Bronies.cz
My little pony for iOS, Android a Windows phone - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Hry (https://bronies.cz/Forum-Hry)
+--- Téma: My little pony for iOS, Android a Windows phone (/Vlakno-My-little-pony-for-iOS-Android-a-Windows-phone)



RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Ferraripony - 28.09.2016

a mne se to nenaistaluje nééééé Twilightoops


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Jerry Heartlead - 29.09.2016

A ja im na update kašlem z vysoka, keď nejde hack Rainbowwild


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - btour - 29.09.2016

Kasli na hack ten s toho robi len klikanie.. nič si nemusis zasluziť, na nič nemusis čakať ,,, nuda


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Žeryk - 29.09.2016

Ponysynth pokud nejsi blbej a používal si ty hacky správně, tak musíš mít slušnou zásobu jak peněz, tak gemů, tak nevím, co tu furt zmiňuješ, že ti hacky nejdou a že bez nich nejde hrát.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Jamis - 29.09.2016

Inb4 stížnosti "Nefunguje mi hack, fňuk!" Rainbowlaugh

Update zatím instalován nemám, neb doma zatím nemáme Internet (a přes mobilní data se mi to tahat nechce) - nevíte někdo, zda instalace aktualizace neutne stávající příběhovou linii s Rarou? Byť tipuju, že ne, budu klidnější, když to budu vědět předem.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Azuliana - 29.09.2016

Ne, neutne. Rara běží dál.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Ferraripony - 29.09.2016

anyway někdo nějakou radu co s tímhle? : Aplikaci nelze nainstalovat na úložiště nebo SD kartu. Zkuste to znovu (kód chyby: -18)
Místo v paměti je. zkoušel jsem to několikrát včetně restartu zařízení.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Azuliana - 29.09.2016

Tak to netuším. Mě se hra akorát od pátku (ještě před updatem) děsně seká, v některých chvílích je to skoro nehratelné.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Dawnflash - 29.09.2016

Uvoľni si nejaké miesto v internej pamäti a po inštalácii použi nejaký prenosný program z Play store alebo cez adb shell/file explorer si manuálne urob symlink ("mv /sdcard/Android/data/<MLP folder> /external_sd/Android/data && ln -s /external_sd/Android/data/<MLP folder> /sdcard/Android/data").


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Annabell - 29.09.2016

Tých 50 gemov za Magical balloon pop ma dorazilo. Rainbowlaugh Len dúfam, že budú niektoré poníky/ obchody dostupné i za bity, nielen gemy. Mám vyše 7 miliónov bitov a nemám ich už za čo utrácať. xD Kým gemov nieje nikdy dostatok a balloon pop ma za každou lákavou ponukou mojich obľúbencov ovládol a bolo to samozrejme k ničomu...
Chvalabohu už som získala aspoň Coloraturu aj Raru. A po novej aktualizácii sa mi zázrakom konečne vrátili ponuky na výpredaje a reklamy. Akurát keď mi došli gemy kvôli balloon pop, lebo som sa vzdala nádeje, že sa mi tie ponuky na poníky niekedy vrátia po viac než polroku čakania a správe, že je to funkcia hry, nie bug...