Bronies.cz
My little pony for iOS, Android a Windows phone - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Hry (https://bronies.cz/Forum-Hry)
+--- Téma: My little pony for iOS, Android a Windows phone (/Vlakno-My-little-pony-for-iOS-Android-a-Windows-phone)



RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Azuliana - 09.10.2016

Navíc teď šest poníků získáš "skoro zadarmo" sbíráním element shards. Už mám dva vysvobozené.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Ferraripony - 09.10.2016

to je v crystal empire až ho odemknu?


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Azuliana - 09.10.2016

Jop, ale ještě netuším, co bude dál.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Jamis - 10.10.2016

Všechny donedávna vydané questy mám splněné - sice to nějakou dobu trvalo, ale protože ve hře nejsou žádné výrazné dějové zvraty, tak mi to nijak zvlášť nevadilo. Sbírání gemů je pomalé, ale aspoň si u toho stihnu poníky vylevlit a získat další, co jsou normálně na gemy, z týdenních eventů, nebo z EQG hry (i ty už mám vybrané do konce).

Teď jen čekám na odemčení Crystal Empire a prokousávám se questem s Rarou (jediné, co zbyly).


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - jensy007 - 10.10.2016

Mám ve hře sesbíraných asi 135/150 sněhových koulí, takže už se taky blížím k odemčení Crystal Empire.

(09.10.2016, 20:25)Azuliana Napsal(a): Navíc teď šest poníků získáš "skoro zadarmo" sbíráním element shards. Už mám dva vysvobozené.
To jsem vůbec netušil... Už abych tam byl. Rainbowlaugh

(10.10.2016, 09:26)Jamis Napsal(a): ...z EQG hry (i ty už mám vybrané do konce).
To teda nevím, kolik jich ještě můžu z EQG hry získat. Poslední dobou jsem často našel nějakou "blbost", ne poníka. Rainbowlaugh

(10.10.2016, 09:26)Jamis Napsal(a): Teď jen čekám na odemčení Crystal Empire a prokousávám se questem s Rarou (jediné, co zbyly).
Ještě k tomu dělám ty jednotlivé úkoly (s Twilight, Rarity, Applejack, Pinkie Pie a Fluttershy), abych získal ty poníky, kteří jsou spojeni s Rarou. To je taky děsně na dlouho, protože někdy za dokončený úkol dostanu jen bity a zkušenosti.  Fluttershbad


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Azuliana - 11.10.2016

Offtopic ontopic

V Crystal Empire se dá koupit ta knihovnice z dílu The Crystal Empire. A dokonce má i jméno - Amethyst Maresbury.

Což je jasný odkaz na tuhle paní a její nejslavnější postavu. Pinkiehappy


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Žeryk - 11.10.2016

Nějak mi přestal fungovat quest s Tirekem Rainbowlaugh furt na něho klikám, udělá to sice animaci zásahu, ale nic jiného se nestane, neubere mu to život ani neubere elementy. Nevite někdo co s tím?


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Jerry Heartlead - 11.10.2016

Už je tých questov v hre zbytočne veľa, čo je ďalší dôvod, prečo to už nehrám... Ešte nestihnem splniť ani staré questy a oni vám tam tresnú nové...


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Jamis - 11.10.2016

(11.10.2016, 15:08)Jeryk Napsal(a): Nějak mi přestal fungovat quest s Tirekem Rainbowlaugh furt na něho klikám, udělá to sice animaci zásahu, ale nic jiného se nestane, neubere mu to život ani neubere elementy. Nevite někdo co s tím?

Po aktualizaci, nebo jen tak "z ničeho nic"? Hra mi občas dělala divné věci když měla nastavenou konektivitu na veřejnou síť a pak na síti nějakou dobu nebyla.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Azuliana - 11.10.2016

(11.10.2016, 15:10)Ponysynth One Napsal(a): Už je tých questov v hre zbytočne veľa

Čím víc questů, tím víc adidas Pinkiehappy

Ne, upřímně, na Raru jsem se vykašlala, páč než bych to dodělala, tak obrostu mechem, ale questy v CE jsou zábavné a mají celkem rychlý progress.