Bronies.cz
My little pony for iOS, Android a Windows phone - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Hry (https://bronies.cz/Forum-Hry)
+--- Téma: My little pony for iOS, Android a Windows phone (/Vlakno-My-little-pony-for-iOS-Android-a-Windows-phone)



RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Jerry Heartlead - 19.12.2016

Annabell: Som zvedavý, kedy v nejakom update MLP hry niečo fungovalo... Tam nič nefunguje od čias vyhostenia Luny na Mesiac...


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Jamis - 19.12.2016

jj, od zimního update tahle věc nefunguje - zas to není taková trága, protože těch bodů není potřeba tolik, aby se jeden do časového limitu nevešel.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Azuliana - 19.12.2016

Mno, jak kdy. Třeba teď jsem kvůli tomu přišla o Marble Pie v social eventu... Celý den v práci, kde nemám tablet a když to chci dohnat ve svém volnu, tak to nejde. No přiznám se, že mě to docela nas.alo... Ne každý má možnost u toho sedět a vychytávat, aby se vlezl do časového limitu.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Žeryk - 19.12.2016

Náhodou, to bylo docela easy Rainbowlaugh Marble mám, ale po vyčerpání koleček se v pohodě dalo jet přes gemy, 1 gem za jízdu není zas tak velká cena, když vezmeš, že normálně Marble stojí 280 gemů.
Ale mnohem zajímavější jsou eventy, kde je hlavní výhra na druhém místě, pak to i ostatní nutí hrát trochu strategicky a ne jen na nejvyšší počet bodů. Viz ten současný event, kde se hraje o Limeston Pie, u toho prostě nemám šanci, když prvních 10 míst zabírají týpci, kteří za pár hodin nasbírají přes 1000 elementů, to nějak nepobírám, jak toho lze dosáhnout Rainbowlaugh


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Mantis - 19.12.2016

Svedl bych to na cheat, ale o žádným funkčním nevím Twilightsmile

Odesláno z Magického pidičtverečku E5823


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Azuliana - 20.12.2016

(19.12.2016, 17:59)Jeryk Napsal(a): Náhodou, to bylo docela easy Rainbowlaugh Marble mám, ale po vyčerpání koleček se v pohodě dalo jet přes gemy, 1 gem za jízdu není zas tak velká cena, když vezmeš, že normálně Marble stojí 280 gemů.

To je sice pěkný, ale v době eventu jsem měla gemy dva. S tím sem si moc nezajezdila.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - jensy007 - 20.12.2016

(18.12.2016, 17:34)Azuliana Napsal(a): Od té doby, co v Ponyvillu a zbytku nasněžilo (rozumněj vánoční update) mi nejdou z ničeho vytřepat kola na důl ( a docela by se mi teď hodila na social event). Je chyba na mé straně nebo vám to dělá taky?
Zrovna včera jsem potřeboval zajet důl, abych dokončil quest poníka v hotelu... Třepal jsem stromy (v Ponyvillu) a asi 2 kolečka jsem našel. Možná jen v zimě nepadají tak často jako v létě.

-----
Dále hra konečně po updatu jede opět bez sekání, časomíra úkolů odpovídá skutečnosti (to nevím, jestli je dobře nebo špatně, každopádně si můžu odhadnout, kdy budou úkoly hotové a podle toho zvolit délku jejich trvání).

A ještě bych se chtěl trochu pochlubit nedávnými úspěchy (původně jsem to sem chtěl vložit dřív, ale v posledních 2 týdnech nebyl prostě čas.  Twilightblush

Všechny tyto poníky jsem získal splněním úkolů, nepadl na ně jediný gem.
Nechci se kdovíjak vychloubat, spíš jen ukázat, že hra se dá v pohodě hrát i bez cheatů a jednotlivé cíle jsou dosažitelné.
Je pravda, že plnění úkolů a questů zabere nějaký čas (Raru jsem hrál snad aspoň 3 měsíce, ani už přesně nevím). Rainbowlaugh
Taky nestíhám všechno (eventy, levlení poníků), ale s cheaty (=všechno je hned bez skoro žádného úsilí) by to byla hrozná nuda a určitě bych u této hry nevydržel tak dlouho (v únoru to budou 2 roky, co hraju).

08.12.2016 (ráno) - konečně jsem získal Raru
[Obrázek: Screenshot_20161208-052706.jpg?ver=0]

08.12.2016 (večer) - mám dokončené úkoly v Crystal Empire a získal jsem znovu Sombru (jednoho už jsem měl dříve v Canterlotu)
[Obrázek: Screenshot_20161208-231233.jpg?ver=0]

Zachránění poníci z ponyvillského hotelu: Scootangel Rainbowlaugh
Tender Taps
[Obrázek: Screenshot_20161220-102653.jpg?ver=0]

Fluttershy's Family:
[Obrázek: Screenshot_20161220-102700.jpg?ver=0]

[Obrázek: Screenshot_20161220-102637.jpg?ver=0]

[Obrázek: Screenshot_20161216-214129.jpg?ver=0]

Spirit of Hearth's Warming Past:
[Obrázek: Screenshot_20161220-141109.jpg?ver=0]



RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Icazo - 23.12.2016

Zdravím. Tak jsem (dost pozdě) začal taky hrát. Bylo by fajn, kdyby si mě někdo přidal (ani za biha tu v těch 1800 příspěvcích nemůžu najít friend codes ostatních) Pinkiesmile

FC: 85b60eb


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Žeryk - 23.12.2016

Přidáno. Tady je můj, srdíčka navíc by se mi hodily.

78f6bb7


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Viol - 23.12.2016

Tak... Jsem taky začala hrát. Konečně mám totiž nový mobil. Tak pokud si mě třeba někdo chce přidat: 8ef558e

odesláno mým šikovným dráčkem