Bronies.cz
My little pony for iOS, Android a Windows phone - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Hry (https://bronies.cz/Forum-Hry)
+--- Téma: My little pony for iOS, Android a Windows phone (/Vlakno-My-little-pony-for-iOS-Android-a-Windows-phone)



RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Ferraripony - 23.12.2015

tak pokud to máš připojený na net, což by mělo, tak můžeš využít tu funkci pro přesun od gameloftu


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Mantis - 23.12.2015

Mystery Fox jde to přesunout úplně stejně jako mezi mobajlama, ale teď když funguje ofiko přesun tak by to neměl bejt žádnej problém. Jo a jakou verzi Bluestcku používáš?

Odesláno z Magickýho čtverečku pomocí Tapatalk


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Morče - 23.12.2015

(22.12.2015, 23:52)Mystery Fox Napsal(a): Ahoj. Hraje tuhle hru někdo na PC přes program Bluestack ? Jen by mě zajímalo, jestli se to z té aplikace dá přetáhnout do mobilu, nebo přenést mezi dvěma PC (jelikož si budu kupovat nový) nebo si hru poté znovu stáhnout a nějak se přihlásit na svůj účet hry a pokračovat. Nerad bych to hrál celé znova  Derpytongue2 
Jo mělo by to jít přenést, pokud si dáš sdílet save s druhým zařízením přes vygenerovaný kód, který zadáš do druhého zařízení. Doufám, že jsem ti pomohl. Twilightsmile


Bluestacks využívám, protože ho mám rootlý a díky této novince si můžu na něm namnožit přes hack gemy na svůj save z mobilu a přes cloud se mi uloží a můžu si je užít na mobilu a nemusím to stahovat do telefonu a ještě se s tím štvát. Pinkiecrazy Jinak co se týče hraní, tak na Bluestacks se dá hrát, ale co se týče miniher, tak ty se ovládají hůře. EG se nedají na tom hrát vůbec, jelikož ťuknutí dvou prstů na počítači asi neuděláte. Rainbowlaugh Jinak je to škoda, nezlobil bych se, kdyby vydávali update i na MLP ve Windows Store, aspoň by se konečně pořádně dalo hrát tato hra na PC.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Mystery Fox - 23.12.2015

Tak dobře, nějak se v tom poštrachám a kdyžtak ještě požádám o radu Twilightsmile Jinak k tomu ovládání...hra se mi ovládá kupodivu lépe, než v telefonu a i EQ jde hrát. Primárně je ťuknutí nastaveno na myši a poté se dá ještě v ovládání nastavit na libovolné tlačítko na klávesnici, takže když potřebuješ ťuknout dvěma prsty, tak stiskneš zároveň myšítko + tlačítko na klávesnici, které sis nastavil Twilightsmile


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Cwossie - 23.12.2015

Tuší někdo, jak ve hře běží čas? Protože věci jako kolečka nebo baloon pop se mi obnovují v nějakých podivných intervalech, rozhodně delších, než jak se hra tváří.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Discordian - 23.12.2015

Timery to mělo zabugované vždycky. Přinejhorším zkus cestovat mezi lokacema Rainbowlaugh to se mi taky stávalo dost často, že jsem sice na šestihodinový timer čekal dva dny, ale pak se to zase buglo tak, že každý přechod z lokace do lokace posunul všechny časomíry o deset hodin dopředu


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Jamis - 23.12.2015

@Cwossie: ten čas běží divně, pokud je mobil bez datového připojení k síti. Moje zkušenost je taková, že pokud datové spojení chybí, tak pokud hra neběží, tak v ní obvykle neběží ani čas, dokud se zase k Internetu nepřipojí a pak buď udělá skok, nebo plyne dál. Ono to závisí i na tom, jak moc máš nastavené třeba propojení s FB či GL sociální sítí (jestli ještě funguje).


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Melgarh - 23.12.2015

Jsem asi zjistil, proc neustale ted vyhravam Social gamesy a dostal jsem hromadku poniku - nemam napojeny G+ a FB na tuhle hru, jen jejich GameForge network a asi to pred mesicem rozdelili na segmenty hracu dle Social networku!

Je to zajimave oziveni hry, skoda jen ze vetsina novejch poniku je z Canterlotu ale budiz, aspon Canterlot vypada ne jako vesnice o 3 budovach Rainbowlaugh


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Cwossie - 23.12.2015

(23.12.2015, 14:33)Jamis Napsal(a): ...Moje zkušenost je taková, že pokud datové spojení chybí, tak pokud hra neběží, tak v ní obvykle neběží ani čas...

To by asi souhlasilo, nicméně i když hra běží, tak čas utíká asi 3x pomaleji


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - jensy007 - 23.12.2015

Jop, taky mám pocit, že to nezáleží na tom, jestli jsi přihlášen/a k internetu nebo ne.
Občas si to trochu dělá co chce Twilightoops
Normálně mi to ani tak nevadí (do hry se přihlašuju většinou ráno, večer, občas ještě odpoledne), nejhorší je, když tyto chyby (bugy) ovlivní celkové pořadí v eventech - Social games.
To pak třeba 2 dny poctivě hraješ, abys byl nejlepší a den před koncem se ti to vrátí zpátky - už se mi to jednou stalo, možná jsem to už tady někde psal...