Bronies.cz
My little pony for iOS, Android a Windows phone - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Hry (https://bronies.cz/Forum-Hry)
+--- Téma: My little pony for iOS, Android a Windows phone (/Vlakno-My-little-pony-for-iOS-Android-a-Windows-phone)



RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - janaaa - 17.01.2016

Nemáte někod nějaký funkční cheat na gemy?? Mám miliardu ukolu, kde potřebuju kupovat koně za gemy a fakt je to na dloho Twilightoops !!! hraju tedy na mobilu ! android!


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Minetex - 17.01.2016

O stránku dozadu je návod.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - janaaa - 17.01.2016

Prosím, máte někdo funkční hack na gemy, aby se mi nezablokovala hra a někdo kdo by to vysvětlil jako pro debila? vubec nevím jak se co kam má vkládat, zda je to bezpečné atd. Hraju na mobilu-android. Také by mne zajímalo jak získam princeznu Lunu???


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Discordian - 17.01.2016

Vysvětlené dost jasně to bývá u reddit vláken k těm hackům. Na některé potřebuješ root, ale na ty, které jen mění odměny za akce to myslím potřeba nebývá. Jinak záleží na tom, který si vybereš.
Bezpečné... v jakém slova smyslu? Nic není na sto procent bezpečné. Vždycky existuje malinká šance, že se něco pokazí.

Jinak Lunu získáš tak, že dokončíš hlavní linku v Ponyville (aktivuješ všechny EoH sochy apod. Pak se ti Luna hodí do inventáře a na levelu 51 ji můžeš vypustit do světa)


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - janaaa - 17.01.2016

No tak v ponyvillu mám dokončeno, jsem v 89 levlu a Luna nikde Twilightoops a ty hecky jsem uplnej nováček v tomhle, takže netušim vubec kde a jak na ně a jsem úplnej debil na to


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - zuza125125 - 29.01.2016

Ahojte.Prosim o pomoc.Před několika měsíci jsem si nainstalovala z google play do tabletu hru My little pony.Všechno bylo super.Pak mi to nabídlo aktualizaci,já dala instalovat a ouuha,už nic nejelo.Už jsem resetovala celý tablet,hru znova instalovala a vůbec se nerozjede.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Cwossie - 29.01.2016

Zkontroluj, jestli máš dost volné paměti na disku nebo kartě. Mně se takhle nechtěla hra rozjet kvůli zaplněnému místu.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - zuza125125 - 29.01.2016

(29.01.2016, 01:40)Cwossie Napsal(a): Zkontroluj, jestli máš dost volné paměti na disku nebo kartě. Mně se takhle nechtěla hra rozjet kvůli zaplněnému místu.

Místa je dost,ostatní hry nainstalovat jdou,jen tato ne


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Ferraripony - 29.01.2016

problém téhle hry je ten, že při každé aktualizaci chce cca 2 násobek své velikosti. což znamená zhruba 200 mb volného místa v základní paměti telefonu (neumí instalovat na pamětové karty, další disky). což může být zejména u starších nebo déle používaných telefonů problém.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - zuza125125 - 29.01.2016

(29.01.2016, 12:38)Ferraripony Napsal(a): problém téhle hry je ten, že při každé aktualizaci chce cca 2 násobek své velikosti. což znamená zhruba 200 mb volného místa v základní paměti telefonu (neumí instalovat na pamětové karty, další disky). což může být zejména u starších nebo déle používaných  telefonů problém.

Ale když jsem resetovala tablet,tak byl celý prazdny astejne to neslo . moc mě to stve