Bronies.cz
My little pony for iOS, Android a Windows phone - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Hry (https://bronies.cz/Forum-Hry)
+--- Téma: My little pony for iOS, Android a Windows phone (/Vlakno-My-little-pony-for-iOS-Android-a-Windows-phone)



RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Blossom - 19.02.2016

Mně to poslední dobou blbne taky, zkus to několikrát zapnout, případně přes obchod ono to časem naskočí.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - AngelF1re - 19.02.2016

To som skusal, funguje to max vtedy ked to odinstalujem, nahodim znova, a raz pustim .. po druhy krat uz nie.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - AngelF1re - 20.02.2016

Takze vazeni, ide to. Pri spustani musi byt vypnuty net, inak sa to sekne. Bez netu to pochopitelne nacitava rychlejsie a ide to plynulejsie. Po nacitani hry mozte normalne zapnut internet a hrat jak keby sa nic nedialo. Neviem uprimne co je toto za magiu, vcera to slo este normalne. No, hlavne ze to ide. Pinkiesmile


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Morče - 20.02.2016

Taky tento problém mám, u mě se ukázal tak v listopadu a doteď nevím, co to způsobuje. 
Ale na velmi pomalém netu se načte hra bez spadnutí, ale jen někdy. Rainbowhuh


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Jerry Heartlead - 20.02.2016

AngelF1re: Ja som MLP z mobilu vyhodil práve preto, lebo je slabý a aj rok starú verziu ledva rozchodí. Hra sa ale dá rozbehať na Windows 10 na počítači, kde ju mám stiahnutú z Windows Store. Len podotýkam, že verzia pre W10 je už tiež trošku neaktuálna, no väčšina súčasných vecí v nej je...


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - AngelF1re - 20.02.2016

No, u mňa je môj mobil slušný, takže to rozbehne bez problémov. Aj som si vedomý toho, že sa to dá hrať aj cez PC, ale nemôžem si pomôcť, vyzerá to divne. Rainbowlaugh Avšak pre ľudí, ktorí majú mobil, ktorý im ledva rozbehne najzákladnejšie appky, to je dobrá alternatíva.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Jerry Heartlead - 20.02.2016

AngelF1re: Tak mne sa to dá plynule hrať len na PC, mobil ťahá už tretí rok života a je už pomaly súci do dôchodku (respektíve do šrotu).


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - AngelF1re - 20.02.2016

Môžme asi ďakovať, že to ide spustiť aj na kompe, lebo bez neho by sme asi nadávali do pohanov pár dní v kuse. Rainbowlaugh


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Jerry Heartlead - 20.02.2016

AngelF1re: Hru na počítači ide spustiť aj cez Bluestacks, čo je vlastne emulátor Androidu a ten nainštaluje a spustí akúkoľvek aplikáciu... Len je tam dosť nepresné a nepohodlné ovládanie, pokiaľ človek nemá aspoň notebook s dotykovým monitorom (napríklad moja sesternica ho má). Takže aj v prípade, že niekto nemá Windows 10 (resp. 8/8.1), tak sa dajú androidovské aplikácie spustiť aj v počítači práve cez Bluestacks.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - AngelF1re - 09.03.2016

Po novom update ta hra zacina akosi prechadzat do normalu, uz mi spusti aj cez Wifi ( nie vzdy ). Ale potesi, ze uz to nepada tak ako predtym.