Bronies.cz
My little pony for iOS, Android a Windows phone - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Hry (https://bronies.cz/Forum-Hry)
+--- Téma: My little pony for iOS, Android a Windows phone (/Vlakno-My-little-pony-for-iOS-Android-a-Windows-phone)



RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Žeryk - 07.12.2015

Já najel kolem 90k mám dojem ? ta dráha se začne celkem razantně měnit, pak se to už nnedalo moc stíhat.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Discordian - 07.12.2015

Je to tak. Rovný úsek končí a za ním je těžší varianta, kde už jsou fakt i docela zákeřnosti. Za firewallem jsem měl před půl rokem ocheatovaný save a tam jsem to jednou hecnul a nacpal jsem do jedné jízdy na vozíku celkem asi sedm tisíc drahokamů.

@Jensy Už to smrdí cheatama, ale asijské děti by to možná zvládly. Už si to nepamatuju přesně, ale 8-10k mi přijde vcelku málo. Když máš už trochu zažité ty vzory překážek a nesekneš se v počítání psů/shadowboltů, tak by to na nejvyší násobitel s trochou štěstí mělo jít aspoň kolem 15-20k i bez nějakých obezliček


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Mantis - 08.12.2015

Když sem to zkoušel naposled pomocí nacheatovanejch gemů tak se dal event bez problémů vyhrát, cena za respawn se potom ustálila myslím na 500 gemech, ale ten složitější úsek se nedal přejet ani tak.

Odesláno z Magickýho čtverečku pomocí Tapatalk


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Azuliana - 13.12.2015

K čemu je vlastně dobré "hraní s poníky"? Děsuplně mě to nebaví (kromě házení balonem), ale nerada bych o nějaký progress. To samé se týká EQG minigame, ale tam mě to nějak nedře.

Jinak jsem zjistila, že to hraju spíš jako singleplayer Rainbowlaugh v kamarádech mám akorát Tiu a dva lidi, co už to nehrají Rainbowlaugh


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Morče - 14.12.2015

Také se vám stalo, že vám přišlo update, přibyl nový minigame, u hry se změnilo logo hry na rarity se santovskou čapkou (jenže na google play byla pořád fluttershy), konečně fungoval cloud jako u ostatních gameloft her a po dnu vám hra nechtěla načíst? Zkoušel jsem jakkoliv reinstall, ale výsledek stejný, v polovině načítání se to sekne a hra se zavře.

Pomůžete prosím? Měl jsem tam kolem 60 lv.

EDIT: Co je tak zajímavé, tak nová verze měla už jinou načítací obrazovku a po reinstallu mám vše po staru (logo, načítací obrazovka). Také v pátek, kdy přišlo mi na mobil update, tak spolužákovi tablet update nenabízel.

Můj mobil kdyžtak je Sony Xperia M4 Aqua.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Annabell - 14.12.2015

Tak a je to tu zas... Už znovu som o všetko prišla, zas ma to reštartlo na 1. level zo 107..... Už fakt neviem, nemá zmysel hrať odznovu, hoci som nakazená...


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Discordian - 14.12.2015

Co tak koukám, u téhle hry jsou fakt blahoslavení ti, co mají root a dělají si ručně zálohy Rainbowlaugh, je to mizerné.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Morče - 14.12.2015

OT:
Jo root je dobrej, ale dělat ho na Sony telefonu je trochu hard liga na začátečníka. Navíc se ho stejně bojím udělat, protože určitě bych ho bricknul a mám ho v záruce. Navíc jsem si ho vybral kvůli pěknému vzhledu androidu, tak si tam nebudu rvát čistý android + ztratím data.



RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Mantis - 14.12.2015

Morce98
Root neznamená čistej android a státu dat. Pinkiesmile Pokud si mobajl rootnes získáš tím jen přístup k dalším nastavením a datům, bohužel u SONY přijdeš o záruku.

Odesláno z Magickýho čtverečku pomocí Tapatalk


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Morče - 15.12.2015

Tak znovu vyšel update (asi jsem vydedukoval, že jsem stáhl verzi, kterou pak gameloft stáhl) označený jako 2.6.1. Díky funkčnímu cloudu mám zpátky level 64 i se vším.  Pinkiesmile Hodně mě to potěšilo, že cloud konečně funguje, dokonce lze mít stejný profil na 2 zařízeních.