Bronies.cz
My little pony for iOS, Android a Windows phone - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Hry (https://bronies.cz/Forum-Hry)
+--- Téma: My little pony for iOS, Android a Windows phone (/Vlakno-My-little-pony-for-iOS-Android-a-Windows-phone)



RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - AngelF1re - 17.10.2016

Tak mam maleho Spika, aj CE odomknutu. Lets do this Rainbowlaugh


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Žeryk - 20.10.2016

Achjo, to mě štve, už hraju dva měsíce a furt žádný progress Rainbowlaugh ještě nemám ani okřídlenou Twi a ke všemu musím furt dělat revitalizaci území, protože se tam furt spawnují ty pitomé šutry Rainbowlaugh

Btw, jen tak pro zajímavost, jakých rekordů jste dosáhli v těch expících hrách? Já to mám u sběru jablek 460, u hvězd 385 a u míče 492 Rainbowlaugh a u clear sky 262 zlaťáků.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - AngelF1re - 21.10.2016

Najviac som strelil u hry s loptou cca 513, odvtedy uz nie. Rainbowlaugh Ak ratas aj Mine Cart, tak vdaka 8x bonusu s gemovym vozikom som dostal cez 15000 bodov, ak ma pamat neklame. Rainbowlaugh


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Annabell - 22.10.2016

Takže:
Mine Cart (s 8x bonus): 22442
EG Minigame (4% bonus): 8408
Lopta: 598 (len raz)
Jablká: (kde sa to presne dá pozrieť? Neviem to nájsť. Ale je to viac než 400, menej než 500 Rainbowlaugh)
Teleskop: (Rovnaký problém ako s jablkami, ale tu si pamätám presne): 470
Clear skies: 238 (tiež len raz a dávnejšie, teraz sa mi už nad 200 nedarí nahrať)


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - AngelF1re - 26.10.2016

Jablka kuknes tusim priamo ked hras s ponikom tu hru, tam ti to na konci vypise maxiamlne mozne skore, aj ked teraz neviem, ci s boostom, alebo bez ( 2x, 5x a pod. )


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Annabell - 26.10.2016

Potom asi s boostom, keďže mne sa to nezobrazuje (jedine pri lopte).

A ešte jedna otázka; mama sa sťažuje, že jej obchod nosiaci gemy nefunguje pravidelne (napr. v jednej chvíli jej ostáva čas prínosu gemov 8 hodín a keď pár hodín nehrá a potom znovu zapne hru, opäť sa jej ukazuje rovnaký ostávajúci čas). Myslí si, že sa rátajú len aktívne hodiny (hoci mne funguje tak ako má). Majú s tým aktívne hodiny niečo spoločné? Je nejaké vysvetlenie, prečo jej obchod nenosí gemy pravidelne, či sa jedná o bug?


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - AngelF1re - 26.10.2016

Ked je offline, cas tam plynie pomalsie ak viem, preto sa moze stat, ze tie gemy este nema, lebo obchod nestihol este vyprodukovat. Inu verziu nemam, moze to byt bugnute.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Annabell - 26.10.2016

Aj tebe (alebo iným) sa to deje? Pýtam sa, keďže mne čas beží normálne, i keď som offline (alebo teda aspoň myslím, keďže mne nosí gemy pravidelne ráno).


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Azuliana - 29.10.2016

V Nightmare Night Eventu je jako odměna Moonlight Raven! YES!!!


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Jerry Heartlead - 29.10.2016

Pre mňa najlepšia odmena bude, keď aspoň najbližšieho pol roka na tú hru nebudú vychádzať aktualizácie... Už to ide dolu vodou ako World of Tanks...