Bronies.cz
My little pony for iOS, Android a Windows phone - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Hry (https://bronies.cz/Forum-Hry)
+--- Téma: My little pony for iOS, Android a Windows phone (/Vlakno-My-little-pony-for-iOS-Android-a-Windows-phone)



RE: My little pony for iPad, Android - Sareth - 08.02.2013

GL nickname : Ghoroth
level mam asi 37 Pinkiesmile budu rád když si mě někdo přidá Pinkiehappy


RE: My little pony for iPad, Android - Survivor - 08.02.2013

Refly,bol som u teba .. ty nehackuješ, ty si tie gemy poctivo kupuješ Rainbowlaugh



RE: My little pony for iPad, Android - KovisCZ666 - 08.02.2013

need dis for psvita!


RE: My little pony for iPad, Android - Refly - 08.02.2013

(08.02.2013, 17:36)Survivor Napsal(a): Refly,bol som u teba .. ty nehackuješ, ty si tie gemy poctivo kupuješ Rainbowlaugh

Ano, nakoupil jsem hodně, když byla ta sleva 50% na gemy. Ajsmug


RE: My little pony for iPad, Android - Dragea - 10.02.2013

Yay, vám to jede? Já si to asi před dvěma měsíci chtěla stáhnout. Stáhla jsem to a když jsem to chtěla spustit, tak mi to vždy spadlo. Ten samý problém měl i brácha. Máme oba androida. Kde může být problém?


RE: My little pony for iPad, Android - Johnn195 - 10.02.2013

Mě to po novém update vždy padá když chci přijmout nějaké srdíčko Twilightoops
Napadlo mě to přeinstalovat, ale tím bych ztratil postup ve hře, takže zatím vyčkávám a doufám, že se to spraví, má někdo podobný problém?


RE: My little pony for iPad, Android - Refly - 10.02.2013

Ano, vědí o tom, je to hlášeno Gameloftu Ajsmug


RE: My little pony for iPad, Android - vangy - 10.02.2013

(10.02.2013, 12:04)Dragea Napsal(a): Yay, vám to jede? Já si to asi před dvěma měsíci chtěla stáhnout. Stáhla jsem to a když jsem to chtěla spustit, tak mi to vždy spadlo. Ten samý problém měl i brácha. Máme oba androida. Kde může být problém?

Aky mas mobil konkretne ?


RE: My little pony for iPad, Android - Dumbass_CZ - 10.02.2013

(10.02.2013, 16:42)Johnn195 Napsal(a): Mě to po novém update vždy padá když chci přijmout nějaké srdíčko Twilightoops
Napadlo mě to přeinstalovat, ale tím bych ztratil postup ve hře, takže zatím vyčkávám a doufám, že se to spraví, má někdo podobný problém?

Mno, podle mě by jsi postup neztratil. Postup je totiž uložen na SD kartě, a odinstalací smažeš jen apk soubor v ROMce Ajsmug
Ale pokud ti to nejede teď, tak ani potom.


RE: My little pony for iPad, Android - Strainer - 10.02.2013

Odinstalací se přijde o uloženou hru.
Ja celou hru dohrál (s úpravama - některý jsou v tomhle postu). Odinstaloval. Když pak vydali vánoční patch, tak jsem hru znova nainstaloval a musel jsem začít od začátku. Postavail jsem jenom dvě budovy a od tý doby na to nesáhl. Teď když vydali tenhle Valentýnskej patch, tak jsem hru znova spustil a mám tam všude skály/kořeny a asi tak 50 paraspritů jenom na ty začáteční pozici.. Facehoof
Telefon: HTC Evo 3D - Android 4.0.3