" přepíšou datové soubory v telefonu/tabletu - údaje o počtech bitů/gemů/srdcí nebo i poníků a budov.

Svůj názor na tohle téma už jsem tu prezentoval mockrát: když někdo podvádí pravidla, musí počítat s tím, že se na to může přijít a pak za to ponese následky (třeba v podobě banu nebo resetu účtu) - dříve či později. Jistě, nemusí se na to přijít (a tím se mnoho lidi chlubí), ale i tak - pořád je to podvod, ať se na to díváte jak chcete. Můžem se bavit o tom jak je "nespravedlivé", že se hra resetuje (mě se tohle třeba nikdy nestalo a to hraju opravdu dlouho), či vás vrátí o několik levelů nazpět, ale na věci to nic nemění.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Jerry Heartlead - 24.07.2015

Jamis: ja to hrám vkuse offline a navyše si hacknem hru len v dvoch prípadoch:
1. Na začiatku hry, keď chcem hrať odznova, ale nie s holým pozadím Rainbowlaugh
2. V queste, v ktorom treba nazbierať 800 000 bitov (komu do podkovy toto číslo aj napadlo?), kedy si manuálne vyresetujem hru na level 1 a potom už len odklikávam odmeny za to, že sa mi obnovuje naposledy dosiahnutý level (napr. 52). Nebaví ma totiž celý týždeň zbierať bity a aj to som za týždeň ledva nazbieral 100 000.
Navyše mám task killer a vždy si po ukončení akejkoľvek aplikácie "zabijem" všetky procesy a až potom spustím hru. Možno aj preto hra hack neodhalí, lebo v momente jej spustenia už hack nebeží. Task killer používam aj preto, aby mi hra išla plynulejšie na mojej Xperii mini pro, ktorá ledva rozchodí aj sama seba Rainbowlaugh O pozitívach a negatívach hackov viem svoje, ale občas proste neodolám pokušeniu si trochu "vypomôcť" z komplikovanej situácie Pinkiesmile


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Ferraripony - 24.07.2015

jinými slovy prostě na to nemáš trpělivost a hackuješ. já to hraju pomalým tempem 2 roky (se dvěma rollbacky asi o 10 levlů) a radši si počkám než se to nasbírá legálním způsobem (a hold nebudu mít discorda) než abych přišel kvůli hacku o komplet hru.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Jerry Heartlead - 24.07.2015

Som notorický cheater a som s tým zmierený Rainbowlaugh


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Mantis - 24.07.2015

Gary_N_Mane su na to dost podobně Rainbowlaugh , tuhle hru sem hrál docela dlouho bez hacku a prostě mě přestalo bavit čekat. Jinak ty ark hacky fungují třeba tak že změní množství bitů co ti dá obchod a tím pádem je skoro nemožné je detekovat. To že na chatování přijdou je způsobeno nejspíš tím, že mezi savem který máš na cloadu a tím co máš aktuálně v mobajlu je velkej rozdíl v počtu bitů, gemů, atd a detekuje jim to nějakém software kterým to automaticky porovnávají. Mě se třeba povedlo aby dvě zařízení měli stejnej save a pokud sem na jednom dlouho nehrál tak se mě hra dokonce zeptala jestli chci zachovat lokální save nebo ho přepsat tím z cloadu.

Odesláno z Magickýho čtverečku


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Jerry Heartlead - 24.07.2015

Mantis: Ja si vlastne vypomáham hackom len z hore uvedených dôvodov... Ale zase na PC drvivú väčšinu hier hrám s trainermi a cheatmi... Prosto zvyk... Ale samozrejme to neznamená, že ich neviem hrať aj bez nich... Len MLP je taká výnimka, pretože si nemôžem dovoliť vrážať doň reálne peniaze... Takže hacky sú pre nás "chudobných" Rainbowlaugh


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Jamis - 24.07.2015

Hacky na tuhle hru jsou hlavně pro ty netrpělivé Twilightsmile průšvih pak je, že většina herního zážitku zmizne, anžto skrze gemy se dá ve hře postrčit/koupit úplně cokoliv.

Hra je nastavená tak, aby v některých momentech bylo potřeba věnovat se herní mechanice a čekat, až se zdroje nashromáždí (viz. třeba zmíněné "získej 800 000 bitů"). To je normální ve všech hrách, ať už RPG nebo strategických. Když to někdo cheatne "páč se mu to zdá ňáký pomalý " a pak napíše, že ta hra je nuda, tak se tomu můžu akorát smát.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Annabell - 24.07.2015

Jamis: Rozhodne súhlasím. Pinkiesmile Tiež som netrpezlivá a chcela som nejaký hack vyskúšať, ale sláva mojim programovým neznalostiam. Rainbowlaugh Nestiahla som ho a teraz už ani nechcem. Radšej budem hrať poctivo a potrpím si pri dlhom čakaní. Aj keď teda prídem o Discorda a všetky poníky, čo sa dajú vyhrať v Balloon Pop.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Bouri - 24.07.2015

Když jsem to ještě hrál, tak bez cheatu je to stále zábava a pak přijde ta radost, kdy si za ušetřené peníze koupím něco fakt pěknýho.
S cheatem jde hra až moc rychle - maximální level za rohem, všichni poníci jsou ve hře, všechny úkoly splněny a pak... nuda - hrát dokola jen denní hry, rozdávat srdíčka, ničit parasprity...


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Mantis - 24.07.2015

To záleží na každým individuálně s hackem to hraju už dva roky a furt sem na max level nedostal a všechny poniky a věci taky nemam.

Odesláno z Magickýho čtverečku