Bronies.cz
My little pony for iOS, Android a Windows phone - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Hry (https://bronies.cz/Forum-Hry)
+--- Téma: My little pony for iOS, Android a Windows phone (/Vlakno-My-little-pony-for-iOS-Android-a-Windows-phone)



RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Žeryk - 12.01.2017

Jo, protože jsem lvl 92 a jsem na 143. dni Daily Bonusu a na mlp-wiki je definovaných jen prvních 150 dní a dál není napsané, co se stane Rainbowlaugh


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Ferraripony - 12.01.2017

Takze je to 150 dni. Uzij si poslednich 7 dni vic jich uz nebude

Sent from my IdeaTabA1000-F using Tapatalk


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Jamis - 12.01.2017

Anyway... někdo se tu kdysi ptal, kam až se kdo v minihrách dostal:

Minecart: Score multiplier 2x, do prvního vybourání se (tyhle úseky jsou docela zrádné)
[Obrázek: srwRSeUh.png]
Sbírání jablek: Score multiplier 2x (červená jablíčka):
[Obrázek: UlZ6oPzh.png]
Souhvězdí: Score multiplier 2x:
[Obrázek: qBSQAywh.png]
Pinkání s míčem: Score multiplier 2x:
[Obrázek: qr1DRd7h.png]
Získání hvězdy v letu s motýlími křídly:
[Obrázek: VN6ib3Vh.png]



RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Žeryk - 25.01.2017

Squiiii, v top 10 jsem ještě nebyl Rainbowlaugh
[Obrázek: iWZgMLK.jpg]



RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Jerry Heartlead - 02.02.2017

To si tá hra vedie už aj rebríčky? Pri Celestiinej hrive... Facehoof


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Jamis - 02.02.2017

Gratulace Pinkiesmile me se to povedlo jen parkrat kdysi - dneska uz se social eventu moc neucastnim - s tema, co jsou u hry peceny, vareny nema smysl v tomhle souperit.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Žeryk - 02.02.2017

To je žebříček z těch miniher, ve kterých soutěžíš. Teďka to bylo o celkem drahého poníka, tak jsem se snažil a dostal ho Rainbowlaugh


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Morče - 13.02.2017

Jak si vedete u nového update? Mám pomalý progress, takže možná ani nedostanu žádného poníka. Twilightoops
Nemluvě o tom, že cheating Gameloft asi teď zase neřeší, takže není šance získat Matildu. Ano, cheatoval jsem, ale jednou to řešit a pak ne, co to je? Rainbowlaugh 
A ono vůbec, udělat event, kde má šanci vyhrát jen 20 lidí z celého světa mi přijde na hlavu, obzvláště u unikátní věci. Neřeknu nic, kdyby šlo ji/je koupit (a ne v bundle dostupném 2 hodiny). Twilightangry2


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Azuliana - 13.02.2017

Mno. Nevidím nějak reálně, že se mi ten event podaří úspěšně dokončit, takže co udělám, to udělám.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Žeryk - 14.02.2017

Nepřijde mi ten update nějak zajímavý. Přibylo dost postav, které se tě snaží donutit nakoupit si gemy, protože jinak nemáš šanci si je z normálně našetřených gemů koupit. Sběr dárečků je taky dost k ničemu, těch TOP10 už jich mají v řádu stovek, takže bez šance. Ale alespoň těch 50 bych mohl získat Rainbowlaugh