Bronies.cz
My little pony for iOS, Android a Windows phone - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Hry (https://bronies.cz/Forum-Hry)
+--- Téma: My little pony for iOS, Android a Windows phone (/Vlakno-My-little-pony-for-iOS-Android-a-Windows-phone)



RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Jerry Heartlead - 04.12.2016

C:/Checking my progress:
Game update: OK
Game played: FAILED
Getting updated Jessynator: Error 404 - Not Found

Overall summary: Game convicted to doom


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Azuliana - 05.12.2016

Musím uznat, že ten nápad s hotelem není špatný, celkem mě to baví.

OT

Milý Ponysynthe,
vem se s pondělím a zimou za ruce a táhněte všichni tři tam, kde slunce nesvítí. Tvoje věčné fňukání docela dost lidí s.re, má nulovou informační hodnotu a je otravné jak cyklon b.
Jo, a na to, jak tu hru už nehraješ, tak tady o ní píšeš dost často. Zníš jak holka po rozchodu, co všem vykládá jak "už pro ni bývalý nic neznamená", na tajňačku brečí nad jeho fotkou a nikdo v okolí ji tu lež nežere. Spíš než na problém s hrou bych to viděla na attention issues.
Jestli se potřebuješ ramínko na vyplakání, najdi si ho jinde a neotravuj to tady těm, co hrají bez hacku a baví je to.



RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Žeryk - 05.12.2016

Mě se taky hotel celkem líbí, mám 3 nové poníky skoro zadarmo, tak jsem rád. Akorát nějak nechápu smysl těch "speciálních funkcí" u některých poníků, Spitfire, atd. U některých dostávám třeba ty mikrofony na Raru, nebo vesty pro ty její tanečníky, ale u těch dalších za to je jen pár bitů a expů.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Azuliana - 06.12.2016

Možná to bude spešl dávat tokeny, až když budeš mít v hotelu určité poně a po dosbírání tokenů se to zas přepne na expy a bity.

Tak jsem dodělala questy v CE a teď mám Sombru z CE (questy) a Sombru v Canterlotu (koupený za gemy). The hell? Rainbowlaugh


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - jensy007 - 06.12.2016

Jop, podle poníka v hotelu to dává různé předměty- teď sbírám kachničky a dorty. Rainbowlaugh
Jinak se snažím dávat úkoly všem poníkům, u kterých to jde, abych získal nějaké bity a expy navíc.

Minihry se mi po updatu taky víc sekají, ale naštěstí je to pořád hratelné.
Myslím, že díky hotelu je hra zase o něco zábavnější, ale poslední dobou mi přijde dost "přeplácaná".
Mohli by dát aspoň na chvíli s updaty pokoj Rainbowlaugh - tedy kromě opravy těch zpomalených miniher...


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Žeryk - 06.12.2016

Mě ty updaty nevadí, jen by mohli omezit úkoly za gemy, celý Canterlot mi teď stojí na 3 úkolech za dohromady 260 gemů Rainbowlaugh Ponyville taktéž, Soarin za 150 gemů, co mi tím tvůrci asi naznačují? Rainbowlaugh


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Azuliana - 06.12.2016

Taky mi updaty nevadí, páč kromě Sweet Apple Acres mám questy (zatím) hotové (Raru nepočítám, na tu jsem se vykašlala).


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Jerry Heartlead - 06.12.2016

Aj tak ma štve, že tam musíte zbierať kopu zbytočných blbostí, kedysi stačilo zbierať bity, gemy a elementy... Teraz miliónpäť totálnych SPROSTOSTÍ, bez ktorých by sa hra jednoznačne zaobišla... That's freakin' all... Proste už to celé zbytočne komplikujú...


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Jamis - 06.12.2016

Možná to nevíš, ale nikdo tě tu hru hrát nenutí Rainbowlaugh když se ti nelíbí, tak ji prostě nehraj. Jestli chceš lepší, zaplať někomu, ať ti nějakou lepší vytvoří, nebo si kup takovou, která ti vyhovuje.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Jerry Heartlead - 07.12.2016

Mňa len irituje ako tam stále pridávajú veci, ktoré z tej hry robia len obyčajný bloatware, ktorý len bobtná a bude bobtnať dovtedy, kým nepraskne a z hry neostane nič....