Bronies.cz
My little pony for iOS, Android a Windows phone - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Hry (https://bronies.cz/Forum-Hry)
+--- Téma: My little pony for iOS, Android a Windows phone (/Vlakno-My-little-pony-for-iOS-Android-a-Windows-phone)



RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Ferraripony - 22.09.2017

Když ti dojdou data a vypnouti je, tak to může být pro některé lidi otravný.


Jinak já mám komplet ponyville quest spoustu drahých poniku. (včetně časově limitovaného thoraxe) a nedal sem do toho ani korunu. Kdo je trpělivý tak na ně vydělá

Odesláno z mého Redmi Note 4 pomocí Tapatalk


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Žeryk - 22.09.2017

Jo v pohodě se to dá Rainbowlaugh teď jsem první v týdenním questu o ponika za 440 gemů.
A btw, všechny poniky v questech, Kredenc, Shining Armor jde získat v té tancovaci EQD minihre Rainbowlaugh každý týden.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Žeryk - 05.10.2017

Do hry dorazila poněkud větší aktualizace z filmovým obsahem Rainbowlaugh luxusní.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Jamis - 05.10.2017

Jako ten, co film už (nejednou) viděl taková otázka do pléna: čistě hypoteticky... když něco víte a nejste si vědomi toho, že je to spoiler, bude to pro vás pořád spoiler?

Anžto filmový obsah... no spoilery tam jsou (minimálně jména, postavy, podoby... ale to není všechno).

Aktualizace jinak supr - akorát nová lokace je ještě zamčená (její jméno je btw. další gift kód, co přidá 20 gemů).

Ale teda posledního poníka z Daring Doo questu odemčeného dneska uhánět nebudu - i při ideálním přiřazování úkolů to při dvou znamená, že se člověk moc nevyspí a nebude dělat nic jiného než hrát. So.... nope.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Azuliana - 05.10.2017

Gift code: jak psal Jamis, jméno nové lokace a ještě druhý - movie


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Jamis - 06.10.2017

Tak máme nový update... těm, co nemají rádi spoilery a chtějí vidět film, tak doporučuju se do toho nepouštět, protože se zdá, že předchozí questy byly prequel k filmu (detaily radši později, až většina film uvidí) a teď se začíná s vlastním dějem přesně podle filmu. Tedy alespoň to zatím odpovídá.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Jamis - 06.10.2017

Nový quest je huge megaspoiler na film, protože kopíruje postavy, dialogy a děj téměř přesně!

Kdo nemá rád spoilery, tak ať hru radši nezapíná, dokud film neuvidí


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - QjmasterCz - 09.10.2017

Tak když už jsme viděl the movie tak to mužů znova zacít hrát muj code 655e518
A jmeno NightSparkCz


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Žeryk - 18.10.2017

Gift: CAPPER


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Jerry Heartlead - 20.10.2017

Ešte to niekto hrá? (Nie, nepýtam sa z preto, že by som to začal hrať znova, to by mi ani vo sne nenapadlo Rainbowlaugh) No... Škoda... Rainbowlaugh