Bronies.cz
My little pony for iOS, Android a Windows phone - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Hry (https://bronies.cz/Forum-Hry)
+--- Téma: My little pony for iOS, Android a Windows phone (/Vlakno-My-little-pony-for-iOS-Android-a-Windows-phone)



RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Jamis - 16.11.2015

Není třeba u toho sedět nějak intenzivně - hrál jsem intenzivně ze začátku - a dneska je to zapnout tak na 15 minut denně, pokud si vzpomenu a mám na hraní chuť

(aktuálně level 106)


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - jensy007 - 17.11.2015

Běžně se přihlásím do hry ráno a večer, asi na 5 až 15 minut... Na postup ve hře to stačí, posbírám bity a zkušenosti z obchodů, "uklízím" parasprity, netopýry a Changelings + za každý den v řadě je bonus navíc (bity, zkušenosti, gemy, občas i nějaký poník).
Docela dobře to zabíjí čas při cestování v MHD do práce a zpět Rainbowlaugh
Jinak je to jak kdy, když zrovna nemám co dělat (v pracovních dnech to platí minimálně Pinkiesmile ), tak dokážu hrát asi hodinu v kuse (Crystal Mine nebo Equestria Girls Game) třeba 2-3x za den.
Takže průměrně (za všechny dny) bych řekl: hraju asi hodinu denně.

@ Jamis : level 106, hezký výkon  Ajsmug Jak dlouho už hraješ?


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Annabell - 21.11.2015

I ja sa už blížim k 106 (pomaly končím 105), tiež bez cheatov a transakcií. Hrám od januára denne vkuse, ale asi 3-4 krát ma to reštartlo na 1. level. Teraz hrám odznovu bez reštartu asi od marca.

Akurát mám už teraz problém získavať poníky (v poslednej dobe ich získavam len z EG dance minigame). Balloon Pop ma príšerne láka a nikdy mu neodolám, keď ponúka nového poníka. Takže gemy sa mi len tak rozsypujú a výhra nikde. Teraz mám 30. Som príliš netrpezlivá, aby som šetrila na gemové poníky v store za 100-500 gemov. Stačilo mi šetriť na Ponyvillskú radnicu za 360 gemov, čo mi trvalo aspoň 4-5 mesiacov.
Neviem teda, či sa to deje / dialo len mne, ale po poslednej aktualizácii už v social eventoch nemôžem dosiahnuť prvú 20tku ani pri najväčšej každodennej snahe. Rebríčky sa kompletne zmenili, vrátane možností obsadiť vyššie priečky. Neviem, čím to bolo, že pred aktualizáciou to u mňa bolo možné veľmi jednoducho a rýchlo a bola som dokonca mnohonásobne v prvej 5ke po celý čas, čo event trval. Len ťažko som klesla pod 20tku. A teraz po aktualizácii pri najväčšej snahe končím na viac než 40tke. Vie niekto, čím to je (keďže som nečítala, že by niečo ohľadom toho bolo zmenené), prípadne je tu niekto rovnaký prípad?


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - jensy007 - 24.11.2015

- yay, tak 105-106 level, to je celkem úspěch Twilightsmile

Já jsem Balloon Pop hrál vždy jenom "free" - mám pocit, že tě to spíš obere o gemy, než abys vyhrála poníka... nevím, mám s tím málo zkušeností.

I po poslední aktualizaci mi jdou eventy jakžtakž normálně (na Androidu) - občas se stane, že to za žádnou cenu nemůžu dát - to jsou ty eventy, jak se lítá s určitým poníkem v mracích a máš tam vydržet co nejdýl...
Jinak ale social eventy na Crystal Mine nebo Equestria Girls jsou poměrně hratelné, když tomu věnuješ dost času - třeba teďka jsem (byl) na 11. místě   Rainbowdetermined2 - a nové poníky získávám takto nebo po odehrání EG Game, když dojdeš k poslednímu (žlutému) dárku - tam většinou nějaký poník je, pokud už je nemáš všechny vybrané/vyhrané

Už se mi ale taky stalo, že jsem se úspěšně blížil k cíli, zbývalo pár hodin do konce eventu a celý se to nějak podělalo - nevím, jestli to je tím, že hru je možno hrát offline a nějak se to tam nezapočítalo nebo to bylo úplně něčím jiným - celkem pak ale naštve, když člověk stráví třeba čtvrtinu víkendu hraním a ono to je nakonec skoro k ničemu.  Rainbowwild Applejackunsure

Co už, je to hra zadarmo a nějaký bugy tam jsou... Naštěstí po většinu hraní se mi objevovaly minimálně Flutterryay

Jop, a šetřit na ponyvilskou radnici bylo fakt příšerný, nechápu, proč za ni chcou tolik  Facehoof


Poznámka: dnes jsem dosáhl level 101 - po 9 dnech od lvl. 100, na 1 level je to poměrně dlouho (a to jsem byl aktivní), kdyby to nebyla hra s poníky, už bych to nejspíš vzdal Applejackunsure


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Melgarh - 07.12.2015

Hmm posledni dobou to hraje bud malo lidi a nebo jsem fakt dobrej, protoze pravidelne vyhravam 1. cenu v litani s ponikama, sbirani elemetu apod. social soutezich. Ne ze bych si stezoval, ale je to divny na to ze to hraju tak 1-2x denne na 10 minut pri ceste trolejbusem..


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Jamis - 07.12.2015

Podle mé zkušenosti nejsou ty statistiky zcela globální - na čem to závisí jsem ale nezkoumal. Takže jeden může snadněji vyhrávat než jiný.

Jsou taky hráči, kteří nahráli údajně přes 120000 za jednu hru s vozíkem v dole, takže tyhle eventy už beru tak trochu s rezervou. Ale v poslední době téměř nehraju - není na to čas.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Melgarh - 07.12.2015

To se da vcelku jednoduse - po 4200 bodech za pouziti 1000g voziku prestane hra generovat landscape a draha je pouze rovna, opakuje se 2x dog, 1x shadowbolt a pripadne 1x barel se specifickou formaci zlataku a jednim elementem uprostred. Plus za pouziti gemu se da jet dal a dal v ramci jednoho voziku a za pouziti Gemoveho voziku se to nasobi jeste vice.

Ale driv jsem proste nemel sanci neco takoveho vyhrat ani bejt v prvnich stech protoze region byl naslapanej, ted jako kdybych byl jenom v CR/SK regionu, zvlastni.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - jensy007 - 07.12.2015

To je zajímavé (CR/SK region) - já určitě hraju v globálu, protože v žebříčcích se mi ukazují i třeba jména psaná azbukou... je otázka, jestli to je "celosvětový globál" nebo třeba "východoevropský" Rainbowlaugh

Mě se nikdy nepodařilo být první, teď jsem byl nejlíp čtvrtý, ale hráč na prvním místě má třeba trojnásobek až čtyřnásobek bodů než já, a to hraju vozík x2 (pouze za bity)...
@Jamis: Nahrát 120 000 bodů za hru? Normálně nemožné... s nejvyšším násobením dáš tak 8 000 - 10 000, leda, že bys to pak několikrát prodlužoval za gemy, ale to by bylo šíleně drahé - takže to budou asi nějaké cheaty na prodlužování hry nebo na gemy Unsuresweetie

@Mel: hra v jakémkoli násobiteli přibližně po 2000 (, 4000, 8000) bodech přestane generovat landscape... barely, dogové a shadowbolti se ale střídají nepravidelně, musíš být pořád ve střehu. Potom tak po dalších přibližně 1000 (, 2000, 4000) bodech se opět generuje landscape, akorát hra běží rychleji než na začátku... barelům se pak poměrně těžko vyhýbá - snadno do nějakého vrazíš

Tip:
Pokud jsem hrál event na získání nejvyššího počtu bodů, vždy se mi po nabourání víc vyplatilo ukončit hru a hrát od znova... prodlužování je příliš drahé a klidně můžeš vybuchnout na dalším barelu  Applejackconfused  - ve hře od začátku je jistých alespoň dalších 500 (, 1000, 2000) bodů


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Jamis - 07.12.2015

(07.12.2015, 12:34)Melgarh Napsal(a): To se da vcelku jednoduse - po 4200 bodech za pouziti 1000g voziku prestane hra generovat landscape a draha je pouze rovna, opakuje se 2x dog, 1x shadowbolt a pripadne 1x barel se specifickou formaci zlataku a jednim elementem uprostred. Plus za pouziti gemu se da jet dal a dal v ramci jednoho voziku a za pouziti Gemoveho voziku se to nasobi jeste vice.

Tak to sice vypadá a taky jsem si to myslel, ale nope Pinkiesmile ta rovná dráha končí (za tebou uvedených podmínek) někdy po 6500 (nebo 7000 už si přesně nepamatuju) a pak začíná nový náročnější terén s novými typy překážek: třeba musíš vyskočit o kolej výš, nebo spadneš do propasti.

Ten nový terén se ukáže po dojetí určité vzdálenosti - takže když použiješ gemový vozík, tak sice dostaneš za stejnou ujetou dráhu více bodů, ale nový terén se ukáže až při vyšším počtu bodů.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - jensy007 - 07.12.2015

No to jsem se tak nějak pokusil popsat v předchozím příspěvku Rainbowlaugh
Většinou je ale do tohoto terénu obtížné se dostat - nejčastěji skončíš na rovném úseku, kde tě odrovná dog nebo shadowbolt Applejackconfused